Skocz do zawartości

Co ślina naniesie :D


Lachu

Rekomendowane odpowiedzi

PIT mnie tez zastanawia ile mózgu trzeba mieć (lub nie mieć)

żeby ogladac programy typu "Ukryta prawda" "Dlaczego ja" "Trudne sprawy"

O nie, nie, to są programy na odmóżdżanie. Jak potrzebujesz twardego resetu to włączasz sobie taki właśnie program i voilà! :doofywave:

Edytowane przez Agi (wyświetl historię edycji)

Non quo sed quo modo :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Suchy-wolk

    124

  • Piotr

    101

  • Wojtas

    91

  • Bulba

    66

Tak idiotyczny filmik, że wstawię, bo fabuła wciąga  :decayed:

 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie, nie, to są programy na odmóżdżanie. Jak potrzebujesz twardego resetu to włączasz sobie taki właśnie program i voilà! :doofywave:

 

noooo i żadne złamane serce nie ma szans :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

UWAGA wysyp niedzielnych kierowców. Jadę sobie 100+ jakąś wioską, zbliżam się powoli do małolata na skuterku, który to nagle jedzie slalomem od lewej do prawej krawędzi. Później wyprzedzając 2 pojazdy na raz, jeden z nich nagle zajeżdża mi drogę bez kierunkowskazu i wyprzedza, ale miałem taki dobry humor że nawet go nie strąbiłem, nie zezwałem i nie postraszyłem wyrczącem wydechem.

Jaki dziś piękny dzień na jazdę :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet go nie strąbiłem, nie zezwałem i nie postraszyłem wyrczącem wydechem.

 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym markecie zdaje się :smile: Tesco, Real - tam od groma takich bajerów.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To ja też coś mam dla was :biggrin:

 

Żeby Wielkanoc w tym roku, 
przyszła z sukcesem u boku.
Aby żyło się Wam zdrowo, 
prywatnie i zawodowo. 
Wielu, wielu chwil radosnych 
i cudownej, ciepłej wiosny ...
 

Edytowane przez Kovalchuck (wyświetl historię edycji)

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu w wuj miłe towarzystwo na ścigaczu


Napisałem ten post z myślą o konstruktywnej krytyce i uwagom na temat tego co mogę poprawić. Z czym się spotkałem, z prostactwem ludzi gdzie słowa "konstruktywna krytyka" nie jest znana. Problemem tego forum jest to, że jest za dużo ludzików, którzy mają siebie za wyrocznie i legitymuja się brakiem pokory. Jezeli tak wygląda społeczność Ścigacz.pl to ja nie chcę być jej częścią.


http://forum.scigacz.pl/about107127.html


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem temat który zarzuciłeś, komentarze również, Twoje filmiki oraz filmiki innego gościa czyli Cody o którym wspominali tam ludzie....

Szczerze to muszę przyznać, że też po minucie wyłączyłem każdy z filmików czy Twój czy tego Cody...

Po prostu nie każdy jest stworzony do opowiadania o różnych rzeczach a ja takich filmików nie kupuję może dlatego, że nie rozumiem ich zamysłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bednar, a czego sie spodziewasz? Anonimowo wielu to chujawiaczki i tyle.
Co do twojego vloga... próbowałem obejrzeć z dwa odcinki. Moja konstruktywna krytyka dla Ciebie jest taka że masz głos który mnie strasznie irytuje. No nic nie poradzę, drażni mnie i tyle, przez mikrofon ja sam mam nieciekawe brzmienie i ty możesz mieć podobnie. Twoj styl wypowiadania tez mi nie odpowiada, jakiś czas temu ogłądałem filmik jak opisywałeś swojego motonga i po prostu było to nudne. Jako trener wewnętrzny uczyłem ludzi jak mówić do klienta i sam się uczyłem jak mówić do ludzi podczas szkoleń. Moduluj głos, czyli podnoś go w odpowiednich momentach, mów rzeczy zaskakujące. Przypomnij sobie czasy szkoły, przypomnij sobie nauczyciele który przykuwał twoja uwagę i odpowiedz sobie dlaczego to robił? Czy zadawał pytania, czy robił krótkie przerwy a może mówił z pasją? W twoim opisywaniu motocykla nie czułem pasji a monotonne tempo z zastanawianiem się co powiedzieć. 

Podkreślam że nie napisałem tego wszystkiego z antypatią, tylko tak jak czuje i przyjmij to jako konstruktywna krytykę ;) No i nagrywaj jak ci to sprawia przyjemność :smile:

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bednar ja od jakiegoś roku śledzę scenę motovlogową sam jeżdżę z kamerką (dla bezpieczeństwa i wspomnień) ale analizuję temat tworzenia własnego motovlogu, dlatego mam pewne spostrzeżenia. Co do komentarzy na ścigacz.pl to bym się nie irytował po prostu męski punkt widzenia napisali jak to odbierają jak za twardzieli (pomijam czy faktycznie tacy są) motocykliści. Motovlog nie jest dla kogoś kto od lat jeździ, jest właśnie dla tych którzy nie mają jeszcze motocykla i chcą popatrzeć, poczuć jak to jest go mieć. Przymierzyć się do problemów i posłuchać o naszych rozwiązaniach, wczuć się w klimat i być może zarazić się zajawką albo wręcz przeciwnie.

 

Myślę, że błędem jest reklamowanie swojego motovloga w ogóle, a tym bardziej w środowisku motocyklowym fakt ten wyolbrzymia sytuacja, że dopiero zacząłeś i nie masz wielu filmów więc trudno wysoko ocenić twój wkład.    

 

Nawiązując do posta Rogala to skłaniam się ku jego wnioskom gdyż trzeba zdać sobie sprawę, że jest to (motovlog) rodzaj publicznego wystąpienia, forma tworzenia filmu z narracją nie jest łatwa. Scenarzyści, reżyserzy, aktorzy ciężko pracują nad tym aby finalny produkt nas przyciągnął przed ekran, a mimo to wiele razy produkcja jest kompletną klapą. Zatem nie zniechęcałbym się tylko zastanowił nad celem,sensem, wartością przekazu i doskonalił proces i warsztat twórczy. Nawet zwyczajni menadżerowie, politycy, którzy po prostu prowadzą spotkania czy prezentacje biorą udział w szkoleniach z technik emisji głosu i mowy ciała.

 

Wspomniany Coda angażuje spore środki (kilka kamer, operator+Malisz, odpowiednie miejscówki (pusta autostrada), odpowiedni mikrofon i poświęca sporo czasu (powtórki w nieskończoność) aby dopieścić większość nagrywek choć niektóre moim zdaniem też odbiegają od reszty.  

 

Reasumując zacznij od celu odpowiedz na pytanie Kto i dlaczego może chcieć obejrzeć odcinek, który masz zamiar nagrać ? (recenzja sprzętu, fajne miejscówki, ciekawe sytuacje, szkolenie techniki jazdy, fajny klimat jazda+muza).

Następnie przemyśl o czym i co będziesz mówił, nagraj ten monolog kilkukrotnie i przesłuchaj, albo powtórz w myśli albo zapisz na kartce.

Jeśli twój głos jednak nie jest radiowy (nie wszyscy mają predyspozycje to kwestia anatomii) to popracuj nad formą emisji dźwięku ewentualnie użyj programu do obróbki dźwięku, ostatecznie dodaj muzykę i komentarz pisany.

Ostatni punkt to bonusy, efekty specjalne w filmie, śmieszne wycięte sceny, jakieś zaaranżowane niespodzianki, lub wręcz efekty specjalne :biggrin: .

 

Napisałem tak jak ja przymierzam się do tematu co nie znaczy, że to dobry przepis bo sam go jeszcze nie wdrożyłem ale podzieliłem się spostrzeżeniami.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, cieszę się, że chociaż tutaj mogłem usłyszeć co mogę poprawić i w takim zamyśle tam też napisałem. Czyli jak widać da się i można. Z uwagi, że zaczynam szukałem takiej krytyki, zobaczymy jak to się rozwinie. Ni jest powiedziane, że się nie uda ale chcę spróbować. Dlatego dzięki!  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...