Skocz do zawartości

Ceeeberka 125R By Olo


Olo

Rekomendowane odpowiedzi

wystaw w dziale sprzedam :smile: ty masz to na 50? ile sobie cenisz?

Suzuki Rg80 '94 --> Suzuki Gs500 '93 5*( Oli) + Suzuki DL650 V-Strom AK8-->Honda NX650 Dominator '90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze miałem dzisiaj pojechać gdzieś i porobić zdjęcia to nasypało :decayed: Jest legalnie na A1 ;) W niedługim czasie będzie ogłoszenie i wszystko opisane. Jak ktoś teraz to PW.

Marcin, jawą będę jeździć :biggrin: hehe 

GS'ika mam jednego upatrzonego :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olo zanim kupisz  to jeszcze przyjedz obejrzeć mojego :smile: na wiosnę będę sprzedawał , bo 3 moto ciężko pomieścić :P

Suzuki Rg80 '94 --> Suzuki Gs500 '93 5*( Oli) + Suzuki DL650 V-Strom AK8-->Honda NX650 Dominator '90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Cbr sprzedana ;/ mam nadzieję że trafiła w dobre ręce. Nowym właścicielem jest 77 letni emeryt

thumb_flm_1396896529__dsc_1418.jpg

thumb_flm_1396896492__dsc_1412.jpg

Kilka słów.

Przez kilka lat przed kupnem cbr, była moim wielkim marzeniem. Po zrobieniu a1 i zrobieniu wielu km po PL, trafiła się w końca ta jedyna, przez którą prze wiele miesięcy nie byłem w stanie się nacieszyć :smile: Miło mi się nią jeździło, co prawda w trasy trochę było ciężko jechać, ale po mieście bardzo zwrotne, lekkie moto.

3 moto oraz auto ciężko utrzymać i musiałem niestety sprzedać :/ Szkoda że ją kupił jakiś dziadek, który zamierza sobie jeździć ją po działce, a nie po Łodzi na różne zloty motocykli ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może trza namówić dziadka by się zapisał do naszego forum i jeździł na zloty. Myślę , że jakbyś mu pokazał parę fotek naszych miłych koleżanek to może by się skusił :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...