Skocz do zawartości

Co ślina naniesie :D


Lachu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info 😊

Jak się bliżej nic nie trafi to podjadę.

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Suchy-wolk

    124

  • Piotr

    101

  • Wojtas

    91

  • Bulba

    66

Teraz pytanie- czy kupie gdzieś w Łodzi olej 20w50 SYNTETYCZNY ale NIE MOTUL, oraz filtry do BMW 1150? Byłem w dwóch sklepach to nawet nie wiedzieli że takie oleje istnieją no i standardowo poza największą chińszczyzną w postaci hilfo filtro o innych nie słyszeli- knecht, hengst, mann, purflux

Edytowane przez messix (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wrzucam tutaj jako ciekawostkę. Spotkal się ktoś z takim patentem? Zakładam ze jest to motocykl "nauki jazdy" a nie jakis tandem gdzie jeździ na raz dwóch kierowników i nie muszą sobie wyrywać z reki kierownicy ;) Fotka strzelona w Norwegi.

 

IMG-20180719-WA0000.jpg

IMG-20180719-WA0001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2018 o 22:45, Wojtas napisał:

Fajny serial na zimowe wieczory.

W sumie na trzy wieczory 😊

Kto nie oglądał to polecam.

 

Gdzie znajde ten serial z napisami ? 

" Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A które tory urliczne w Polsce najlepiej nadają się do jazdy motocyklem - mam na myśli tory samochodowe. Czy nie ma to większego znaczenia czym się po takim torze jeździ?

Z tego co przeglądałem, to fajnie prezentują się tory w Poznaniu. To chyba aktualni jeden z najdłuższych torów do pościgania się w kraju.

W Łodzi też jest tor, podobnie jak w Kielcach czy w Radomiu, ale ten poznański jest chyba najlepszy jakościowo. Co ciekawe, kiedyś był plan zorganizowania tam wyścigów F1. Aktualna listę torów wraz z ich specyfikacją można tutaj znaleźć - LINK.

Edytowane przez andmst (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika pewnej 125-tki,  ktory razem z na oko 10/11-latkiem na plecaku jezdzi na zdrapka, a co wiecej w... Klapkach xD  Mam nadzieje,  ze jesli mlody zlapie bakcyla do jazdy, to ktoś go poinformuje o slusznosci uzywania ciuchow moto... 

Tak, zdjecie robione kalkulatorem,  wybaczcie :D

_20180823_151812.JPG

:rock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Poza Revolutem (którego chwalą sobie moi znajomi)  jeszcze obczaj sobie Kantor Walutowy Alior Banku (z niego z kolei ja korzystam).

Same konta walutowe są darmowe, możesz tworzyć ad hoc w miarę potrzeby.

Karty walutowe do kont (są dostępne dolarowe, euro i jakieś jeszcze dwie zdaje się) - czekasz ze 2 tygodnie, aż przyślą. Darmowe, o ile wykonasz jakąś płatność daną kartą w ciągu danego czasu (nie pamiętam czasu, ale chyba to jest pół roku). Wystarczy nawet pierdołę za np. 10 centów na aliexpress kupić i się liczy.

Niski spread - na bieżąco można oblookać tutaj: https://kantor.aliorbank.pl/forex

24h dostępu i sprzedaży/kupna online

Pierwsza wypłata w bankomacie w miesiącu za granicą za free; za kolejne wypłaty z bankomatów są opłaty, nie pamiętam ile, jest w cenniku napisane.

Płatności kartą w danej walucie bez żadnej prowizji, darmowe, bez limitów (poza tym, co masz na koncie oczywiscie i limitami, jakie sobie ustawisz sam) ;)

Btw: chyba żaden bank w Polsce na walutowym polskim koncie nie umożliwia wypłaty euro bez prowizji w naszym kraju (o ile w ogóle się da); tylko za granicą.

Edytowane przez x10d (wyświetl historię edycji)

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Zaczynając inny temat czy ktoś może ma doświadczenie w sprawach związanych z upadłością konsumencka? Mianowicie sytuacja nie dotyczy mnie ale znajomej osoby która zastanawia wię nad ogłoszeniem upadłości. Mianowicie ma spore długi i nie będzie ich mogła spłacić już nigdy. NIe posiada nieruchomości, ściga ja komornik oraz wiele firm windykacyjnych. Zarabia ale niewiele i nie jest w stanie podjąć pracy legalnie z uwagi na to, ze komornik i tak od razu zająłby konto. Raty z miesiaca na miesiac stają się coraz wieksze. Niestety ale niektóre długi powstały przez hazard. Czy w takiej sytuacji upadłość jest w ogóle możliwa? 

Myślę że mimo wszystko najlepiej z tym niech zgłosi się do prawnika, jak najbardziej są tacy w Łodzi którzy udzielają rad prawnych nieodpłatnie. 

Prawnik jest potrzebny, bo bardzo możliwe że w tym przypadku nie da się ogłosić upadłości z tego powodu, że upadłość konsumencka mogą ogłosić osoby których dług powstał w wyniku działań niezamierzonych (nagła utrata pracy, śmierć/odejście zarabiającego partnera), tymczasem hazard i branie pożyczek czy kredytów na hazard jest działaniem jak najbardziej zamierzonym, więc bez pomocy prawnika który dokładniej zbada sprawę i wszystkie aspekty tej sytuacji to na tą chwilę nie da rady z upadłością. Tylko tak jak mówię prawnik będzie wiedział lepiej, bądź podpowie co można jeszcze zrobić w tej sprawie.

 

Możliwie że uda się ogłosić upadłości częściowa z tych długów które nie dotyczą hazardu a powstały nieumyślnie.

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
 
Za oknem pogoda mocne 2 na 10. A ja zabieram Was na kilka torów motocyklowych. Pierwszy film w tej tematyce, który nie jest nudy. Szybkie cięcia, dużo akcji. Gwarant, który sprawi, że nie będziesz się nudzić.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmowanie takich rzeczy jest fajne

Pod warunkiem ze kamera ma slow-mo

Inaczej bez sensu :(

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...