Skocz do zawartości

Co ślina naniesie :D


Lachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Suchy-wolk

    124

  • Piotr

    101

  • Wojtas

    91

  • Bulba

    66

Ja mam zażalenie do Suchego. Ogólnie nie podoba mi się jego SS- mańskie podejście do uzytkowników.Tego nie wolno napisać tamtego w tym temacie też nie, jak chcesz kogoś przypitać to masz na to tylko 4 dni bo potem temat zamkniety....to nie WEHRMACHT

zdecyduj się czy WH czy SS w końcu :P silna ręka to dobra ręka - fora olewane i zostawiane samopas szybko kończą żywot

╭━━━━╮

┃╭╮╭╮┃

┗┫┏━━┓┣┛

┃╰━━╯┃

╰┳━━┳╯

╲╲╲╲

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WH i SS też zakończyły już żywot :smile:

 

ps. chociaż... SS wiecznie żywe (jak ktoś allo allo oglądał) ! :biggrin:

Dołączona grafika

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władze KSW anulowały wynik walki Pudzianowski Thompson - w trakcie walki doszło bowiem do błędów komunikacyjnych sędziów. - Uznajemy, że walka się nie odbyła - poinformowali szefowie federacji KSW.

 

Więcej : http://sport.wp.pl/kat,60960,title,KSW-anulowalo-wynik-walki-Pudzianowski-Thompson,wid,14027613,wiadomosc.html?ticaid=1d769

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy nie sadziłem ze podejmą taka decyzje. Moim zdaniem jest ona słuszna ale jestem w naprawde sporym szoku ze jednak wycofali sie z wygranej pudziana ;]

MOTORY SĄ WSZĘDZIE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a już myślałem że już nic mnie w polsce nie zaskoczy , a tu proszę sędziowie się pomyli ha ha ha

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzisiaj ma ktos ochote polatac to my z Patrycja bedziemy o 16.30 na stacji Włókniarzy/Pabianicka :smile: Jak ktos chetny to wbijac poczekamy tak z 10 min :P

Chyba się obrazimy na Patrycję, ponieważ na zakończenie sezonu wypierała się, że 12*C, to za mało dla niej, aby jeździć. Dzisiaj mamy poniżej 8*C i Patrycja śmiga?! :riding:PS: Żartuję oczywiście.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...