Skocz do zawartości

Co ślina naniesie :D


Lachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Suchy-wolk

    124

  • Piotr

    101

  • Wojtas

    91

  • Bulba

    66

Latam ostatnio podczas pracy po Kleszczowie i okolicach, i za każdym razem przejeżdżając przez Żłobnicę zastanawiam się czy ktoś z forumowiczów pomyka po tamtejszych zakrętach? :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Ci mrygnie światłami tarpan albo land r kopalniany to już wiesz kto to będzie :biggrin:

 

Będę obserwował:biggrin: Codziennie mijam ich po kilkanaście więc jest spora szansa, że się gdzieś upolujemy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1455885202_tkdhol_600.jpg

Fajnie że w ramę wstawiono silnik :moto:

LWG

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wstąpiłem do osiedlowego sklepu monopolowego.

i jakie było moje zdziwienie  :ohmy2:

flm_1456783369__20160229_222052.jpg

MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE :riding:

Edytowane przez Wojtas (wyświetl historię edycji)

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysłowy ten samograjek 

Linek leci dalej w internety :decayed:

Ps.

Przypominam że dziś.....

1379541_10154627670055363_40806173498323

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

filmik dość stary :smile: i nie zrobiła tego celowo, po prostu uczyła sie jeździć dopiero :P

 

http://www.autoblog.com/2015/06/09/student-driver-motorcycle-intersection/

 

wycięte z kontekstu, głupi podpis i już nagonka, szukanie sensacji na głupich stronach. przykre :smile:

 

 

za to tutaj idzie się wkurrrr... :whip:  :whip:  :whip:  :hammer:  :hammer:  :hammer:

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj w nosie mam to kto w jakim stroju wsiada na moto, ale to co widziałam wczoraj po prostu mnie przerosło. Pod Złoty Młyn zajechało czarne kawasaki, bodajże 10, a na nim kierownik ubrany mocno miejsko (kurtka, rękawice, buty moto, spodnie chyba jakieś zwykłe) z pasażerką na TOTALNĄ zdrapkę (znaczy od góry do pasa była ubrana w kurtkę i rękawice motocyklowe, kask jest oczywistością, o której chyba nie muszę wspominać). Panna miała na sobie SZORTY i sandałki na koturnie.Tak, góra motocyklowa, od pasa w dół plaża. Ludzie!!!! Odrobina wyobraźni!!!! Ona mogła nie wiedzieć jak to jest na moto, ale kierownik zdecydowanie powinien mieć świadomość i wyobraźnię. Ja nie mówię, że od razu gleba, ale zwykły kamień czy owad uderzony o GOŁE ciało może zrobić kuku. Apeluję o wyobraźnię!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, góra motocyklowa, od pasa w dół plaża.

 

 

Zapewne jej lubemu zależy na tym co dziołcha od pasa w górę ma...

Niestety, fakt posiadania głowy, nie przesądza o tym że ktoś posiada jeszcze tam mózg...

 

Nie miałaś ochoty zj***ć kierownika?

Edytowane przez Dawid Xrv (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie miałaś ochoty zj***ć kierownika?
Jasne, że miałam, ale ja nieśmiałą dziewczyna jestem i do obcych nie podchodzę :P Może jest na forum zalogowany i dotrze to do niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...