Skocz do zawartości

Co ślina naniesie :D


Lachu

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba się obrazimy na Patrycję, ponieważ na zakończenie sezonu wypierała się, że 12*C, to za mało dla niej, aby jeździć. Dzisiaj mamy poniżej 8*C i Patrycja śmiga?! :riding:PS: Żartuję oczywiście.

Bo przez te 2 miesiące udało mi się tak skomponować warstwy ubrań, że wytrzymuję już do około 7 stopni. Jeszcze tylko z dłońmi jest problem, ale na czerwonych światłach podgrzewam na silniku :decayed: A poza tym, jakbym pojechała, to byście nie mieli fotek z "fotoradaru" ;)

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Suchy-wolk

    124

  • Piotr

    101

  • Wojtas

    91

  • Bulba

    66

Urodziliśmy się w latach 80-tych, wychowywaliśmy się w latach 90-tych. Jesteśmy ostatnim pokoleniem, które grało na podwórku, jako pierwsze w gry wideo i jako ostatnie, które nagrywało piosenki z radia na kasetę, jesteśmy pionierami ery Walkman. Nauczyliśmy się, jak obsługiwać magnetowid i grać z Atari, Super Nintendo oraz Game Boy. Jesteśmy generacją Koty Thunder, Power Rangers, Żółwie Ninja, Transformers, Super Mario, Looney Tunes ....Żyliśmy bez telefonu komórkowego, jeździliśmy na rowerze. Nasza matka nie była naszym szoferem. Nie mieliśmy 99 stacji telewizyjnych, płaskich ekranów, dźwięków przestrzennych, MP3, iPod, Facebook czy Twitter ... ale świetnie się bawiliśmy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kit tam z jego zadowoleniem :P Wazne zeby mozna bylo moto wozic :biggrin:

Przewozić tak czy siak moge;d bo ma 3 miejscowego tylko a cała kipa jak nie jest zaebana towarem to mozna motory nawet 2 wrzucić;d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu zrobić jakieś małe spotkanie ramkowe gdzieś na mieście

Mam lepszy pomysł, może coś w stylu forumowej wigilii, oczywiście w terminie odpowiadającym większości... ;) Edytowane przez Suchy-wolk
Post przeniesiony z tematu o ramkach motocyklowych. (wyświetl historię edycji)
128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o q..rwa znowu no limit AAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!tego sie nie da wytrzymać ale pabik jak najbardziej w terminie oczywiście :cheers:a i czas na ramki sie znajdzie :smile:

Edytowane przez Suchy-wolk
Post przeniesiony z tematu o ramkach motocyklowych. (wyświetl historię edycji)

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o q..rwa znowu no limit AAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!tego sie nie da wytrzymać ale pabik jak najbardziej w terminie oczywiście :cheers:a i czas na ramki sie znajdzie :smile:

ja jestem za pierozkiem sie trzeba podzielic i rybka:D oczywiscie przy ramkach:D Edytowane przez Suchy-wolk
Post przeniesiony z tematu o ramkach motocyklowych. (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie może przecież wiecznie trwać… | PAINTBALL-ZONE.PL

 

Cytat:

"W przykrością informujemy, iż z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni zamknąć halę Paintball w Łodzi. Wszystkim tym, którzy spędzili u nas miłe chwile i zagrali w paintball na hali – serdecznie dziękujemy, a wszystkich zapraszamy na ostatnie gry pożegnalne, które będą się odbywać do końca tego roku.

Najbliższa gra pożegnalna już w sobotę 10.12.2011 roku o godzinie 12:00. Jeśli masz jakiekolwiek swoje terminy hala do końca roku jest do dyspozycji.

Nadal zapraszamy wszystkich na najlepsze gry w terenie!

Sklep Paintball zostanie przeniesiony w inne miejsce, gdzie nadal będzie prężnie działał.

“Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa.”

Mary Lou Cook"

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że rybka lubi pływać to ramki trzeba opić :smile:

Edytowane przez Suchy-wolk
Post przeniesiony z tematu o ramkach motocyklowych. (wyświetl historię edycji)

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym tutaj serdecznie podziękować i pogratulować drogowcom kolejnego inteligentnego pomysłu mającego na celu tym razem uatrakcyjnienie przejazdu przez Konstantynów Łódzki.Z wielką radością w sercu, dojeżdżając do Konstantynowa Łódzkiego, stanęłam w mega korku już przed stawami. Cóż za radość, w końcu sobie trochę odpocznę w ciszy i spokoju. Znudziwszy się staniem skręciłam w wąską drogę gruntową pomiędzy stawami z zakazem wjazdu i mogłam z bliska podziwiać trzciny, krzaczki i inne okoliczności przyrody. Zwiedziwszy tą część Konstantynowa powróciłam na drogę krajową nr 71, gdzie dzięki zakorkowaniu tejże drogi, mogłam spokojnie i dokładnie przyjrzeć się okolicznej architekturze miasta. Bardzo serdecznie dziękuję za umożliwienie mi zobaczenia tego wszystkiego, jesteście kochani, nie mogę się doczekać jutra, kiedy tą wycieczkę znowu powtórzę. :wub:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe też kiedy wkońcu skończą Łódzka w Zgierzu i Zgierską w Łodzi... Podobno ktoś z wykonawców gdzieś podał, że przyczyną opóźnienia (już ponad miesiąc robią) są warunki atmosferyczne :biggrin:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a drogowców zaskoczy zima jak co rok 1 dzien zimno -plony zmarzły 1 dzien cieplo -to susza1 dzien pada- zgniło wszystko 1 dzien ... nic to z hin taniej wiec po co robic i tak co rok a kase za gotowosc biorą dziękulski za wysłuchanie

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym tutaj serdecznie podziękować i pogratulować drogowcom kolejnego inteligentnego pomysłu mającego na celu tym razem uatrakcyjnienie przejazdu przez Konstantynów Łódzki.Z wielką radością w sercu, dojeżdżając do Konstantynowa Łódzkiego, stanęłam w mega korku już przed stawami. Cóż za radość, w końcu sobie trochę odpocznę w ciszy i spokoju. Znudziwszy się staniem skręciłam w wąską drogę gruntową pomiędzy stawami z zakazem wjazdu i mogłam z bliska podziwiać trzciny, krzaczki i inne okoliczności przyrody. Zwiedziwszy tą część Konstantynowa powróciłam na drogę krajową nr 71, gdzie dzięki zakorkowaniu tejże drogi, mogłam spokojnie i dokładnie przyjrzeć się okolicznej architekturze miasta. Bardzo serdecznie dziękuję za umożliwienie mi zobaczenia tego wszystkiego, jesteście kochani, nie mogę się doczekać jutra, kiedy tą wycieczkę znowu powtórzę. :wub:

nie przesadzaj kanzas ladne miasto przeciez :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Honda to Honda ;)

 

Micek1968 w Konstantynowie remont to już się chyba skończył, a "usprawnienie" ruchu polegało na postawieniu świateł na skrzyżowanku w kierunku Retkini. Efektem, krajówka od tablicy "Konstantynów Łódzki" do tego skrzyżowania była zakorkowana i od strony Pabianic, i od strony Aleksandrowa. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png Za skrzyżowaniem już luźno.

W Zgierzu to nie jest tak łatwo, pamiętam jak 50 metrów za torami (od Kolejowej) pół roku robili. A za jakiś czas nowy asfalt został zryty, bo kanalizację trzeba było położyć. :huh: No to ten odcinek na Łódzkiej, to ze 2 lata może zająć, nie mówiąc o późniejszym zrywaniu, bo może też coś trzeba będzie pod asfalt położyć :biggrin:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak stałam, to właśnie myślałam, że na moto to bym trochę kierowców podenerwowała wymijając ich. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif Skuterek się przepychał :DSamochodem dojazd do pracy zajmuje około 20-30 minut więcej. :sad2:

miałaś okazję przekonać sie w drodze na Jurę :riding:

Swoją droga takim wielkim np. Drag Starem, to bym chyba się bała przepychać między samochodami :biggrin:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak stałam, to właśnie myślałam, że na moto to bym trochę kierowców podenerwowała wymijając ich

Nie ma co myśleć na pasie zmieścisz Ty i puszka...jakbyśmy stali w korkach tak jak autem korki byłyby jeszcze większe...ja tam jadę z ktorej strony się da,nieraz i z prawej ale jak auta stoją wtedy przepisu nie łamiemy w razie jakiegoś nieoznakowanego :riding:

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wczoraj puszką jechałam, jak się miałam zmieścić :biggrin: Chociaż niektórzy się wpychali na przeciwny pas, a później kombinowali jak się zmieścić :smile:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt :decayed: ...zmyliło mnie że jeździsz do pracy rebelkom ...a tu przecież po sezonie http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/strong.gif ale to nie znaczy abyś przypadkiem przygotowań nie robiła do zlotu pingwina :riding: :riding: :riding:

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ciemku na moto w deszczu/śniegu - aż tak zawzięta to nie jestem :decayed:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolennikiem przepychania sie ale, sam tez tak czasmi na skuterze robilem, zeskuterem jest tylko 1 maly problem, jego nikt nie slyszy wiec liczymy ze zobaczy w lusterkach, zwykle zjezdzaja na bok, ale raz kiedys w korku za dragstarem jechalem jak ryknal z tlumikow to za chwilke juz szpaler mielismy :smile: . Jednak bardzo czesto poprostu stoje w korku jak wszyscy i o dziwo wogule mnie to nie denerwuje, zupelnie inaczej mam w samochodzie, wowczas tylko k... CH.... i inne tego typu epitety leca :P no coz jazda katamaranem jest bardzo stresujaca.ps. wiecej wegla wrzucajmy do piecow niech sie to globalne ocieplenie rozwija moze bedzie 365 dni w roku mozna jezdzic na moto :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli 365 dni miało by byc lato to musiałbym zacząć pracy szukać....z drugiej strony też mi sie podoba sezon bez końca :decayed:

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie znaczy abyś przypadkiem przygotowań nie robiła do zlotu pingwina :riding: :riding: :riding:

 

I Zlot użytkowników Linuksa - MotoPingwiny Dołączona grafika (tylko jeżeli spadnie śnieg) ;)

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...