Skocz do zawartości

Co ślina naniesie :D


Lachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Suchy-wolk

    124

  • Piotr

    101

  • Wojtas

    91

  • Bulba

    66

I gdzie jest to slonce ja sie zapytowywuje ?!?!?

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meteo pl mówi, że dziś już ostatni zachmurzony dzień :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie pada i daje się jeździć.

I nawet hamować szybko się da bo dziś jakaś k.... postanowiła skręcic w prawo nie patrzac czy coś jedzie :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja k....a to co ? 

Koza do mycia :sad2:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pada, a cały mokry wróciłem :decayed:

 

czyżbyś w kałuży zaparkował?  :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skrobanko dzisiaj szybek było :biggrin:

 

 

Radom wprowadził ograniczenie prędkości do 30 km/h w centrum

http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Radom-wprowadzil-ograniczenie-predkosci-do-30-kmh-w-centrum,wid,16543857,wiadomosc.html?ticaid=11290b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrości, rozwagi, spokoju i szacunku do siebie nawzajem - zarówno na drodze, jak i poza nią. Wytrwałości w dążeniu do celu, czyli w tym przypadku punktu przeznaczenia naszych podróży. Oprócz tego, a może przede wszystkim dużo miłości do bliźniego oraz zdrowia - oby każdy z nas cieszył się nim przez dłuuugie lata bezpiecznego motocyklowania! Wesołych Świąt!

Jeżeli musisz wybierać pomiędzy byciem sobą a realizacja marzeń, zastanów się czy to napewno Twoje marzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która według was owiewka lepiej chroni przed wiatrem Touring czy Spoiler? Touring niby jest wyższa o parę cm ale znowu nie jest tak wyprofilowana jak spoiler?

 

http://allegro.pl/szyba-mra-touring-honda-cbr-900-rr-2000-2001-i4174932812.html

 

http://allegro.pl/szyba-mra-spoiler-honda-cbr-900-rr-2000-2001-i4174935179.html

 

a może racing?

 

http://www.moto-akcesoria.pl/szyba-mra-do-honda-cbr-900-rr-00-01-czarna-forma-racing,p,20009

 

Może ktoś z forumowiczów posiada takowe na swojej 929?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie w 929 ale posiadam MRA Racing w Thundercat - całkiem fajnie chroni przed wiatrem, ja jestem zadowolony. :smile: (183 cm wzrostu)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd ma 2gorzędne znaczenie. Nikt nie ma doświadczenia nawet na innych moto z tymi owiewkami? Każdy na serii lata? :biggrin:


Głównym dla mnie problemem jest to,że jadąc gdzieś w trasę na autostradzie nie mogę już wytrzymać z ciągłym oporem powietrza, które przy autostradowych prędkościach jest znaczne. A, że póki co nie zmieniam moto bo jestem z niego nawet bardziej niż zadowolony chciałbym dołożyć coś co w znacznym stopniu podywższy komfort podróżowania.

 

Czekam na jakieś sugestie, podpowiedzi.

 

PS.

Na racingu kiedyś latałem na f4i i na dłuższą metę nie byłem zadowolony, bo ile mozna skulonym lecieć w trasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...