Skocz do zawartości

Co ślina naniesie :D


Lachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Suchy-wolk

    124

  • Piotr

    101

  • Wojtas

    91

  • Bulba

    66

wow! świetnie! pogratulować!

 

 

 

 

 

 

to teraz umyj jeszcze mój :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa atrakcja w Łodzi

Właśnie jutro jadę tam z siostrą obczaić teren :smile: Ona na Mazury specjalnie wyjeżdża, ale skoro można by się podszkolić..

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda do pracy ;)

 

 

Jadę sobie grzecznie.
a1wr.png

 

 

A tu nagle jakaś baba skręca  ;)

 

4cs.png

 

 

Na filmie widać, że ona tam stała i czekała.  Puściłem Panią.  ALe materiał z dźwiękiem dobiegającym z pod kasku nie nadaje się do publikacji.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Napisz potem jakie tam warunki imprezy są chętnie bym pośmigał na czymś takim 

 

Warunki są sprzyjające. Teren prywatny, zamknięty, nie ma meliny, czysto, schludnie i uprzejmie. Wypożyczalnia na miejscu z tego co słyszałem, wyciągarka niestety tylko w dwie strony, więc nie ma możliwości nauczenia się dobrze zakręcać, tak jak się płynie np. za motorówką, więc można wyćwiczyć podstawy + tricki jak ktoś ogarnia temat.

 

Generalnie miejscówka na plus :smile: Można pić browarki, palić grilla, jest miejsce na kilka samochodów, motocykle na luzie (tylko mało utwardzonego terenu..). Sądzę, że w weekendy to będzie tam obłożenie, więc wypadałoby poćwiczyć w tygodniu jak już.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, dzisiaj mi zakładał płytki gość z Olechowa, mieszka w tych blokach co są najbliżej,

jak sie dowiedział, że jeżdżę na moto, to pękł :smile:

"jak bym miał pistolet to bym wszystkich ich zastrzelił ! k... 3 w nocy spać nie można !"

myślałem już, że rzuci robotę i na koniec mi  przyp....li :smile:

Lepiej na bitumice niż w botanice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, dzisiaj mi zakładał płytki gość z Olechowa, mieszka w tych blokach co są najbliżej,

jak sie dowiedział, że jeżdżę na moto, to pękł :smile:

"jak bym miał pistolet to bym wszystkich ich zastrzelił ! k... 3 w nocy spać nie można !"

myślałem już, że rzuci robotę i na koniec mi  przyp....li :smile:

 

Trzeba było go wy--bać z domu na zbity pysk i bez zapłaty :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, dzisiaj mi zakładał płytki gość z Olechowa, mieszka w tych blokach co są najbliżej,

jak sie dowiedział, że jeżdżę na moto, to pękł :smile:

"jak bym miał pistolet to bym wszystkich ich zastrzelił ! k... 3 w nocy spać nie można !"

myślałem już, że rzuci robotę i na koniec mi  przyp....li :smile:

Ja się wcale mu nie dziwie ... jak ktoś ma np. małe dziecko, a teraz są noce wręcz gorące i trzeba spać przy otwartym oknie, jeszcze jak ktoś ma wybebeszony wydech albo jakiegoś dobrego akrapovica to potrafi dzieciątku sen zakłócić ... 

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój mały nie mial nigdy problemów (za to nowe dzwony z kościoła go o 6:00 budzą), ale ja mieszkam trochę dalej

natomiast dla mnie znacznie głośniejszy, bardziej przeszkadzający jest drift

jak sie chłopaki kręcą po którymś rondzie to telewizora nie pooglądasz przy otwartym oknie :smile:

Edytowane przez Arpe (wyświetl historię edycji)

Lepiej na bitumice niż w botanice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sobie przypomniec,ale ktos kiedys wspominal o macie/piance ktora mozna nakleic na bak,aby nie rysowac go np ochraniaczami.Szukalem w necie i nie bardzo moge cos znalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sobie przypomniec,ale ktos kiedys wspominal o macie/piance ktora mozna nakleic na bak,aby nie rysowac go np ochraniaczami.Szukalem w necie i nie bardzo moge cos znalezc.

 

było co nieco na ten temat w wątku o jeździe z plecakiem ---> http://motocykle-lodz.pl/topic/4414-z-plecaczkiem-dla-kierowcy-i-dla-pasa%C5%BCera/page-2?hl=plecaczkiem

 

nie wiem czy konkretnie to miałeś na myśli ale może w czymś Ci to pomoże :smile:

Edytowane przez jabioka (wyświetl historię edycji)

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie moge sobie przypomniec,ale ktos kiedys wspominal o macie/piance ktora mozna nakleic na bak,aby nie rysowac go np ochraniaczami.Szukalem w necie i nie bardzo moge cos znalezc.

 

 

Może chodzi o tank pad?

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jabioka , o to chodzilo . Dziekuje za pomoc :-) Joker chodzi m.in. o tankpad ale troche inny niz standardowe,tzn. dluzszy i jeszcze dwa kawalki punktowo na boczkach zadupka.Myslalem o folii,ale nie wiem czy wtedy moto nie nabralo by dziwnego charakteru :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...