Skocz do zawartości

Motospotkania dla Motokobietek :))


Czarna_750

Rekomendowane odpowiedzi

ale ja nie szaleję nie rozumiem!

 

No ja też właśnie nie wiem o czym one piszą...

Bo te "baby" właśnie lubią mężczyzn którzy szaleja i ich wtedy podniecają :riding: :riding: a nie flaki z olejem http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

 

Dobrze prawisz...cos w tym jest :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też właśnie nie wiem o czym one piszą...

 

Dobrze prawisz...cos w tym jest :P

 

Wódki mu podlać dobrze gado... :biggrin: :D :biggrin:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, jaki w tym problem że pare dziewczyn dojedzie pózniej do Bełchatowa? ustawiamy się póżniej, bo np. ja na 12 nie zdąrzę i miło że nie będę jechała sama, poza tym po ostatnich "grupowych" jazdach nie chce jezdzić w wielkich grupach bo zbyt duzo osób nie umie w takowych grupach jezdzic i jest niebezpiecznie, tak boję się jezdzic z takimi ludzmi, a w damskim gronie dojedziemy spokojnie i nikt nikogo nie będzie musiał gonić. nie rozumiem co Wam Panowie przeszkadza w tym, że my, dziewczyny czasem chcemy pojezdzić tylko w damskim gronie, to zupełnie inna jazda. dziękuję za uwage, pewnie znowu moje zdanie zostanie zjechane ale trudno....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała ależ się rozpisała,,aż ciężko się to czyta :riding: :riding: wybacz a le z puchatem jeździliśmy z Wildeyed i jakoś nie narzekała na nas..tylko wy macie uprzedzenia do nas..ale to wasza sprawa..uważam temat za zakończony chcecie jeździjcie sobie same..tylko jedno pytanie czy to tak ładnie dyskryminować nas mężczyzn??hmm http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif elo..elo...P.s tylko po co te jakieś dziecinne podchody ..info ns priva..itd tak jakbyście się wstydziły nas a jak nie to założcie swoje babskie forum i już bez tajemnic i jakiś dziecinnych zabaw http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif ... :riding: idę się napić..wysiłek wzmaga apetyt :decayed: :decayed:

Edytowane przez daniel33650 (wyświetl historię edycji)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Daniel, Daniel. czy ja gdziekolwiek napisałam cokolwiek o Tobie czy puchacie? chodziło mi o jazdę w duużej grupie ok.15-20, ostatnio nie było zbyt bezpiecznie i ja nie chce więcej takich sytuacji, jak zwykle znów ktoś nie doczytał. nie przesadzaj, nie chodzi o dyskryminacje facetów, chcemy dojechać same z takich a nie innych względów to jedziemy, nie podoba się to nie czytaj tego wątku bo mnie to zaczyna denerwować,... sorki, mam dziś zły humor;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Daniel, Daniel. czy ja gdziekolwiek napisałam cokolwiek o Tobie czy puchacie? chodziło mi o jazdę w duużej grupie ok.15-20, ostatnio nie było zbyt bezpiecznie i ja nie chce więcej takich sytuacji, jak zwykle znów ktoś nie doczytał. nie przesadzaj, nie chodzi o dyskryminacje facetów, chcemy dojechać same z takich a nie innych względów to jedziemy, nie podoba się to nie czytaj tego wątku bo mnie to zaczyna denerwować,... sorki, mam dziś zły humor;/

 

po prostu powiedz że ci się okres spóźnia i już nas nie ma http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif :riding: nie unos się kochana bo złośc piękności szkodzi ja dałem przykład..i tyle..

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniel widze że lubisz bawić się ogniem;) dziewczynki udanego wypadu życze Wam wszystkim, ogromnie żałuję, że mnie jutro nie będzie:( moze za którymś razem się uda. A chłopakami się nie przejmujcie szalg ich trafia że tyle babeczek na 2oo będzie na raz i to bez nich:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilddd wiesz co dokończ ta czekoladę w końcu :biggrin: :D kobiety z nimi źle bez nich jeszcze gorzej :ohmy2: :o

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha dokładnie baby ach te baby...kurcze mnie to trafia ze wogole nie moge jechać :-(:-(to dziewczynki jak to mówi daniel "lewa" i do przodu :-) chłopaki no grunt ze nasze łódzkie i jest co reprezentowacB-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie spokój Paniom i zostawcie ich wątek w spokoju. Jeżeli nie chcą gościć mężczyzn na Swoich spotkaniach, to uszanujcie ich decyzję i nie róbcie z tego afery, bo dziewczyny się nie chcą od Nas odseparować, tylko raz na jakiś czas dobrze się bawić w damskim gronie.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy zamiast nas bronić i wstawić się za nami to ty przeciwko nam...ten świt schdzi na same baby http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejjjjj co to za spinyyyy w moim temacie?? :biggrin: i tak sie spotkamy na miejscu chlopaki wiec no problem...a my poprostu chcemy poplotkowac :biggrin:

 

p.s Maśki Puchaty Daniele i inni dobrze sie z wami jezdzi w koncu puchat tylko raz 4 bieg wrzucil :biggrin: nie ma co sie spinać :biggrin: widzimy sie soooooon http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

 

p.s Suchy dzieki :decayed:

Edytowane przez Czarna_750 (wyświetl historię edycji)
Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziewczyny, a może by tak w najbliższą sobotę zorganizować babskie latanko? Prognozy we wszystkich portalach pogodowych wskazują, że najbliższy weekend (19-21.10) ma być słoneczny... :riding::smile: . Może zabrzmi egoistycznie, ale to chyba w tym sezonie jedna z ostatnich motocyklowych okazji, aby poznać więcej łódzkich amazonek (zalogowałam się na forum jesienią ;) ) Pozdrówka :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbarelka ja osobiscie zostałam bez moto do przyszłego sezonu...:sad2: natomiast jak masz ochote to wpadaj na piwko w piątek w babskim sQadzie ..bedzie okazja do pogadania i poznania sie :cheers::smile:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie wróciłaś do swojego pokoju ... do kuchni :biggrin:

 

Rooland ja mam pokój w garażu :biggrin: ..ale mimo to sezon na siedzenie w kuchni uważam za rozpoczęty do kolejnego sezonu :biggrin:

Edytowane przez Czarna_750 (wyświetl historię edycji)
Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna to na czym stanęło? W piątek jakieś babskie piwko jest? Daj jakiegoś znaka. Co do latania to ja planuję do tej Żłobnicy lecieć ale w niedzielę dopiero ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wildi dostaniecie info dzisiaj co do piatku ....juz ja sie o to postaram....:P a jezeli chodzi o latanie to ja odpadam bo nie zniese jazdy na plecaku :biggrin:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wildi dostaniecie info dzisiaj co do piatku ....juz ja sie o to postaram.... :P a jezeli chodzi o latanie to ja odpadam bo nie zniese jazdy na plecaku :biggrin:

 

cholerka ja nawet na plecaku nie mogę :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięks , już kombinuję, jak ukroić kawałek piątkowego wieczoru na WomensQaad :decayed: , chociaż w sobotę jadę :riding: i fajnie, gdyby nam się udalo nawet w mniejszym składzie taki wypad zorganizować w ostatnie ciepłe dni tego sezonu Marta a propos rybek ...Fish miał zawsze fascynujący wokal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK tak więc news na dziś :P

 

Idziemy na piwko..oczywiscie bez %% :biggrin:

 

Dnia: .19.10.2012r :P

Godzina: 19.00

Miejsce : Warka ( Piotrkowska 40) możemy się spotkac przed i wejść razem :smile:

 

Ilość miejsc ograniczona :biggrin: (joke... :P )

 

Sorry że dopiero teraz info ale wiadomości na PW zostały wysłane.... nie każda odczytała więc mam nadzieje że tutaj uda wam się zajrzeć ... ;) jestem pełna wiary ( to mnie poniosło :decayed: ) ze spotkamy sie w jak największy gronie :biggrin::cheers:

 

Więc widzimy sie soon ..jakby coś nr tel w profilu dzwonic... pisac :riding:

Edytowane przez Czarna_750 (wyświetl historię edycji)
Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...