Skocz do zawartości

Zajmuję Się... , Pracuję W... , Mój Zawód To...


Logan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pozycjonuję strony www, SEO, ADWORDS, jakby ktoś chciał taką usługę dla siebie to dam atrakcyjne ceny. Mile widziana współpraca ze sklepami i serwisami moto :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się dołączę,cała kariera w MPK Sp z o o.10 lat katowałem przecinaki tzw Tramwaje,a obecnie jestem kierowcą autobusów i latam dzień w dzień po naszym mieście :pa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50,52,55,64,65,69,70,71,72,75,80,82,84,86,94,99 do koloru do wyboru :biggrin:

 

kumpel po fachu Grzesia Lubianego :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uczy ?????? ona je bije, krzyczy na nie, terroryzuje te biedne dzieciny, maltretuje psychicznie ....... potworna jest

 

mówię Ci Rid horror , blond horror po prostu :P

 

ps. Fatum należy mi się prowizja za nowych klientów :biggrin:

 

 

 

Ojjj dzięki Martucha za miłe słowa o mojej osobie...  wiedziałam, że moge na Ciebie liczyć ;)

 

Rid a co potrzebujesz ? Bo chyba na pierwszy taniec młodej pary to już zapóźno ... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest za późno, ale nie o to chodzi. 

Tak myslalem by sie w ten dziedzinie podszkolic.

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak myslalem by sie w ten dziedzinie podszkolic.

 

After po KTS już za tydzień, a nóżki nadal się plączą  :hihi: 

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

After po KTS już za tydzień, a nóżki nadal się plączą :hihi:

 

Hehe tam mi się zaczną plątać nóż  ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę własny gabinet weterynaryjny, jakby ktoś miał problemy z psem, kotem, kurą, dinozaurem ... to zapraszam :smile:

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a gdzie ten gabinet? bo mój kot lubi randki z lisem i raz wrócił z odgryzionym ogonem a później z rozszarpaną d*pą i coś czuję, że to nie wszystko ;PJa pracuje w dziale technicznym sieci Plus. Konfiguruje modemy przez telefon. słabo..a Jest tu ktoś kto L4 załatwi? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mój kot lubi randki z lisem i raz wrócił z odgryzionym ogonem a później z rozszarpaną d*pą i coś czuję, że to nie wszystko ;P 

 

koci masochista?????

 

znaczy wogóle tego ogona nie ma ????  :blink:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to żyją jak lis z kotem :smile: jeden z moich psów ostatnio też zaginął w lesie ale miał wiecej szczęścia bo wrócił cały zakrwawiony ale.. jak sie okazało to nie była jego krew... biorąc pod uwagę że był to ten mniejszy czyli pudel miniaturka - myślę że poszedł wku..wił się na jakiegoś dzika więc go zagryzł i wrócił... ;) tak czy owak Fazer dobrze wiedzieć :smile: a zdradzisz gdzie ten gabinet ? LwG ;)

Edytowane przez Bambrys (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy może ten pudel miniaturka odgryzł ogon kotu ???  :blink:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam oc za moje psy :smile: więc się nie boję odpowiedzialnosci odszkodowawczej - no może bardziej obawiam się tej moralnej.... biedny kotek... w każdym razie zaprzeczam akurat ona koty lubi :smile: niestety bez wzajemności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna jestem współwłaścicielem w firmie wykonującej instalacje sanitarne (wcześniej byłem jej pracownikiem):

-wentylacja

-klimatyzacja

-woda lodowa i ciepło technologiczne

-wod-kan

Specjalizujemy się przedewszystkim w wentylacji i klimatyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...