Skocz do zawartości

hubolina


Gość hubolina

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Ilonko :smile:

 

Najpierw jeździłaś jako plecak a potem sama że miałaś glebę czy sama nie sterowałaś nigdy? :smile:

 

 

Nie krzyrzy się "pokaż dupe" tylko "cycki" :biggrin:

 

Witaj Ilonko :smile:

 

Najpierw jeździłaś jako plecak a potem sama że miałaś glebę czy sama nie sterowałaś nigdy? :smile:

 

Nie krzyrzy się "pokaż dupe" tylko "cycki" :biggrin:

 

Pamiętna gleba była przy trzecim podejściu do samodzielnej jazdy :smile: do dzis mam ślad na nodze i kawałek urwanej klamki od sprzęgła ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo to myślę że nie ma się czym przejmować :smile: Troche samozawzięcia, zaciskasz te twoje 'zgrabne cztery litery' wsiadasz, uczysz się śmigać i nie ma że boli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :smile:

Cel jest niczym. Podróż wszystkim.

Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Rosja, Białoruś, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Włochy+Sycylia, Hiszpania, Maroko, Sahara Zach., Mauretania, Mali, Burkina Faso, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Togo, Benin, Szwecja, Litwa, Łotwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć;) jak szkoda CI taaakich nóg to w ogóle nie wsiadaj, nawet jako plecak możesz spotkać się z asfaltem.

kupuj własne moto a wywrotki tak czy siak się zdarzają, nie ma co się przejmować;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Wolałabym jednak uniknąć kolejnego spotkania z asfaltem. Szkoda taaakich nóg ;)

 

hmmm to przepraszam że zapytam

ale co Ty tu robisz?

 

jeśli sama nie zamierzasz jeździć z różnych mniej lub bardziej zrozumiałych powodów to ja to szanuję, każdy ma prawo

ale to jest forum motocyklowe, dla ludzi którzy jeżdżą lub zamierzają jeździć ( robią kurs, kupują moto)

 

my nie jesteśmy od tego, żeby Cię przekonywać do powrotu na motocykl jeśli sama tego nie czujesz

ale jeśli szukasz faceta motocyklisty a ewidentnie Twoje posty na to wskazują to chyba pomyliłaś miejsce w sieci

 

ostatnio mieliśmy to podobną historię i dziewczyna usłyszała dużo nieprzyjemnych (delikatnie mówiąc) słów pod swoim adresem

a jej motywacja zdecydowanie bardziej przystawała do tego forum

 

więc pozdrawiam

i będzie mi miło kiedyś Cię na motocyklu spotkać jeśli się zdecydujesz

a jeśli nie to do szukania faceta zdecydowanie bardziej nadają się inne portale

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że nie myślę na razie o powrocie za manetke nie oznacza że tego nigdy nie zrobię. Preferuje jednak metodę małych kroków. Nie sztuka kupić motor żeby stał i się kurzył. Jedni wstają, otrzepują się i wsiadają znowu a inni potrzebują na to trochę więcej czasu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już napiszę tylko

Cześć

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to przepraszam że zapytam

ale co Ty tu robisz?

 

jeśli sama nie zamierzasz jeździć z różnych mniej lub bardziej zrozumiałych powodów to ja to szanuję, każdy ma prawo

ale to jest forum motocyklowe, dla ludzi którzy jeżdżą lub zamierzają jeździć ( robią kurs, kupują moto)

 

my nie jesteśmy od tego, żeby Cię przekonywać do powrotu na motocykl jeśli sama tego nie czujesz

ale jeśli szukasz faceta motocyklisty a ewidentnie Twoje posty na to wskazują to chyba pomyliłaś miejsce w sieci

 

ostatnio mieliśmy to podobną historię i dziewczyna usłyszała dużo nieprzyjemnych (delikatnie mówiąc) słów pod swoim adresem

a jej motywacja zdecydowanie bardziej przystawała do tego forum

 

więc pozdrawiam

i będzie mi miło kiedyś Cię na motocyklu spotkać jeśli się zdecydujesz

a jeśli nie to do szukania faceta zdecydowanie bardziej nadają się inne portale

 

Marta zrobiłaś się bardzo wytrawną motocyklistką http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

A druga sprawa forum też ma temat anonsów jeżeli ciebie nie interesuje płeć przecina to daj szanse innym a nie zachowujesz się jak...... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif

My jesteśmy do przekonywania do powrotu na plecak czy Za manete... :riding:

Sorry za offfa

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Matko Polko,dziewczyna zgrabne cztery litery i coś było o nogach, bojąca się wsiąść na moto,potem sprzeczności po stronie płci pięknej.To o co tutaj chodzi?Napiszę siema i zapytam jak do nas trafiłaś,i wpadaj na spotkania jak chcesz byc z forum

http://autoteam.com.pl>KLIMA I WEBASTO W TWOIM SAMOCHODZIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłam tu z tego samego powodu jak wszyscy ale widać nie wszystkim się to podoba. Płakać nie będę a na spotkanie wpadnę na pewno. Mam nadzieję że poznam tę sławną koleżankę osobiście ;)

 

Na pewno ja poznasz spot bez niej by się nie odbył :decayed: :decayed: :P luzik

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoty są w czwartek :whistling: :whistling:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...