Skocz do zawartości

Jeśli 125 To Jaka?


Nowciu15

Rekomendowane odpowiedzi

W Liberty motors też chyba możesz wypożyczyć. 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak kilka słów od siebie. Miałem Apke RS 125 i odblokowana ze zdrowym mięśniem  to jest szatan. Fajny lekki motocykl, można się naprawdę wyszaleć a w winkle wchodzi jak na autopilocie (głownie zasługa tej niewielkiej masy). Fajnie się też prezentuje, niestety do momentu do póki się jej nie odpali, z drugiej strony 125 4T też dźwiękowo d*py nie urywa tym jednym cylindrem. Rs`ka spala ok. 7L i tu nie ma co porównywać spalania 125 w 4T. Podsumowując, jakbym na dzień dzisiejszy miał sobie kupić jakoweś 125 do jazdy po mieście i na jakiś tam sporadyczny wypad to szukałbym raczej czegoś w 4T typu Hanka CBF125 albo Yamaha YBR125. Wygodna pozycja i przynajmniej te motocykle nie udają czegoś czym nie są typu właśnie CBR125. A jeśli 125 ma przyspieszać bicie serca kierownika to trzeba postawić na 2T. Z tym, że z drugiej strony taka Rs`ka niestety jest już za mocna aby sobie nią legalnie bez kombinacji w dowodzie śmigać na B lub A1. To może po prostu kupić jakieś wygodne mało palące 1254T i później w miarę możliwości dorobić uprawnienia i nabyć już sobie większe moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mogę polecić Hyosunga 125 GTR  

 

https://www.facebook.com/lukasz.pacholczyk.18/posts/719720784837686

 

Wygląd ok

 

Gabaryty ok 

 

Dźwięk ok 

 

Minus jak dla mnie za słaby ale to tylko 125 nie mam porównania do innych 125 

 

Kiedyś latałem cbr600 wiec ta 125 mnie nie porywa i raczej żadna by mnie nie porwała  

Edytowane przez Cholpek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...