Skocz do zawartości

Co ślina naniesie :D


Lachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Suchy-wolk

    124

  • Piotr

    101

  • Wojtas

    91

  • Bulba

    66

Panowie, kto tu na forum jest specem od jazdy na gumie i pomoże mi poderwać mojego Bandita?

Wiem, że to nie jest super maszyna do gumowania ze względu na wagę ale nic innego nie mam pod ręką teraz  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz na jedynce i odejmujesz żeby na lagach kapkę kucnął a potem odwijasz. Musisz wyczuć kiedy najchętniej się zbiera i pałować w odpowiednich obrotach. Pamiętaj aby nie kombinować na drodze z koleinami, bo może Cie zabrać. 



Mój podnosi z 8k wcześniej nie za bardzo ma ochotę.  Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Wy na to żeby założyć dział "Domowy szpital". Będziemy tam pisać jak leczymy swoje obrażenia. Jak Karpiu będzie się uczył to doda pierwszy temat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi póki co namawiają mnie do zakupu stuntowej cbr f2 żeby bandziora nie rozwalić.

Namawiają do tego stopnia, że zacząłem przeglądać takie moto na allegro i olx. Faktycznie za ok 2k można kupić już zrobioną pod stunt cbr.

Nie dość, że lekka to 100km na pewno lepiej wejdzie na gumę niż 220kg, 78 konny bandit :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mareczku, zacna liczba postów :smile:

post-2367-0-19698800-1468174350_thumb.jpg

Edytowane przez motoTomasz (wyświetl historię edycji)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chce zużyty olej (ok 10 l.)? Mix zawiera Motula z mojego VStroma, jakieś zlewki przypadkowych olejów np od wspomagania z auta oraz trochę oleju po frytkach ;) Jeśli nie znajdzie się chętna osoba to gdzie w Łodzi mi go przyjmą?

 

//edit: Olej już znalazł nowego właściciela ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale napierdziela, normalnie siwo.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja bidulka musi to przyjąć na bak, mam nadzieje, że wytrzyma i nie straci iskry. U mnie puszka przegrała, ale jak bym miał przy tym zamkniętym tunelu jechać, to chyba bym wolał z buta iść (bo szybciej) :smile:

EDIT:

Grubo się dzieje. Miałem na 2oo przyleciec ale puszka wygrała. I dobrze

 

z perspektywy czasu to moto było chyba najlepszym wyborem na dzisiaj :smile:

 

 

Edytowane przez jaszczomb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie podobnie, motorem se zawrocilem i przejechalem obok, poźniej kawałek po chodniku (ale to i tak jak wody zeszlo). Choć Motorwings wczoraj i tak był zamknięty przed światem od każdej ze stron :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuje s100 Total reiniger. Podobno ma mi sam umyć moto, ja mam tylko spłukać. Więc popsikalem całe moto i leżę. Za 20 minut splucze i zobaczymy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...