Skocz do zawartości

HAYA1910


HAYA1910

Rekomendowane odpowiedzi

hayka:)

 

nie wiem dlaczego ale Haya kojarzy mi sie zawsze z miszczem prostej:) Generalnie duzy motocykl i sporej mocy .Jednak hamulce ma totalnie do d*py .

 

Hamulce rzeczywiście rewelacji nie ma. Troche poprawia stalowy oplot. A tak bez złosliwosci :cheers: mi R1 kojażą sie z wyżelowanymi kolesiami wożącymi na tylnym stołku różowe laski w stringach i na szpilce :smile:. Nie bierz tego do siebie http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif Kadzemu to co lubi, mistrzu winkli i kolana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dan napisz, że nie masz żelu na włosach i laski w stringach na zadupku :biggrin: :D

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hayka:)

 

nie wiem dlaczego ale Haya kojarzy mi sie zawsze z miszczem prostej:) Generalnie duzy motocykl i sporej mocy .Jednak hamulce ma totalnie do d*py .

 

NIe wierz w to , zapraszam na przelocik ;)

You don' t know the power of the dark side

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hayka:)

 

nie wiem dlaczego ale Haya kojarzy mi sie zawsze z miszczem prostej:) Generalnie duzy motocykl i sporej mocy .Jednak hamulce ma totalnie do d*py .

 

Zapraszam na małe latanie już nie jeden ścigant zmienił zdanie o Hayce. HAYA TO FAJNY SPRZĘT JEST http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif :riding:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hayka:)

 

nie wiem dlaczego ale Haya kojarzy mi sie zawsze z miszczem prostej:) Generalnie duzy motocykl i sporej mocy .Jednak hamulce ma totalnie do d*py .

 

 

hmm myślę że masz jakieś osiągnięcia - klepnij jakiś link (poczytam)

 

myślę że każdy motoooo kojarzy się z.......... wolnością (a marka i pojemnoś to indyw. sprawa - jak z kobietą i to jest właśnie piękne)

 

(miałem do czynienia z kilkoma maszynami pow. 1000 także V-ki /przejechane............ tys km nie tylko w slońcu - tylko te oceniam względem siebie +/-).

 

Znam kilka osób z tego forum - myślę że się zdziwisz http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif

Ztego miejsca pozdo. dla wszystkich motomaniaków :riding: bez względu na skojarzenia http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zescie wrazliwi :smile:)) mi tak sie kojarzy ten motocykl i sam tez sie takim przejechalem i moje wrazenia sa takie ze to ciezkie turystyczne moto bez hamulcy ..

 

NIc nie mam, zeby nie bylo do jakiegokolwiek moto ..kazdy jezdzi na tym co lubi ...(mnie osobiscie gixrek sie podoba jeszcze )

 

A co do R1 - hmm... tez toto za***rdala (podobno???)

 

a co do mojego latania ..nie jestem jakims miszczem ..jezdze tylko na dwoch pierwszych biegach z plastikowa lalą bez stringow jako plecak i tylko po piotrkowskiej :smile:

 

a na powaznie - ktory z facetow (podkresle hetero ) nie chcialby powozic lali w stringach ? he? hihihih ....

 

 

PS

hmm..a co to winkle?:smile:

 

mam jedna taka plastikowa lale do wozenia na zbyciu - ktos chetny ? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zescie wrazliwi :smile:)) mi tak sie kojarzy ten motocykl i sam tez sie takim przejechalem i moje wrazenia sa takie ze to ciezkie turystyczne moto bez hamulcy ..

 

NIc nie mam, zeby nie bylo do jakiegokolwiek moto ..kazdy jezdzi na tym co lubi ...(mnie osobiscie gixrek sie podoba jeszcze )

 

A co do R1 - hmm... tez toto za***rdala (podobno???)

 

a co do mojego latania ..nie jestem jakims miszczem ..jezdze tylko na dwoch pierwszych biegach z plastikowa lalą bez stringow jako plecak i tylko po piotrkowskiej :smile:

 

a na powaznie - ktory z facetow (podkresle hetero ) nie chcialby powozic lali w stringach ? he? hihihih ....

 

 

PS

hmm..a co to winkle? :smile:

 

mam jedna taka plastikowa lale do wozenia na zbyciu - ktos chetny ? :smile:

 

używka czy jeszcze w pudełku??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PozdRaWiam ;)

Jak zwykle robię wszystko odwrotnie, plan B wykonany, czas na plan A.

 

Jaką ma pan receptę na Legię dzisiaj? Grać 90 minut. To jest cała recepta. Czy ktoś kogoś będzie pilnował? Nie, my musimy wszystkich pilnować. A ktoś otrzymał jakieś zadanie specjalne? NIKT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć ;)

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :smile:

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...