Skocz do zawartości

Honda Rebel 250 1996 r


Patrycja

Rekomendowane odpowiedzi

To wyewoluowało z Mandrivy - rpm. Miałam dostęp do klubu Mandrivy, który przerodził się w klub Xtreme. To jest dystrybucja komercyjna, chociaż wersja lite kiedyś była. Nie wiem jak wygląda teraz wersja 4, bo ja mam coś pośredniego, a skończył mi się dostęp do klubu. Ja tam się za bardzo nie znam, na linuksie to na forum bardziej x10d się zna. Instaluję i ma działać z moim Radeonem. Nie chce mi się kombinować ze sterownikami, bo już czasu dość na to straciłam ;)

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 kobieta na moto nie scigu,

1 kobieta lubiaca linux'a

I jedyna w swoim rodzaju

Brawo

 

Dziękuję. :smile:

 

No a jak przymiarki do wycieczki o której pisał Rutek?

 

Ja tam już zaczynam torby szukać :biggrin:

 

A, żeby nie było, że OT.

Rebcio w ruchu:

 

Dołączona grafika

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wdziankiem mikołajowym pasujesz do koloru moto (a szczególnie do przedniego błotnika).

na codzień winnaś w czerwieni jeździć http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wdziankiem mikołajowym pasujesz do koloru moto (a szczególnie do przedniego błotnika).na codzień winnaś w czerwieni jeździć http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

Na trochę wyższe temperatury niż teraz mam czerwoną kurtkę tekstylną :biggrin:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie niedużo. Jakieś 50 km. Miałam zamiar jechać do Moskwy i dalej w kierunku Syberii, załapując się po drodze na Wódke, ale stwierdziłam, że tam to juz może być spory lód na drodze. :decayed: Polatałam po Łodzi, na stację Radegast, dwa parki łódzkie i pod Teatr Wielki (gubiąc sie nieco w jednokierunkowych, taki skrót sobie zrobiłam, że wyszły dwa kółka w okolicy Teatru :whistling: ). Chciałam jeszcze podjechać pod Beczki Grohmana, tak wyszło, że nigdy tam nie byłam, ale ręce zaczęły mi już marznąć, więc odpuściłam sobie. Biorąc pod uwagę, że tam nie byłam, to niewykluczone, że też bym gdzieś źle skręciła. ;)

 

Dołączona grafika

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie :riding:

Dzisiaj asfalt był zdradliwy jak dojeżdżałem na spotkanko po drodze trochę zaskoczył mnie lód blisko Malinki jakoś ,jakoś http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png udało mi sie na nim wyhamować ale ciepło jeszcze większe mi się zrobiło gdy usłyszałem za mną auto jak po nim jechało http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Ogólnie zostaliśmy na kawie później podjechaliśmy obadać co tam za gwiazdka w Zgierzu ale szału na niej nie było.

Dołączona grafika

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ciepło jeszcze większe mi się zrobiło gdy usłyszałem za mną auto jak po nim jechało http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Lepsze działanie rozgrzewające od całego rynsztunku termoaktywnego, ;)W Łodzi, w centrum, było przeważnie mokro. Na Włókniarzy sucho, ale tam nic za bardzo słońca nie zasłania, to i wyschło. W Zgierzu był lód na ulicy mniej uczęszczanej, przez las.

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja byłem tam Vt 500 średnie spalanie wyszło w granicach 4,5l ale wiadomo prędkości w granicach 85-100 nie licząc dróg szybkiego ruchu gdzie jechało się szybciej..

Z takimi prędkościami to wy tam latami jedziecie ;)Sory ale mnie to sawsze szkoda winkli marnować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam. Na rowerze się da dojechać, to na moto 85-100 km/h (105 na autostradzie :decayed: ) też się da :biggrin:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałam w domu i nie wytrzymałam. Sezon 2012 uznaję za otwarty. Rozpisywać się nie będę, szczegóły zostawię na boczku, ale pojeździłam i nabyłam nowych doświadczeń w poruszaniu się moto, uśmiech nie schodzi z twarzy. :biggrin:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrycja,ale śliczna jest ta Twoja Rebelka :smile: ...podoba się,oj bardzo mi się podoba :)Nie wiem czemu ale ja mam ogromny sentyment do Hondy Rebel ;)Patrycja,a jeśli nie możesz się zapakować to może taki roll-bag będzie Ci pomocny.Ja bez sakw i kufra zapakowałem się w tego roll-baga na wyjazd nad morze.post-393-0-32248700-1325531212_thumb.jpg

Ja byłem tam Vt 500 średnie spalanie wyszło w granicach 4,5l ale wiadomo prędkości w granicach 85-100 http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/strong.gif

Czyżbym wreszcie trafił na osoby z którymi da się normalnie latać z prędkościami typowo chopperowymi :smile: :) :)Do tej pory to raczej spotykał mnie chaos i bałagan w grupie,gnanie po 140km/h,żadnego szyku i porzadku tylko niebezpieczne manewry i gonitwa jeden za drugim :sad2: ...a nie tego oczekuję od jazdy w grupie chopperówJa lubię latać tak między 80-110km/h,delektować się i rozkoszować jazdą,uformować ładnie zakładkę i jechać bez szaleństwa,zajeżdżania i podjeżdżania sobie nawzajem,bez wyścigów i brawury - taki ład i porządek w grupie.

To nie prawda że miłości nie można kupić za pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. :smile: Tak zastanawiam się nad taką torbą. Zawsze może się przydać.

Czyżbym wreszcie trafił na osoby z którymi da się normalnie latać z prędkościami typowo chopperowymi Do tej pory to raczej spotykał mnie chaos i bałagan w grupie,gnanie po 140km/h,żadnego szyku i porzadku tylko niebezpieczne manewry i gonitwa jeden za drugim ...a nie tego oczekuję od jazdy w grupie chopperów

Rutek dba o porządek w kolumnie. Jak ktoś się wyłamuje, to później za karę strzyże jego trawnik nożyczkami do paznokci, pod linijkę, a jak skończy to czyści jego motocykl wacikiem do uszu, na wysoki połysk.

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rutek dba o porządek w kolumnie.

:decayed: :decayed: :decayed:

Czyżbym wreszcie trafił na osoby z którymi da się normalnie latać z prędkościami typowo chopperowymi

U nas żadnej brawury nie ma w szczególności kiedy jedziemy grupą a nie raz liczy ona 12-16 motogenów a na ten sezon byc może będzie ponad 20 i przy dużych prędkościach zasada 2 sekundy nie sprawdzi się, wystarczy jeden błąd i domino.Bezpieczna odległość przy takich prędkościach to tyle samo metrów co na liczniku a drogi mamy jakie mamy. Wyjeżdżamy razem i razem wracamy.Prędkości zawsze dostosowujemy do umiejętności najsłabszego bikera oraz motogena.I raczej nikt pretensji do tych zasad nie ma a jak miał to już go też nie ma :riding:PSale to nie znaczy że gaźników wirami nie przeczyszczamy lusterka sie składają szyby próbują odlecieć ale to raz na jakiś czas i przede wszystkim jedzie nas garstka, jakiś odcinek drogi aż sie prosi o to i na tym koniec..dalej żółwik odnowa :decayed:

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas żadnej brawury nie ma w szczególności kiedy jedziemy grupą a nie raz liczy ona 12-16 motogenów a na ten sezon byc może będzie ponad 20 i przy dużych prędkościach zasada 2 sekundy nie sprawdzi się, wystarczy jeden błąd i domino.Bezpieczna odległość przy takich prędkościach to tyle samo metrów co na liczniku a drogi mamy jakie mamy. Wyjeżdżamy razem i razem wracamy.Prędkości zawsze dostosowujemy do umiejętności najsłabszego bikera oraz motogena.I raczej nikt pretensji do tych zasad nie ma a jak miał to już go też nie ma :riding: PS ale to nie znaczy że gaźników wirami nie przeczyszczamy lusterka sie składają szyby próbują odlecieć ale to raz na jakiś czas i przede wszystkim jedzie nas garstka, jakiś odcinek drogi aż sie prosi o to i na tym koniec..dalej żółwik odnowa :decayed:

Takie informacje są tym co motocyklowe tygryski lubią najbardziej czytać :decayed:Rutek,jak już zdejmę motonga z zimowych kołków to za Waszą zgodą i aprobatą przyjadę z wkupnymi % :cheers:Nic tak nie cieszy jak trzymanie się określonych zasad na drodze i dojrzała oraz bezpieczna jazda w grupie która wyrusza i dojeżdża do celu jako GRUPA.Ale żeby nie było...jak potrzeba to i u mnie się zrobi wir w baku i zawory odpowiednio przedmuchają,choć to tak jak piszesz musi ku temu sprzyjać sytuacja na drodze i to też na krótkich odcinkach by po chwili znów się delektować jazdą i jak ja to mówię lansować chopperową jazdą :riding:http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif

To nie prawda że miłości nie można kupić za pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie informacje są tym co motocyklowe tygryski lubią najbardziej czytać :decayed: Rutek,jak już zdejmę motonga z zimowych kołków to za Waszą zgodą i aprobatą przyjadę z wkupnymi % :cheers: Nic tak nie cieszy jak trzymanie się określonych zasad na drodze i dojrzała oraz bezpieczna jazda w grupie która wyrusza i dojeżdża do celu jako GRUPA. Ale żeby nie było...jak potrzeba to i u mnie się zrobi wir w baku i zawory odpowiednio przedmuchają,choć to tak jak piszesz musi ku temu sprzyjać sytuacja na drodze i to też na krótkich odcinkach by po chwili znów się delektować jazdą i jak ja to mówię lansować chopperową jazdą :riding:http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif

Nie ma sprawy miejsca u nas pod dostatkiem :riding: jak znam życie pojedziesz z nami raz i się zarazisz :decayed: ale o tym chyba Patrycja więcej może powiedzieć :whistling::riding:

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rutek,jak już zdejmę motonga z zimowych kołków to za Waszą zgodą i aprobatą przyjadę z wkupnymi %

Jak moto zimuje, możesz przyjechać na rowerze, też 2 oo :biggrin:

Nie ma sprawy miejsca u nas pod dostatkiem jak znam życie pojedziesz z nami raz i się zarazisz ale o tym chyba Patrycja więcej może powiedzieć

Tak, potwierdzam. Możesz spokojnie jechać, nie będziesz musiał gonić i mieć oczu dookoła głowy, bo ktoś Ci wjeżdża lub zajeżdża, wszyscy są poukładani i trzymają się ustalonej kolejności :smile:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż nie wiem co się tu dzieje jakaś grupa się twory która nie będzie z nami chciała jeździć po 2 paki? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.pngprzecież to sama przyjemność tak za...lać http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gifja przynajmniej nie mam do tego pomysłu raczej nic ale nie wyobrażam sobie zx10r na trasie z średnią prędkością 80km/h tak 180 to szybciej :riding:

Tak, potwierdzam. Możesz spokojnie jechać, nie będziesz musiał gonić i mieć oczu dookoła głowy, bo ktoś Ci wjeżdża lub zajeżdża, wszyscy są poukładani i trzymają się ustalonej kolejności

http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż nie wiem co się tu dzieje jakaś grupa się twory która nie będzie z nami chciała jeździć po 2 paki? przecież to sama przyjemność tak za...lać

e tam :P

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...