Skocz do zawartości

hubolina


Gość hubolina

Rekomendowane odpowiedzi

Co racja to racja , zle to rozegralismy...

Bo jak ladna sylwetka i ktos by mial ochote ,to...

Barwy na glowe i za ojczyzne :biggrin:

 

 

 

Torby z mc'drive można pomalować :biggrin: :D :biggrin:

 

Boże, jakby mi ktoś tak pisał nonstop w powitalnej to bym się ze wstydu spaliła.

Naciskam starter. Jeszcze kominiarka,rękawice,kask.Ruszam,opada zmęczenie i złość.Zostawiam za sobą świat pełen zawiści,krzywd,raniących niedomówień..... bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha mnie też się udzielił dobry humor z rana. Możesz spać spokojnie kolego, więcej się tu udzielać nie mam zamiaru. I nie ze względu na "sympatyczne" komentarze tylko na to, że nie lubię ściemy a ta jest tu wszechobecna. Na pierwszy rzut oka: wielka, motocyklowa rodzina a za plecami jeden drugiemu koło d*py robi. Za duża jestem na branie udziału w tej szopce. Pozdrawiam wszystkich. Gratuluję odwagi i współczuję głupoty. Bez odbioru :smile:

 

Dziecko moje drogie, po pierwsze, bądź łaskawa nieco bardziej na język zważać, wszak kultura to podstawa. Po drugie Skoro nie zamierzasz się udzielać, to po co się nadal wypowiadasz ?? Jak stwierdziłaś, "wielcy motocykliści " są dość kulturalni, a ty się strasznie rzucasz i opluwasz klawisze jadem, w sumie to nie wiem nawet czemu. Jak nie lubisz krytyki i przywykłaś do tego że każdy tylko ci przyklaskuje i podziwia twoje "nooooooogi", to niestety tutaj nie znajdziesz tego... A co do podejścia kolegów Motocyklistów, to po pierwsze, nie jeździsz, po drugie, jak sama pisałaś, nie zamierzasz bo "nooooooogi" a po trzecie... albo prościej i bardziej przejrzyście :

Na tym forum są ludzie w twoim wieku, młodsi, oraz starsi. Są to głównie Motocykliści i ludzie którzy z motocyklami są związani w jakiś sposób. Wbijając na nasze forum, musisz niestety zrozumieć kilka prostych zasad, które obowiązują w środowisku Motocyklistów. Młodszy nie pyskuje do starszego, a ty nie masz żadnego związku z motocyklami czy środowiskiem, ba, grzecznie powitana, zaczęłaś jakieś gówniarskie teksty i wyrzuty do ludzi... Szkoda trochę że pod avatarem nie można wstawić ile lat ktoś jeździ na motocyklach, bo byś się zdrowo zdziwiła... sam jeżdżę od siódmego roku życia, na motocyklach ciężkich od szesnastego, łącznie daje to dwadzieścia jeden lat w siodle... ilości zlotów, iwentów, imprez i akcji charytatywnych w których brałem udział nawet nie jestem w stanie policzyć...a takich ludzi jak ja jest tutaj sporo, więc bądź łaskawa nieco przyhamować ze swoimi wypowiedziami, gdyż są mocno nie na miejscu !!!

 

P.S. Sorry ludziska za monolog, ale qr** nie wytrzymałem :/

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

P.S. Sorry ludziska za monolog, ale qr** nie wytrzymałem :/

 

mądrze gada - polać mu !!!

Naciskam starter. Jeszcze kominiarka,rękawice,kask.Ruszam,opada zmęczenie i złość.Zostawiam za sobą świat pełen zawiści,krzywd,raniących niedomówień..... bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po ostrym pojechaniu na Oliwkę (która też jakoś zniknęła ) chciałąm być ta kulturalna i taka co broni te głupie dziewczątka ..... i wyszła z tego wielka d*pa :smile: Więcej nie bronię głupich dziewuch co wymiarami i własnym egoizmem zalatują na kilometr , jakby mi się odwidziało i byłabym za grzeczna w stosunku do tego typu panienek bardzo proszę mnie opierdzielić !! Dziękuję :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że prowadzicie dialog sami z sobą ?? :smile:

 

A ja po ostrym pojechaniu na Oliwkę (która też jakoś zniknęła ) chciałąm być ta kulturalna i taka co broni te głupie dziewczątka ..... i wyszła z tego wielka d*pa :smile: Więcej nie bronię głupich dziewuch co wymiarami i własnym egoizmem zalatują na kilometr , jakby mi się odwidziało i byłabym za grzeczna w stosunku do tego typu panienek bardzo proszę mnie opierdzielić !! Dziękuję :smile:

Nie starasz się. Kto powiedział że kobieta musi być/jest inteligentna ?? Ona tylko musi wiedzieć gdzie jest jej miejsce a w takich przypadkach jak powyższy dziewczynka wiedziała jakie informacje nas interesują ;P

Brakowało tylko zdjęcia sylwetki w kostiumie i portretu ;). Mógł ktoś mieć wiele radości a tak d*pa.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to inaczej

 

 

przypominam że jest to powitalnia, posty nie na temat będą kasowane

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może przenieśmy wątek do działu humor ? Edytowane przez scOti
rid !!! (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodszy nie pyskuje do starszego

wow, zupełnie jak w regulaminie jakiegoś MC... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

Edytowane przez scOti
!!! (wyświetl historię edycji)

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, zupełnie jak w regulaminie jakiegoś MC... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

 

Zupełnie jak w normalnym życiu...

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...