Skocz do zawartości

Co ślina naniesie :D


Lachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Suchy-wolk

    124

  • Piotr

    101

  • Wojtas

    91

  • Bulba

    66

Siedzę w 3d i ostatnio bawię się drukiem 3d (można z plastiku albo metalu "wydrukować" sobie zupełnie realny przedmiot). Wymyśliłem sobie coś takiego:

 

Dołączona grafika

 

Teraz czekam na wypłatę żeby zapłacić za druk, pewnie jakoś po nowym roku będę miał gotowy sygnecik w łapie. Trochę dziecinne ale zabawa fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślałem przez moment żeby robić takie "customowe" dla klubów czy pojedynczych ludzi ale nie wiem czy to nie za dużo pierdzielenia, poza tym to jednak dość drogo wychodzi- srebro w druku to 22$ za cm3, na pierścionek tak ze 2-3 cm3 wchodzą, nie ma bata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie drogo w granicach 300zł...myślałem kiedyś o finglach klubowych ale temat poszedł na półkę tym bardziej że teraz zaczynają się robić ciężkie czasy ;)

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, dla klubów to raczej by trzeba zrobić prototyp a potem odlewać- druk3d to za droga technologia, ale tak jak mówisz- kryzys robi swoje, ja też odstawiłem myślenie o robieniu tego komercyjnie na bok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robi robi swoje http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png straszą podwyżkami cen między innymi paliwa,ludziska prace tracą robi się koszmar,mi też juz powoli zaczyna doskwierać,żyję z zimy a jej nie ma i nie zapowiada się że jej nie będzie...w tym sezonie zrobiłem 11tys ale na przyszły to nie wiem czy będzie mnie stać na połowę tego i pozostanie lans http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/strong.gif ...idę grzać cienia na małe kółko :riding:

zgierz-crop8c5gw.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pseudomotocykliści, a później przez takich za resztą ciągnie się opinia... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

 

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111113/LUBLIN/877694103

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i zrobiłem jeden fingielek (jako testowy dla "obszytych" kolegów- ja jako niezrzeszony z oczywistych powodów nosić go nie będę)

 

Dołączona grafika

 

Niestety, w stali nierdzewnej drobne detale kiepsko wychodzą (srebro jest dokładniejsze) ale trochę pracy z demelkiem i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie za bardzo wiem gdzie to napisać wiec pisze tuSzukam osób które zajmują się graffiti lub znają takie osoby , będę wdzięczny :biggrin:

You don' t know the power of the dark side

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Ciekawostka] Dzisiaj mnie naszło, aby przejrzeć zdjęcia jakie nagromadziłem w ciągi kilku lat. Przypadkiem moje sokole oko skierowało mnie ku zdjęciu z rozpoczęcia sezonu w Częstochowie w 2011 i znalazłem Kubę z Kasią :biggrin:

 

Dołączona grafika

 

P.S. Wtedy jeszcze się nie znaliśmy :P

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy szok!! sam bym się nie znalazł http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif dokładnie to My a zaraz po prawo skrawki byłego gs 500f, ten niebieski z szarymi naklejkami:)

Ale naprawde jaki świat jest mały, a oko Twoje bystre:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zrobiłem jeden fingielek (jako testowy dla "obszytych" kolegów- ja jako niezrzeszony z oczywistych powodów nosić go nie będę)

 

Dołączona grafika

 

Niestety, w stali nierdzewnej drobne detale kiepsko wychodzą (srebro jest dokładniejsze) ale trochę pracy z demelkiem i będzie dobrze.

 

Jak dla obszytych takie cosik to zostają jeszcze black seven :smile: Pozdro <7>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hahaha - rozkręcimy swoje moto - ty swoje ja swoje i zobaczymy kto większym chudziakiem lata - takie zawody na otwarcie sezonku - hehe

 

Suchy: Przenoszę tą dyskusję z Bulbą.

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...