Skocz do zawartości

Zakończenie Sezonu W Bełchatowie 30.09.12R


Konrad85

Rekomendowane odpowiedzi

No nie mówiłem, że byliśmy pod portem, ale dość nisko tam przelatywaliśmy http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif na chwilę podjechaliśmy pod kościół, ale nas wypędzili, bo byliśmy za wcześnie, więc pojechaliśmy na wiatraki i winkle i z tego wszystkiego nie zdążyliśmy z powrotem :whistling:

 

To dużo tłumaczy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałabym bardzo podziękować Julce za to że odprowadziła mój motocykl do Łodzi , jako że noga mnie zawidła ostatecznie , i SOBOLowi za przywiezienie mnie puszką do Łodzi .Raz jeszcze dziękuję !! I oczywiście całej ekipie z którą jechałam do Bełchatowa .

Okropna, latanie Twoją Żabką to czysta przyjemność :smile: A że przy okazji nie musiałam jechać na plecach to już podwójna :biggrin:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julka, to ze tak dobrze latawsz wiem od dawna... :smile:

Aleee ze potrafisz tak kapcia jarac :biggrin: WOOOW! nie wiedzialem :biggrin:

Na poczatku wszyscy mysleli ze to Okropna, w tej chmurze dymu :P ale jak zdjelas kask, wpadlismy w SZOK :biggrin:

Edytowane przez Lans (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lans i tu bajera sie spierdzieliła :smile: zauważ szanowny kolego że mój i Julki kask są ciut różne od siebie :smile: i nie udała się próba znerwienia mnie :smile: Widzisz chłopie , ja daję swoje moto odpowiedzialnym ludziom :smile: Bardzo lubię takie wkrętki ale szczegółów nie dopracowałeś :smile: i mądry nie łyknie :smile: a głupi uwierzy :smile:

Edytowane przez Okropna (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lans i tu bajera sie spierdzieliła

Okropna, zepsułaś Lansowi zabawę - teraz będzie miał chłopak zły dzień :P

 

A co do jarania kapcia to ja nawet nie umiem... :whistling:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okropna, zepsułaś Lansowi zabawę - teraz będzie miał chłopak zły dzień :P

 

A co do jarania kapcia to ja nawet nie umiem... :whistling:

 

Ponieważ miałem przyjemność jechać w jednej grupie z Julką to mogę potwierdzić, że moto traktowane było należycie. :riding: Przynajmniej do momentu aż mi wszyscy uciekli. Jako starszy człowiek preferowałem tempo turystyczne http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif i dotrzymywałem towarzystwa Beacie (jeżeli się nie mylę) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...