Skocz do zawartości

Aprilia rs 125 ! 07r


Miki1996

Rekomendowane odpowiedzi

nie oszukujmy sie rska nie jest duzym motocyklem heheheheh troche wieksze od pocketa :biggrin:

Nie wiem czy piszesz to w sposób 'ironiczny', ale wnioskuję, że nie widziałeś nigdy RS'ki na własne oczy, bo do pocket-bike'a nie jest podobna rozmiarem :wry:Do autora - fajna maszyna, widziałem ten egzemplarz kilkakrotnie i ma niezłe kolorki http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa r6 przy rs1200 tez wygląda jak pocket wiec zawsze gdzieś tam ironia może być zachwana. w tym wypadku stwierdzam ogólnie ze motocykl nie jest wielki ;) nie chciałem bynajmniej nikogo urazić, co więcej uważam to za wielki plus bo sam nie lubię przerośniętych, olbrzymich i ciężkich motocykli (takie moje skrzywienie). Każdy ma swój gust i swoje zabawki. Ja lubię te lżejsze, łatwiejsze do opanowania. Sam teraz szukam jakiegoś piździka do polatania typu rs czy senda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje swap na 250ccm 2t. Ugadałem się już z gościem ma silnik od Rd 2t w lc (60HP) daje drugi silnik bez karterów gratis za dość dobre pieniądze.

Masz już ten silnik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz już ten silnik?

Miałem trochę przygód z policją i ze swapa nic nie wyszło, bo rodzice do czasu, aż prawka nie zrobię zabronili mi jeździć, a ogólnie to długo rs-ka u mnie nie będzie.Zrobię A1 i chciałbym coś innego kupić.A co do rozmiarów Aprilki to wielka nie jest, ale 600rr nie jest większa. W garażu obok rs-ki taka stała i cebra była ciut masywniejsza różnice widziałem jak obok stanął nowy blady. Szerokie to to. :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee w ogóle kapeć taki sam silnik też ?

 

Nie pisałem o silniku tylko o wymiarach, a kapcia rr ma 180 seryjnie, a u mnie jest 160 więc to nie taka duża różnica..

Zresztą widziałeś kiedyś RS ? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/confused.gif

 

 

EDIT:

Wymiary RS 125:

Dług x szer x wys: 1950 x 720 x 1135 mm

 

Wymiary CBR 600rr:

Dług x szer x wys: 2010 x 685 x 1105 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale JAKUBKO się śmieje że Byku ma R1 ale jedzie jak R6. < tak wyczytałem w jakimś poście.Ale RS-ka naprawdę fajna i fajnie się nią śmiga :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W najbliższym czasie Aprilka dostanie nowe malowanie. Biało czerwone lucky strike.W tym tyg jadę po pistolet i lakiery. Rama będzie malowana proszkowo, reszta włącznie z felgami pistoletem.EDIT: A no i gdzieś trzeba będzie zamówić okleine Lucky Strike.Tylko narazie nie wiem gdzie. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie Aprilka dostanie nowe malowanie. Biało czerwone lucky strike.W tym tyg jadę po pistolet i lakiery. Rama będzie malowana proszkowo, reszta włącznie z felgami pistoletem.

Szczerze pisząc to nie widziałem ładniejszej RS 125. W tych kolorach wygląda rewelacyjnie !!! Nie wiem czemu chcesz ją przemalowywać :sad2: Biało czerwonych jest pełno, a Twoja perła jest żadko spotykana i się wyróżnia :smile: Przemyśl to jeszcze kolego :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zakupiliśmy dzisiaj wszystkie produkciki potrzebne do malowania. Byłem mega zdziwiony, że zapłaciłem tak mało. :shock:

Wszystkie lakiery z palety suzuki, czyli niby lepsze do plastików te motocyklowe lakiery są.

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No trochę palone było, bo myśle nad zmianą kapcia to tego można trochę zmęczyć. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Ogólnie chce zrobić wszystko, co możliwe, czyli doprowadzić go do stanu idealnego. Mam nadzieje, że do Częstochowy zdąże. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieezły bandyta :smile: mały ale byk

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w takim kolorze wyglada super, już myślałem że będzie czerwona :biggrin:

Ona jest jeszcze w starym kolorze :smile:, a ja już nie mogę się doczekać nowego oblicza rs-ki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...