Skocz do zawartości

hubolina


Gość hubolina

Rekomendowane odpowiedzi

Żal mi niektórych waszych zbędnych komentarzy :smile: Najlepiej niech Suchy usunie wszystkie konta które nie mają wpisanego motocykla w profilu. I wtedy nie będzie problemu że ktoś chce sie uczyć, oswoić z motocyklem czy tez na nim jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I nie ze względu na "sympatyczne" komentarze tylko na to, że nie lubię ściemy a ta jest tu wszechobecna. Na pierwszy rzut oka: wielka, motocyklowa rodzina a za plecami jeden drugiemu koło d*py robi. Za duża jestem na branie udziału w tej szopce. Pozdrawiam wszystkich. Gratuluję odwagi i współczuję głupoty. Bez odbioru :smile:

 

Wspolczuc to tylko mozna Tobie , pomylilas sie chyba i nie na to forum trafilas.

Wchodzisz i piszesz ze masz zgrabne nogi, zachwycasz sie soba itd... Zeby ktos Cie powozil ... Zal.pl

Ale cos Ci chyba nie wyszlo ...

,,Ladne nogi masz , aleee brzydka twarz :biggrin: ''

 

Rozumie ze mozna sie zalogowac nie posiadajac motocykla, ale bez przesady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuc to tylko mozna Tobie , pomylilas sie chyba i nie na to forum trafilas.

Wchodzisz i piszesz ze masz zgrabne nogi, zachwycasz sie soba itd... Zeby ktos Cie powozil ... Zal.pl

Ale cos Ci chyba nie wyszlo ...

,,Ladne nogi masz , aleee brzydka twarz :biggrin: ''

 

Rozumie ze mozna sie zalogowac nie posiadajac motocykla, ale bez przesady...

 

piekna jak kwiat róży tylko ŁEB za duzy !!!!!!! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

piekna jak kwiat róży tylko ŁEB za duzy !!!!!!! :biggrin:

 

Napisał chłopiec któremu brakło odwagi żeby w awatara wstawić swoje własne zdjęcie. Nie wysilajcie się. Nie jestem z tych żeby wam w tyłki wchodzić i przytakiwać we wszystkim. Kto nie z wami ten przeciwko wam. Pozdrawiam Wielkich Motocyklistów :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha mnie też się udzielił dobry humor z rana. Możesz spać spokojnie kolego, więcej się tu udzielać nie mam zamiaru. I nie ze względu na "sympatyczne" komentarze tylko na to, że nie lubię ściemy a ta jest tu wszechobecna. Na pierwszy rzut oka: wielka, motocyklowa rodzina a za plecami jeden drugiemu koło d*py robi. Za duża jestem na branie udziału w tej szopce. Pozdrawiam wszystkich. Gratuluję odwagi i współczuję głupoty. Bez odbioru :smile:

 

to do widzenia, a nie smęcisz - no sorry http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

Napisał chłopiec któremu brakło odwagi żeby w awatara wstawić swoje własne zdjęcie. Nie wysilajcie się. Nie jestem z tych żeby wam w tyłki wchodzić i przytakiwać we wszystkim. Kto nie z wami ten przeciwko wam. Pozdrawiam Wielkich Motocyklistów :smile:

 

miało Cię już tu nie być http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif Wielka (nie)motocyklistko http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/confused.gif

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Co z Wami? Zły, twardy motocyklista bez gadania by pojechał, zapylił i zniknął, nawet bez rundy po wsi. A tutaj nagonka bo laska chciała się przejechać :smile: Coś poszło nie tak...

Edytowane przez Adam (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Co z Wami? Zły, twardy motocyklista bez gadania by pojechał, zapylił i zniknął, nawet bez rundy po wsi. A tutaj nagonka bo laska chciała się przejechać :smile: Coś poszło nie tak...

 

Adaś miej litość :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja , zle to rozegralismy...

Bo jak ladna sylwetka i ktos by mial ochote ,to...

Barwy na glowe i za ojczyzne :biggrin:

 

Alee czlowiek uczy sie na bledach, nastepnym razem nie odstraszajmy zwierzyny, mimo wszystko w tym przypadku nie ma czego zalowac.

 

piekna jak kwiat róży tylko ŁEB za duzy !!!!!!! :biggrin:

 

hahaha :biggrin:

Bez kija nie podchodz! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barwy na glowe i za ojczyzne :biggrin:

 

W tym konkretnym przypadku musiałbyś mieć b.dużą flagę (nawiązuję tutaj do Adriana "piekna jak kwiat róży tylko ŁEB za duzy !!!!!") :biggrin:

 

dobra, starczy tego offtopu ;)

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze tylko tyle: takim zachowaniem robicie antyreklamę temu forum i przy okazji pokazujecie swój niski poziom kultury (żeby nie było ja tez mam niski patrząc na ostatnie cyrki z panem na X. i panią na O. tyle,że my mamy jakiś tam powód a Wy dziewczyny wogóle nie znacie). Dziękuję za uwagę:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadaj w Czwartek na spot. wezme bierki i sie okaże kto ma gadać najgłośniej w stadzie Huba buba cczy jakos tam;) chetnie popatrze na wasze spory:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał chłopiec któremu brakło odwagi żeby w awatara wstawić swoje własne zdjęcie. Nie wysilajcie się. Nie jestem z tych żeby wam w tyłki wchodzić i przytakiwać we wszystkim. Kto nie z wami ten przeciwko wam. Pozdrawiam Wielkich Motocyklistów :smile:

 

a kto by Cie chcial :biggrin::D a ja niemam zdjecia wklejonego bo to nie ten portal wybacz ... i ten post kieruje tylko i wylacznie do Ciebie .... po raz drugi mowie skoro mialo Cie juz to nie byc to POSZLA mi stad :biggrin::D hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiczna sytuacja. Nie wiem czy jest jeszcze kogo witać ale po przeczytaniu pierwszego posta różne rzeczy mi przyszły do głowy http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif i humor od razu był lepszy. Nie bądźmy naiwni :drool: . Hubolina nie załamuj rąk, tfuuu czterech liter i wpadaj. Chętnie Cię poznamy :wry:

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie ja pier...bylo fajnie było śmiesznie ale nie mamy 10 latek i nie bedziemy sie piaskiem rzucać...Jakiś mod może to sprostować bo ja nie mam kompetencji i nikt mnie nie posłucha. ;/ damn fckn shit i znow potwierdza sie że kobiety pier...wszystko miedzy facetami!!...TROJA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...