Skocz do zawartości

Co ślina naniesie :D


Lachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Suchy-wolk

    124

  • Piotr

    101

  • Wojtas

    91

  • Bulba

    66

31*C w sloncu, młody nie wytrzymal

Jedziemy po koze :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31?! kurczę, u mnie 12 :sad2: 

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

31*C w sloncu, młody nie wytrzymal

 

Bulba Twój termometr to chyba przy piecu w domu leży  :decayed:


Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepnym razem strzele fotke :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokończmy tą rozmowę w tym wątku, bo na prawdę zrobicie tam niezły OT confused.gif

 

@piyok - psuć renomę, to może zbyt mocne słowo, ale nie lubię gówniarstwa, gdzie się przyjeżdża na spotkanie po to, by spalić zioło, palić gumę motocyklem i pierdzielić później na Forum, żeby je**ć policję :rolleyes: Jak sam wspomniałeś Ci skuterzyści i motorowerzyści będą kiedyś może motocyklistami, czyli według Ciebie tolerowanie takich zachowań jest jak najbardziej w porządku i nie powinniśmy zwracać na to uwagi, bo przecież liczy się "dobra zabawa".

 

Nie biorę również wszystkich pod jeden młotek, ale spędziłem dużo czasu na forach, gdzie siedzą osoby ujeżdżające 50ccm i jest znaczna różnica w wypowiedziach osób, które mają ponad 20 lat od tych osób, które dopiero co zdobyły kartę motorowerową.. Znam kilku tzw. romeciarzy, którzy są od dawna pełnoletni i jak najbardziej właśnie takich ludzi zapraszam - opanowanych, z kulturą.

A już się bałem, że jednak będę renegatem... ;)

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszukujemy pilnie Damiana Graczyka nick na większości forach Damcio. Kolega Damian okazał się oszustem i złodziejem poszukiwanym przez policję, oszukał wiele osób, od wczoraj po kolejnym oszustwie szukamy go gdzie tylko można dotarliśmy do więc też do tego forum. 

http://www.tvn24.pl/katowice,51/wypozyczal-drogie-samochody-zeby-sprzedawac-je-w-komisach,407290.html 

http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/24-latek-sprzedawal-wypozyczone-samochody-volkswagena-za-5,2194652,t,id.html 

Temat jest prowadzony na forum scirocco-club i seat racing. 

https://www.facebook.com/pages/Scirocco-Clubpl/129040637168097?fref=ts 

Jeśli moglibyście puścić info na swoim forum byłabym wdzięczna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś kolega pokazał mi film z autobusu ,ma mi przegrać to wkleje,Jedzie koleś burgmanem na śpiocha kończy mu się pas ociera sie o autobus kerfóra ,o dziwo wyrabia dogania kerfura jest na lewym skrajnym     pasie kerfur na prawym kolega mpk prawy skrajny za nimi ,poczym odwraca się do kerfura bogu winnemu pokazuje fakersa i traci panowanie ,przelatuje 3 pasy i uderza w słup .mpk dobrze hamował bo idjota wpadł by pod koła ,jak zaczoł się zbierać kolega odjechał ,ZNA ktoś tego idjotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegiął pałkę..

Wg mnie to miał mnóstwo czasu na hamowanie, no ale chciał się wcisnąć z prawej i d*pa. Jeszcze z jego winy :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubiany wyślijcie ten filmik na facebook.com/OczymaKierowcyMPK :smile:

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubiany, koniecznie musisz zamieścić ten filmik jak go dostaniesz :biggrin:

 

 

 

 

Lubiany wyślijcie ten filmik na facebook.com/OczymaKierowcyMPK :smile:

 

Jak tylko da mi ten filmik to go na pewno wrzucę , ciekaw jestem waszej reakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie mam kurna motora !!!!

Jak to a bmw ;)

 

Trzeba było nie sprzedawać szerszenia :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przegiął pałkę..

strasznie to zrobił. Tak jak Aidekk napisał mnóstwo czasu miał na hamowanie ale też mógł pojechać lewą stroną ! Oby nigdy takiego numeru nie odwalić i żeby wszystkie decyzje były trafne !

 

 

Nie mam kurna motora !!!!

Ja najpierw miałem zaklepany a później dopiero swojego sprzedałem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...