Skocz do zawartości

Historia edycji

andmst

andmst

A które tory urliczne w Polsce najlepiej nadają się do jazdy motocyklem - mam na myśli tory samochodowe. Czy nie ma to większego znaczenia czym się po takim torze jeździ?

Z tego co przeglądałem, to fajnie prezentują się tory w Poznaniu. To chyba aktualni jeden z najdłuższych torów do pościgania się w kraju.

W Łodzi też jest tor, podobnie jak w Kielcach czy w Radomiu, ale ten poznański jest chyba najlepszy jakościowo. Co ciekawe, kiedyś był plan zorganizowania tam wyścigów F1. Aktualna listę torów wraz z ich specyfikacją można tutaj znaleźć - LINK.

andmst

andmst

A które tory urliczne w Polsce najlepiej nadają się do jazdy motocyklem - mam na myśli tory samochodowe. Czy nie ma to większego znaczenia czym się po takim torze jeździ?

Z tego co przeglądałem, to fajnie prezentują się tory w Poznaniu. To chyba aktualni jeden z najdłuższych torów do pościgania się w kraju.

W Łodzi też jest tor, podobnie jak w Kielcach czy w Radomiu, ale ten poznański jest chyba najlepszy jakościowo. Co ciekawe, kiedyś był plan zorganizowania tam wyścigów F1.

andmst

andmst

A które tory urliczne w Polsce najlepiej nadają się do jazdy motocyklem - mam na myśli tory samochodowe. Czy nie ma to większego znaczenia czym się po takim torze jeździ?

×
  • Dodaj nową pozycję...