Skocz do zawartości

Co ślina naniesie :D


Lachu

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.expressilustrowany.pl/artykul/1034259,stoja-tramwaje-na-al-kosciuszki-i-ul-piotrkowskiej-gigantyczne-korki-w-centrum-lodzi,id,t.html <3

 

zacytuję tutaj kumpla :

 

"niech rozwalą jeszcze Włókniarzy i Strykowską. wtedy Łódź będzie fortecą nie do zdobycia - ni ch**a wjechać, ani wyjechać"

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Suchy-wolk

    124

  • Piotr

    101

  • Wojtas

    91

  • Bulba

    66

tak, tak, ale chodzi o sens wypowiedzi, a nie o dokładność. :P 

 

swoją drogą coś "pechowo", dwa dni od rozpoczęcia prac na poważnie - dwa zdarzenia które jeszcze bardziej sparaliżowały Łódź. wczoraj wyciek (cholera, tak blisko wydziału UMedu, kawałek dalej i bym zajęć nie miał :sad2: ), dzisiaj wypadek.. ciekawe jak będzie jutro. 

 

a prawdziwa masakra się zacznie jak będzie za zimno na 2oo, i jak spadnie śnieg. :smile:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich sytuacjach zawsze mam ochotę wziąć kluczyki i pomóc biednej poszkodowanej przez system nauczania pani kierownik i ulżyć jej w cierpieniu..

 

 

@Krzychoslav domyślam się ;) Ale to było do przewidzenia a będzie tylko gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W takich sytuacjach zawsze mam ochotę wziąć kluczyki i pomóc biednej poszkodowanej przez system nauczania pani kierownik i ulżyć jej w cierpieniu..

 

gdzieś przeczytałem - specjalnie dla takich ludzi oprócz systemu parkowania powinni wynaleźć system wyjeżdżania z parkingu :P 

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, mnie też zastanowiło jak ona wykonała parkowanie na egzaminie.. (już pomijając to jak udało jej się na tym egzaminie wyjechać :P )

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to na kurasach w niektórych szkołach uczą po łebkach :P ja przez cały kurs miałam tylko ze 2 razy parkowanie przodem w mieście Ale nie powiem kobieta zdolna na maxa hehehe Od razu mi się przypomniała dziewczyna w Olsztynie na egzaminie, która pomyliła pedały i z całym impetem wyjechała za teren WORD-u na 2 pasmową drogę i uderzyła w murek, a egaminator stał jak wryty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to na kurasach w niektórych szkołach uczą po łebkach :P ja przez cały kurs miałam tylko ze 2 razy parkowanie przodem w mieście Ale nie powiem kobieta zdolna na maxa hehehe Od razu mi się przypomniała dziewczyna w Olsztynie na egzaminie, która pomyliła pedały i z całym impetem wyjechała za teren WORD-u na 2 pasmową drogę i uderzyła w murek, a egaminator stał jak wryty :P

lepsza z częstochowy była. :biggrin:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Łodzi też się znaleźli na filmiku :P (przypadkiem znaleziony materiał video)

 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdolniacha nie ma co!! :decayed: Piguła do słabej szkoły chodziłaś albo kiepski instruktor co robił przez cały kurs tzn 30 godz?? :wacko: Albo taka zdolna byłaś choć po dwóch razach trudno to ocenić albo on taki leniwy :P A tak serio parkować można nauczyć w ramach kursu spokojnie gorzej jest nauczyć myślenia a tu był ewidentny deficyt tego drugiego :decayed: ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć że jak każe zaparkować w danym miejscu wskazanym przeze mnie dają jakoś radę a jak rzucę hasło żeby same wybrały miejsce i sposób mają spore problemy na szczęście to jakiś procent  ^_^ trudno nauczyć myślenia swoją drogą musiała mieć farta że zdała egzamin o ile zdała?? dużo osób jeździ bez prawka!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być że egzamin dawno temu i kwit w szufladzie zalegał . Znam taki przypadek po kilku latach trzeba było się od początku uczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zdolniacha nie ma co!! :decayed: Piguła do słabej szkoły chodziłaś albo kiepski instruktor co robił przez cały kurs tzn 30 godz?? :wacko: Albo taka zdolna byłaś choć po dwóch razach trudno to ocenić albo on taki leniwy :P A tak serio parkować można nauczyć w ramach kursu spokojnie gorzej jest nauczyć myślenia a tu był ewidentny deficyt tego drugiego :decayed: ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć że jak każe zaparkować w danym miejscu wskazanym przeze mnie dają jakoś radę a jak rzucę hasło żeby same wybrały miejsce i sposób mają spore problemy na szczęście to jakiś procent  ^_^ trudno nauczyć myślenia swoją drogą musiała mieć farta że zdała egzamin o ile zdała?? dużo osób jeździ bez prawka!!!!!!!!!!!!!

 no Gonia masz rację u mnie instruktor masakra był i bardziej go interesowało opowiadanie o sexie i kursantkach którym coś proponował niż prawdziwa nauka jazdy, ale na szczęście mój tata kiedyś był instruktorem i wiele mi pokazał i powiedział bo tak to bym jak te panie jeździła :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za często bywam u chłopaków z @MOTORWINGS, dziś śniło mi się że cały dzień u nich siedziałem i wybierałem kominiarkę oraz moto-czapkę z nausznikami (albo czapkę z daszkiem) - czy zna się ktoś na snach i może mi opowiedzieć co oznaczają takie sny? Martwię się trochę i nie wiem czy zasadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę ,komoniarke- sklep z moto akcesoriami to nasuwa się jedno :planujesz podświadomie jakiś włam do takiego rodzaju sklepu :smile::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...