Skocz do zawartości

Co ślina naniesie :D


Lachu

Rekomendowane odpowiedzi

zaproś kilku znajomych na imprezkę :dance: , a przemeblują Tobie mieszkanie na nowo - gratis :laugh2:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Suchy-wolk

    124

  • Piotr

    101

  • Wojtas

    91

  • Bulba

    66

http://youtu.be/rdB6fPdBBME

 

 

co motocyklista tutaj źle zrobił,że go aż tak zniosło? Powie mi ktoś? :P Nie wiem czy za bardzo dodał gazu czy za wcześnie sie zaczął prostować?przewincie do 6:20

Edytowane przez maloletni
link (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ustawiłem aby program się nagrał, może uda mi się udostępnić później nagranie z PVR

 

1hes.jpg


jaquzie, spoko - przyjdziesz kiedyś do mnie z Broto, obejrzysz nagranie, pogramy sobie na PS4, potem szybka przymiarka kasku z navi a na koniec obiecana aranżacja mieszkania i będzie git  - szykuj już skrzynkę browarów :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was jako do motocyklistów ... Ilę muszę odłożyć pieniążków na dobry kask ,kombinezonie całym wraz z rekawiczkami i butami. nie mówię tu u jakiś mega drogich ale takiej klasy ,żeby mnie uchronił w razie czego dość dobrze .Pytam bo chcę sobie obliczyć ile mnie to wszystko wyniesie i odłożyć na osobną kupkę ;).Dziękuje ;P . I czy w święta są jakieś promocje w sklepach motocyklowych? lepiej poczekać do świąt czy teraz już pomalutku kupować rzeczy? 

Edytowane przez maloletni (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Cię czas nie goni, a kasa nie pali się w portfelu to bym czekał do jesieni... teraz czas poświecił raczej na wizyty w sklepach przymiarki, odwiedził bazar za tydzień w Łodzi, może coś szczególnie wpadnie w oko, będzie pasowało etc albo kupisz jakieś kombi w używce... ewentualnie poszukał na jesieni w lepszej cenie :smile: zwłaszcza za Odrą można tanio wyrwać rzeczy ponieważ po sezonie robią prawdziwe wyprzedaże a nie -10% ;) a ile kasy potrzeba... zależy jakie są Twoje wymagania i oczekiwania, kask można kupić za 300 ale za 2300 tez ;) Pzdr

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ,że mam 18 lat więc za dużo kasy nie mam wiadomo i tez sie ucze jeszcze lecz teraz pracuje w wakacje.Nie spieszmy mi się mam czas do 2014 roku :smile:.Poczekam do jesieni i pewnie wpadne do łodzi do sklepu motocyklowego bo w TM to nie wiem czy jest taki sklep :smile:.No własnie musze iść po przymierzać kombi i kaski itd żeby mieć w czym wybierać.Lecz martwię się bo sprzedawcy się wkurzą jak będę przymierzał ,ana koniec powiem ,że nic nie chce :sad2:... heh ... więc poczekam:]  

http://www.wolfmoto.pl/index.php?products=product&prod_id=205 <--- ten kombinezon nie drogi i widzę ,że parę osób z forum go poleca :]

Dzięki elfeti. :smile:

Edytowane przez maloletni (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lecz martwię się bo sprzedawcy się wkurzą jak będę przymierzał ,ana koniec powiem ,że nic nie chce :sad2:

A jak chodzisz po sklepach, szukając "cywilinych" ciuchów to w każdym, w którym coś przymierzasz dokonujesz zakupu? ;) Nie przejmuj się takimi rzeczami, tylko chodź po sklepach i sprawdzaj co CI dobrze leży i w czym Ci wygodnie. :smile:

flm_1375891738__88x31.gif

 

You'll never ska alone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lecz martwię się bo sprzedawcy się wkurzą jak będę przymierzał

 

Tym się nie przejmuj jest parę sklepów gdzie jak nic nie kupisz to "nie dostaniesz po mordzie" :smile: np: http://www.motorwings.pl/, czy wspomniane wyżej wolfmoto, http://mttr.pl/ i parę innych... :P W Tomaszowie też coś na pewno znajdziesz, poszukaj na allegro :P Niczym się nie stresuj, masz komfortową sytuację bo masz DUŻO czasu... i dobrze, że myślisz najpierw w co się ubrać i ile kasy przeznaczyć na to, a nie o pierwszym moto + buty z III paskami czy inne takie :P Powodzenia.

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnym czasie spisze adresy sklepów ,i pojadę do Łodzi busem ,pochodzę i po przymierzam .Wezmę kasę na wszelki wypadek i już ;).

 

Dzięki chłopaki . Pozdrowienia :smile:

 

 

 

że myślisz najpierw w co się ubrać i ile kasy przeznaczyć na to, a nie o pierwszym moto + buty z III paskami czy inne takie Powodzenia.

 

Szczerze to ostatnio byłem w Piotrkowie Tryb.na jakiejś wsi tam i stawialiśmy płot (bo przy takich rzeczach pracuje) jechał gościu Honda CBR600  bez koszulki na krótko w klapkach... i to ,nie ,że 20-50km tylko zapierdzielał,a później jeszcze jakiś bez kasku na Harleyu (czy jak to się tam pisze) :P Są ludzie i parapety no niestety....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawia jak facet może tknąć coś takiego mając świadomość ile penisów wbijało się w nią przed nim...  :blink:

Swoją drogą - czy jest tam jeszcze w co się wbijać...? 

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dałem jej futro z lisa, a ona dała mi syfilisa" :decayed:

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta chłopaki lubią ostrą jazdę tzn jak jest dużo na liczniku  :decayed: może to takie zboczenie po moto im więcej tym lepiej :P fuj

 

a to są jeszcze wtedy chłopaki czy już kurwiarze...? :smile:

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jak szukacie kawałka dobrej drogi i cel na przejażdzkę ( może nie daleką ale bardzo przyjemną ) i zechcecie wspomóc kolege z forum jeżdzącego na żarówce :smile: to zapraszam do kolumny przed Łaskiem na Pyszne lody wytwarzane na mleku i śmietanie - bez dodatku wody. desery, lody galkowe, gofry, mrozona kawa z lodami itp. dla głodnego znajdzie się zapiekanka, hamburger, hot-dog itp

trasa jest prościutka kierujecie sie na port lódź -> obwodnica pabianic która przejeźdzacie cała ok 12km ciśnięcia :smile: potem zjazd i w prawo Kolumna Armii Ludowej 10 po lewej stronie. Można bezpiecznie postawic motocykl na oku i cieszyć się miłym klimatem środkowo europejskim :smile: pozdrawiam i zapraszam 

Darmowe ogłoszenia

 

Dodaj darmowe ogłoszenie tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...