Skocz do zawartości

Co ślina naniesie :D


Lachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Suchy-wolk

    124

  • Piotr

    101

  • Wojtas

    91

  • Bulba

    66

Krzysiek - na jaki motocykl wymieniasz Kawę ?

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek - na jaki motocykl wymieniasz Kawę ?

Właśnie, masz już coś na oku? Wspominałeś, że będziesz miał problem w wyborze następcy, bo tak się zżyłeś ze swoją ZZR 1100 :mellow:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiamil pytałaś czy coś wiadomo o wypadku. Jutro pojawi się na pewno w Expresie Ilustrowanym

http://expressilustrowany.pl/wypadek-na-rondzie,artykul.html?material_id=4e36695216f1dae365000000

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejejej przepraszam, że nie wpadłem na spotkanie zaplanowane przeze mnie, ale w drodze do Opoczna pękła felga w samochodzie, ponieważ tir zepchnął nas na pobocze Dołączona grafika

 

Na szczęście reszta samochodu jest cała, ale byłem 2-3h w plecy, ponieważ transport z Łodzi tyle trwał - na szczęście w domu były zimowe felgi, także jakoś się udało. Później motor testowaliśmy z tatą dobre 3 godziny, ponieważ łańcuch był nieumiejętnie naciągnięty i się rozciągał podczas jazdy. Tak wyszło, że dopiero o 19 wyjechaliśmy w stronę Łodzi. Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moja siostra będąc na wakacjach, specjalnie mi podesłała ten link :biggrin: Jednak dla mnie nic kuszącego, bo bym ok.40min tam miał na dojazd, natomiast jeżeli ktoś robił inne prawko w jakieś szkole, to wystarczy się dogadać i kolejne dokumenty, mamy z dużym rabatem :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie jest to za bardzo odpowiedni temat do takich rozmów Olo Dołączona grafika Jednak krótko i zwięźle Ci to określę - forum skuterów i motorowerów jest w Łodzi i prowadzą tam ludzie spotkania (dobrze wiesz o czym mówię), my stworzyliśmy forum dla motocyklistów, więc oczekujemy, że skutery i motorowery nie będą do nas przyjeżdżać i psuć nam tzw."renomę", skoro pole do popisu mają wśród swoich rówieśników. Jak najbardziej zapraszamy i 50ccm, ale kierowców, którzy nie robią głupich popisów, kłótni, "siary". Póki co Jabłona nie wypada tutaj najlepiej i przyznam, że kolega mnie irytuje pisząc do mnie na GG czy może do mnie wpaść i pyta, gdzie mieszkam - przepraszam, ale od kiedy jestem z nim tak zaprzyjaźniony?

 

Przez właśnie takie zachowanie i naginanie wulgaryzmów, coraz bardziej nie są mile widziani ludzie poniżej 125ccm, którzy nie potrafią się zachować będąc w grupie ludzi bardziej doświadczonych i starszych.

 

Ok rozumiem i też się z Tobą zgadzam. Myślę że jak nie będę nikomu wchodzić w drogę i nie będę podskakiwać swoją maszyną, to na spontana czy na jakiś ślub jak ostatnio był będę mógł wpaść bo chyba nikomu nie wadziłem :decayed: Bo zdaje sobie z tego sprawę że mój sprzęt nie jest za rewelacyjny i nie będę się pchał w jakieś dłuższe wycieczki czy wspólne śmigania, żeby pokazać na siłę jak jabłona że wielki ze mnie motocyklista http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to mi się podoba - przeszedłeś do rozmowy w innym temacie (bardziej odpowiednim) Dołączona grafika

 

Nasz forumowy kolega Jabłona, to tylko przykład, bo przecież takich osób młodocianych jest tutaj znacznie więcej, ale jednak starają się troszkę bardziej.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......skutery i motorowery nie będą do nas przyjeżdżać i psuć nam tzw."renomę", .......coraz bardziej nie są mile widziani ludzie poniżej 125ccm, którzy nie potrafią się zachować będąc w grupie ludzi bardziej doświadczonych i starszych.

miałem nic nie pisać ale jednak trudno pozostawić taki wpis bez echa tym bardziej od admina(sorry za offtopa):1. co znaczy psuć "renomę"?? czyżby wstyd było jechać motocyklem obok skutera czy jak?? ci skuterzyści kiedyś będą motocyklistami, mało tego, pośrednio obecni motocykliści mają wpływ na to, jacy ze skuterzystów będą w przyszłości motocykliści,2. skrajną naiwnością jest kojarzenie kultury osobistej i zdolności do życia w społeczeństwie danego osobnika do pojemności silnika jego motocykla tudzież skutera, motorowerudobrze że mam pojemność 500 ccm więc pewnie jako tako byłbym tolerowany, wiem że podobno motocykl to dopiero >600ccm,zapewne Suchy jak widać masz uzasadnione pretensje do jabłony ale mierząc wszystkich jedną miarą jesteś trochę nie fair, tym bardziej gdzie według mnie admin to osoba powściągliwa, opanowana, trzeźwo myśląca i oceniająca sytuację, użytkowników

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokończmy tą rozmowę w tym wątku, bo na prawdę zrobicie tam niezły OT Dołączona grafika

 

@piyok - psuć renomę, to może zbyt mocne słowo, ale nie lubię gówniarstwa, gdzie się przyjeżdża na spotkanie po to, by spalić zioło, palić gumę motocyklem i pierdzielić później na Forum, żeby je**ć policję Dołączona grafika Jak sam wspomniałeś Ci skuterzyści i motorowerzyści będą kiedyś może motocyklistami, czyli według Ciebie tolerowanie takich zachowań jest jak najbardziej w porządku i nie powinniśmy zwracać na to uwagi, bo przecież liczy się "dobra zabawa".

 

Nie biorę również wszystkich pod jeden młotek, ale spędziłem dużo czasu na forach, gdzie siedzą osoby ujeżdżające 50ccm i jest znaczna różnica w wypowiedziach osób, które mają ponad 20 lat od tych osób, które dopiero co zdobyły kartę motorowerową.. Znam kilku tzw. romeciarzy, którzy są od dawna pełnoletni i jak najbardziej właśnie takich ludzi zapraszam - opanowanych, z kulturą.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo też jest takich osób którzy pomimo swojego wieku i większy motocykli zachowują się jak gówniarze na motorowerach czy skuterach, może nie ma jeszcze takich osób na forum ale często można takich na drogach spotkać :whistling: Nie jednemu motocykliście może się zdarzyć popsuć renomę forum, a nie jeden na skuterze czy motorowerze może jeździć lepiej niż taki który dopiero co zdał prawko i od razu wskakuje na jakiegoś ściga i pokazuje jaki z niego motocyklista http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...