Skocz do zawartości

Co ślina naniesie :D


Lachu

Rekomendowane odpowiedzi

 

"polscy katolicy" - są obłudni, egoistyczni i pełni hipokryzji

Po przeczytaniu wątku wychodzi na to, że nie tylko oni :biggrin: :D :biggrin:

 

 

Bart - jesteś mistrzem i to bynajmniej nie "przykładów z d*py" :biggrin:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Suchy-wolk

    124

  • Piotr

    101

  • Wojtas

    91

  • Bulba

    66

Bart - jesteś mistrzem i to bynajmniej nie "przykładów z d*py" :biggrin:

 

Dobrze, że to forum i nie widać jak się rumienie ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po przeczytaniu wątku wychodzi na to, że nie tylko oni :biggrin: :D :biggrin:

Może i trochę egoistyczny ale nie obłudny i nie hipokryta. Mówię jak jest i tak robię a wy się kryjcie i róbcie ładne oczy dla znajomych :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, pomijając że temat z założenia miał być o czymś innym, to ciekawe "społecznicy" co powiecie jak symboliczny "dziadek z aparatem" zawita np. na waszym spotkaniu przy delu..... :biggrin:

Tylko Honda -> XL600V + XR400R = :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może i trochę egoistyczny ale nie obłudny i nie hipokryta. Mówię jak jest i tak robię a wy się kryjcie i róbcie ładne oczy dla znajomych :smile:

 

Aidekk, ogarnij się, najwyższa pora. Nikt tu już chyba nie ma ochoty wchodzić z Tobą w "polemikę".

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przywołuje do porządku osoba, która któryś raz z rzędu dopier**la się do tego co piszę czy gratuluje cytującym mój post że się ze mną nie zgadzają. Zastanawiałem się jak tylko odpisałaś czy w ogóle wchodzić w polemikę ale wkurzają mnie Twoje aluzje więc sobie pozwoliłem. Tak czy inaczej kończę temat. Pisz co chcesz.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I przywołuje do porządku osoba, która któryś raz z rzędu dopier**la się do tego co piszę

I pisze to osoba, która nigdy do NIKOGO i do NICZEGO się nie dopier**la. To tak w temacie hipokryzji :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przywołuje do porządku osoba, która któryś raz z rzędu dopier**la się do tego co piszę czy gratuluje cytującym mój post że się ze mną nie zgadzają. Zastanawiałem się jak tylko odpisałaś czy w ogóle wchodzić w polemikę ale wkurzają mnie Twoje aluzje więc sobie pozwoliłem. Tak czy inaczej kończę temat. Pisz co chcesz.

 

Komentarz mojej 14 latki - Chyba walnął Focha. Padłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk - myślę, że trochę przesadziłeś z doborem słów.... Pewnie każdy się zgodzi, że uwielbiamy dyskutować  i udowadniać, że mamy rację ( czy na forum czy w rozmowie face to face) róbmy tylko to tak żeby nie urażać innych - Trochę dyplomacji proszę bo My Motocykliści zapisaliśmy się do tego Forum żeby razem móc Cieszyć się z jazdy motocyklami- dzielić się doświadczeniem z innymi a nie po to żeby się "opluwać" przy każdej dyskusji ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Komentarz mojej 14 latki - Chyba walnął Focha. Padłem

Jeśli chęć uniknięcia zbędnej dyskusji i robienia z Julką śmietnika z kolejnego topica to wg Ciebie walnięcie focha to niech będzie, że walę focha.

 

 

I pisze to osoba, która nigdy do NIKOGO i do NICZEGO się nie dopier**la. To tak w temacie hipokryzji :smile:

Zasadniczo to oboje mamy tendencje do dopierniczania się i atakowania cudzych postów. Ja bynajmniej uczciwie się do tego przyznaję. Jak się z kimś nie zgadzam to w ten sposób prowokuję i zachęcam do dyskusji. A Ty jesteś się w stanie przyznać czy już nie bardzo bo ja to święta?

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aidekk- nie komentuj już ....

Jak próbowałem nie komentować to lecą komentarze, że focha strzelam. Tak źle i tak niedobrze...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bynajmniej uczciwie się do tego przyznaję.

To jak przyznajesz się czy nie w końcu? bo nie kumam zdania :smile:

 

znaczenie bynajmniej - wcale, w najmniejszym stopniu, w żadnym razie.

 

Nie mogłem się powstrzymać, ale tylko tak dla beki :smile: Bo ja taki żartowniś jestem :smile:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart ja się nie obrażam i generalnie fajnie się dyskutowało, ale jak się Julka nie przypieprzyła to już miałem wizję kolejnego topica takiego jak rozpoczęcie...

 

A co do bynajmniej to masz rację, użyłem w sensie przynajmniej a więc nieprawidłowo :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

generalnie fajnie się dyskutowało

 

no super obraziłeś połowę forum ....  :smile: ja wiem co ty chcesz przekazać innym tylko bardzo Cie proszę "ubieraj " to w inne słowa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, pomijając że temat z założenia miał być o czymś innym, to ciekawe "społecznicy" co powiecie jak symboliczny "dziadek z aparatem" zawita np. na waszym spotkaniu przy delu..... :biggrin:

 

zrobimy zdjęcia jak w niedozowlonym miejscu przechodzi przez jezdnię i powoduje zagrożenie ruchu :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj czym starsze tym g,,,, :wink:  :wink:  :blink:  :blink:

O 19 jest dobranocka oglądnijcie sobie i zaraz wam  przejdzie  :P  :P

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że nie zauwazyłem przeniesionego tutaj tematu żywych fotoradarów, a że napisałem się trochę to zacytuję siebie samego i poprosze stosowne forumowe służby o usunięcie jednego z nietematycznych wpisów :smile:

Pozwolicie, że z racji osobistych doświadczeń z tym "dżentelmenem" a także wykonywanej pracy ( Niebieski nie jestem) dołoże swoje trzy grosze w dyskusji. Sam zostałem nagrany przez tegoż jegomościa i po około pół roku wezwany na komisariat na żeromskiego. Wykroczenie polegało na przecięciu trzech linii ciągłych ( ups.... ). Pomyślałem, że wykpię się z tego, a że umiejętnosci i fantazji natury prawnej mi nie brakuje, w głowie miałem ułożony plan: nie rozpoznam się na załączonym filmie, złożę wnioski dowodowe o dopuszczenie w postępowaniu o wykroczenie dowodu z opinii biegłych z zakresu informatyki, po dostarczeniu im oryginalnego nosnika danych zawierajacego nagranie wykroczenia, na okoliczność autentycznosci nagrania i daty jego sporządzenia ( wykroczenie przedawnia się w terminie rok plus rok ) a nadto dowodu z opinii bieglego antropologa - na okoliczność tego.... no upraszczając... czy ten gość za kierownicą to ja ;). Otóż rzeczywistość okazała się nieco inna - dwóch Panów policjantów w komisariacie na Żeromskiego zajmuje się WYŁĄCZNIE wyroczeniami ujawnionymi przez tego... obywatela z misją ( usilnie próbuję go nie obrażać - bo jegomość skłonny mi wytoczyć powództwo o ochronę dóbr osobistych - mała dygresja: jest do tego zdolny albowiem np. złożył doniesienie do Prokuratury na prezesa Sądu Okręgowego - o popełnienie przestępstwa znieważenia godła narodowego to jest czynu z art. 137 kodeksu karnego - albowiem godło na gmachu Sądu miało mieć rzekomo niewłaściwą koronę. ) Panowie sami mają go dość - ale nie uwzględniają żadnych wniosków dowodowych - i kierują sprawę do Sądu - który uwzględnia jakość nagrania - zawierającego także datę jego sporządzenia - i wydaje wyrok zazwyczaj w trybie nakazowym, wniesienie sprzeciwu raczej nic nie daje, albowiem sąd także zazwyczaj oddala wnioski dowodowe w powyżej nakreślonym kształcie. Sprawa nie jest więc taka prosta. I raczej takich nagrań tzreba unikać. A na marginesie dwaj przemili zresztą Policjanci z Żeromskiego sugerowali nawet że gdybym znalazł sposób by nie karać za tak ujawnione wykroczenia - chętnie by się nad takim sposobem pochylili. W przeciwnym razie kierują wnioski do Sądu - bo jak zakończą sprawę pouczeniem - to Romcio natychmiast pisze na nich skargi w trybie administracyjnym albo zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa - niedopełnienia obowiązków służbowych.

Kończąc przydługi elaborat - dwaj przemili Policjanci opowiedzili mi że pewnego roku Pan Roman przysłał nagranie kilku tysięcy wykroczeń z jednego dnia - otóż udał się na wszystkie łódzkie cmentarze w dniu wszystkich swiętych i uwiecznił kilka tysięcy źle zaparkowanych pojazdów - wszystkie postępowania należało wszcząć, wezwać właściciela pojazdu, ustalić kierowcę, spisac kilka protokołów i zakończyć pouczeniem. Domyśłacie się że Pan Roman nie cieszy się takze ich sympatią. Niestety jedyną drogą powstrzymania go w kolejnym roku było - wezwanie go na komisariat w dniu 1 listopada na kilka następujacych po sobie czynnosci z jego udziałem, tak by maksymalnie ograniczyć jego obsesyjną działalność w tym dniu. PARANOJA - a swoją drogą nadgorliwość jest podobno gorsza od faszyzmu - a faszyzm tępic należy - o czym nawet rodzima konstytucja wspomina - więc ja jak gościa spotkam ponownie .... jedynka, wsteczny, znowu jedynka i tylko zawieszenia szkoda ( CO TRAKTOWAC NALEŻY PANIE ROMANIE JEDYNIE JAKO ŻART A NIE GROŹBĘ BEZPRAWNĄ W ROZUMIENIU ART. 190 KODEKSU KARNEGO )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrzebałem się z grubsza przez wasze posty i powiem że aż się uśmiech sam na usta ciśnie. Nie macie się co napinać, każdy ma swoje zdanie i nikt tego nie zmieni. Fakt jest fakterm nieraz jeździmy za szybko nawet w terenie zabudowanym, ale mam nadzieję że każdy ma na tyle oleju w głowie, że wie kiedy można przycisnąć a kiedy nie. A co do donosicielstwa to przywołując przykład wyżej (pana R) policjanci sami ich nie lubią, często nawet sama rodzina ich nie lubi, ale to ich taki s-becki tryb życia i my tego nie zmienimy. naprawdę radzę wam wrzućcie na luz :smile: Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co tak wszystkich uciszyło ??

 

Jak widać każdy musi się kłócić tak, aby odbiegać od tematu i psuć jego zawartość. W bardziej cywilizowany miejscu nie ma presji i nie jest to już takie "nieprzyzwoite" więc odpuszczają jak widać niektórzy  B)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:ot::busted_cop::hammer:

:dance:  :dance:  :dance:  :dance:  :dance:  :drunk:  :burp:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...