Skocz do zawartości

Co ślina naniesie :D


Lachu

Rekomendowane odpowiedzi

 

ale o co kaman z tymi harlem szejkami..

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Harlem_shake_%28dance%29

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Suchy-wolk

    124

  • Piotr

    101

  • Wojtas

    91

  • Bulba

    66

 

zabranie dowodu gratis

Byłem przekonany, że tylko włączenie ich podczas jazdy jest nielegalne a za włączenie tego na postoju mogą Cię Smerfiki cmoknąć w pompkę :biggrin:

 

Niestety po doczytaniu z czystej ciekawości potwierdzam. Nielegalne okazuje się być już samo zamontowanie dodatkowego, nieprzewidzianego oświetlenia. O dziwo, legalne jest t.zw podświetlenie obrysowe i myślę, że z tym na pewno można kombinować. Nielegalne są neony, podświetlane antenki, diody na spryskiwaczach w aucie czy podświetlanie felg.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidek w naszym kraju nic nie jest legalne   ;)  Nawet obrysówka jezeli nie bedzie odpowiedniej barwy i będzie mocno walić światłem to pan P może się uczepić i dowodzik  :P  jedzie z panem P  ;)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aidek w naszym kraju nic nie jest legalne

Dokładnie, więc jak bym miał się przejmować tym co legalne i nielegalne to kupiłbym sobie skuter żeby nie przekraczać 50km/h w mieście nie mówiąc już o przelotowych wydechach, montowanych ksenonach, chowanych tablicach inny bajerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak napisał kosmaty u nas jak chcą to do wszyskiego się dowalą, niestety jak trzeba pomoc to nie, mandacik bardzo chętnie. Nie podobają mi się motocykle oswietlone diodami neonami i bog wie czym jeszcze, chyba ze na święta zamiast choinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miod na moje stare serce :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale wasze wypociny przekraczają granicę zdrowego rozsądku, zatem pogadajcie sobie o diodach i innych pierdołach w temacie, gdzie nie grozi kasacja. Wszelkie "wrzuty" zostały wywalone!

 

Mowa o temacie: http://motocykle-lodz.pl/topic/3225-monta%C5%BC-odcinki-ogranicznik-pr%C4%99dko%C5%9Bci/?hl=ogranicznik

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od Siebie dodam że za sztywna atmosfera tu na forum  panuje , ciężko tak cały czas na temat moto pisać , trzeba czasami pospamować bajere pocisnąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy, ja się zgadzam z kolegą Łukaszem:

 

od Siebie dodam że za sztywna atmosfera tu na forum  panuje , ciężko tak cały czas na temat moto pisać , trzeba czasami pospamować bajere pocisnąć 

To jest temat offtopic i wątek: Co ślina naniesie. Chociaż tutaj trzeba odpuścić cenzurowanie i umoralnianie :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od Siebie dodam że za sztywna atmosfera tu na forum  panuje , ciężko tak cały czas na temat moto pisać , trzeba czasami pospamować bajere pocisnąć 

 

Bajere ciśnij właśnie w TYM temacie, a nie tam, gdzie ludzie szukają konkretów.

 

 

To jest temat offtopic i wątek: Co ślina naniesie. Chociaż tutaj trzeba odpuścić cenzurowanie i umoralnianie

 

Maciek nie załamuj mnie, te wypociny przeniosłem do tego tematu z innego, więc teraz możecie sobie spamować, ale nie w innych działach niż Off Topic  :nono: Nie toleruję spamu w innych działach.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale nie w innych działach niż Off Topic   Nie toleruję spamu w innych działach.

No to żeś MArcin pokazał kto tu rządzi  :biggrin:  :biggrin:

Reżim musi być... ;)

Dasz palca wezmą kut***.A  :giggle:  :giggle:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...