Skocz do zawartości

Zakończenie Sezonu W Bełchatowie 30.09.12R


Konrad85

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam się zgubiłem w tych rozważaniach. Jak już się wybiorę to spotkamy się na miejscu :P

Albo i nie

 

kieruj się zapachem hot dogów Obi Wan :P będzie nas widać i słychać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jaki jest problem ze spotkaniem? Wczoraj po południu wywiesiłem informacje o spotkaniu na głównej stronie, nie widać tego?

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

Ja też już w chacie, bałem się że za ścigaczami nie nadążę, ale prawie całą drogę ekipa leciała tempem "spacerowym" :smile: i było wszystko Ok ;) , za to w drodze powrotnej( co miało być spokojnie :smile: ), 2 armatury z którymi wracałem przeciągły mojego dziadka w porywach prawie 150/h http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif , a to już prawie kres jego możliwości ;), fana impreza, dużo ciekawych maszyn,

tak sie zastanawiam, ale chyba z Łodzi pojechała ponad setka motocykli ;) ,

do Kruszowa nie zajechałem, bo coś mi aku prąd tracił :P

Edytowane przez Andree-stary wyga (wyświetl historię edycji)

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez już wróciliśmy :biggrin:

 

hot dogi odhaczone w IKEI :biggrin:

 

kiełbasa z grilla odhaczona na zlocie :biggrin:

 

schab odhaczony w Kruszowie :biggrin:

 

 

hmmmm zgłodniałem :P idę coś zjeść :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez już wróciliśmy :biggrin:

 

hot dogi odhaczone w IKEI :biggrin:

 

kiełbasa z grilla odhaczona na zlocie :biggrin:

 

schab odhaczony w Kruszowie :biggrin:

 

 

hmmmm zgłodniałem :P idę coś zjeść :P

 

masz apetyt . ja też na miejscu . Kuferek dojechał cały . Do końca jednak nie odpadł .

Edytowane przez adany_76 (wyświetl historię edycji)

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiełbasa z grilla odhaczona na zlocie :biggrin:

ale te dobre czy niedobre bo dostałem rozbieżne opinie ;)

 

Ja niestety (albo i stety) pozostałem z dziećmi w domu

celem wysłania szanownej małżonki na tą imprezę.

Mam nadzieje że nie zamulała za bardzo.

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza jak najbardziej super, pogoda dopisała i ekipa, w której się poruszałem była ekstra http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

 

Nie mniej jednak mam coś do powiedzenia apropos samego spotkania FŁM. Przepraszam Konrad za określenie, ale jak dla mnie dałeś d*py po całości, najpierw piszesz, abym nie zarządzał tą imprezą, bo to Ty jesteś autorem wątku i organizujesz spotkanie, a potem na miejscu "chowasz głowę w piasek".

 

Pod PORTem był niezły chaos jeżeli chodzi o plan wyjazdu:

- ludzie nie wiedzieli, o której dokładnie wyruszamy, co druga osoba zwracała się z tym pytaniem do mnie.

- ludzie nie wiedzieli, że miała być grupowa fota (i w końcu jej nie było, bo poszedłeś na te za***iste Hot-Dogi i czekaliśmy za Tobą, aż w końcu ludzie się rozjechali).

- ludzie nie wiedzieli z jakimi prędkościami mamy jechać i na jakie grupy się podzielić (tego można było się spodziewać).

 

W dodatku, jak już w końcu dojechaliśmy w odłamach do tego Kruszowa, okazało się, że zaraz po wjeździe na trasę w stronę Bełchatowa, dałeś "w pizde" i opuściłeś nas. Jeżeli tak masz zarządzać każdym innym tematem, to sorry, ale nie pozwolę na to. Wyszło na to, że to ja wyszedłem na idiotę - bo skoro jestem właścicielem, no to cała wina spada na mnie. Myślałem, że chociaż trochę ogarniesz motocyklistów, a ja będę mógł dzisiaj tylko odpoczywać, podróżując w spokoju gdzieś na końcu grupy. Wyszło zupełnie inaczej i straciłeś trochę w moich oczach.

 

Wiem, że najłatwiej krytykować, ale skoro mnie tak ciśniecie za pracę, to ja też muszę się na kimś wyżyć :smile: Wydaje mi się, że mój plan apropos spotkania się od razu w Kruszowie byłby bardziej optymalny, ale już nie chce się kłócić, bo większość tutaj inaczej chciała :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale te dobre czy niedobre bo dostałem rozbieżne opinie ;)

 

Ja niestety (albo i stety) pozostałem z dziećmi w domu

celem wysłania szanownej małżonki na tą imprezę.

Mam nadzieje że nie zamulała za bardzo.

 

kiełba ta za 8 zeta była dobra , ta za 10 nie

a co do twojej małżonki stary musiała się przywiązać do kiery jak na gierkówce cisneliśmy manetki do oporu . Wielki szacun dla szanownej .

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ludzie nie wiedzieli z jakimi prędkościami mamy jechać i na jakie grupy się podzielić (tego można było się spodziewać).

ja wiedziałem z jaką prędkością jechać :drool: fakt tylko nie było z kim. :riding: i tu brak organizacji http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiedziałem z jaką prędkością jechać :drool: fakt tylko nie było z kim. :riding: i tu brak organizacji http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

 

w bełchatowie gdzieś się zgubiłeś, a miał byś z kim :riding: licznik zamknięty :smile:

"Jazda na motocyklu to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto dziś jechał w mojej Ekipie na Górę z wiatrakami, a potem na tarasy widokowe?

 

Było 6 maszyn:

- Fazer

- R1

- CBR

- CB500

- TransAlp - to ja

- Skuter 250

 

Dajcie się poznać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik krzysiek dnia 30 wrzesień 2012 - 22:19 napisał ja wiedziałem z jaką prędkością jechać :drool: fakt tylko nie było z kim. :riding: i tu brak organizacji http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif w bełchatowie gdzieś się zgubiłeś, a miał byś z kim :riding: licznik zamknięty :smile:

właśnie nie wiem z kim http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/strong.gif

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto dziś jechał w mojej Ekipie na Górę z wiatrakami, a potem na tarasy widokowe?

 

Było 6 maszyn:

- Fazer

- R1

- CBR

- CB500

- TransAlp - to ja

- Skuter 250

 

Dajcie się poznać :smile:

 

Grinch napewno ja CBR :riding:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto dziś jechał w mojej Ekipie na Górę z wiatrakami, a potem na tarasy widokowe?

 

Było 6 maszyn:

- Fazer

- R1

- CBR

- CB500

- TransAlp - to ja

- Skuter 250

 

Dajcie się poznać :smile:

 

CB 500 to obstawiałbym Beatę (od ridricka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...