Skocz do zawartości

Co ślina naniesie :D


Lachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Suchy-wolk

    124

  • Piotr

    101

  • Wojtas

    91

  • Bulba

    66

Widziałem to. Kto siedzi w temacie ten wie ze w pewnym sensie nerwy tego pana są uzasadnione.

Ja jestem do rany przyłóż - i gangrena :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas ten filmik powinni puścić we wszystkich szkołach i wyjaśnić o co chodzi żeby każdy dzieciak zakumał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibole Ruchu znowu dali o sobie znać !
"Grupa młodych ludzi wtargnęła na teren kilku placówek szpitali i domów dziecka na terenie Górnego Śląska.

Jak udało nam się ustalić, są oni powiązani ze środowiskiem kibicowskim Ruchu Chorzów."

http://www.tvs.pl/informacje/kibole-ruchu-znowu-dali-o-sobie-znac-wideo-zrobili-cos-genialnego

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibole Ruchu znowu dali o sobie znać !

"Grupa młodych ludzi wtargnęła na teren kilku placówek szpitali i domów dziecka na terenie Górnego Śląska.

Jak udało nam się ustalić, są oni powiązani ze środowiskiem kibicowskim Ruchu Chorzów."

http://www.tvs.pl/informacje/kibole-ruchu-znowu-dali-o-sobie-znac-wideo-zrobili-cos-genialnego

Więcej takich akcji :smile:

" Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslal ze pozostanie anonimowy :P

 

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anonimowość w sieci to mit. Jedna osoba też się kiedyś zdziwiła jak ja namierzyłem em za negatywne,bezpodstawne opinie. Krótkie "wiem,że to ty" ukróciło sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie anonimowość w erze chmury jest praktycznie niemożliwa.

Żyjąc w pleminu chy a tylko w dżungli możesz być anonimowy.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji sylwestra trzeba zakupić jakieś petardki, budżet ~200zł, macie jakieś doświadczenie w temacie tj. gdzie brać i co ewentualnie ?

Na zbąszyńskiej jest duży wybór. Jeśli chodzi o efekty ja najabrdziej lubie: moździeż ( taki z 12 kulkami), które ładujesz do rury i odpalasz- uważaj żeby odwrotnie nie wsadzić;dddd i te baterie wielostrzałowe. Mało zabawy z odpalaniem ale efekt jest konkret. Chociaż rakiety też by się jakieś zdały, ale na jakieś fajne to jeszcze nie trafiłem;p

Edytowane przez Lesiu94 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie będą pytać, to o tej pani mowa ;)

https://www.facebook.com/DzikuskaGSXR/photos/

 

ps. cały dzień na GSXR'ze - od myślenia już boli mnie tyłek :biggrin: ale pomysł zacny. do tego obiadek ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie przy tym gixe zostaną. Bo w tej wypożyczalni, z którą współpracują nie widzę nic ciekawszego.

" The helmet hides feelings that cannot be understood " - A. Senna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku byłem na Jersey, trafił mi się pokaz motocykli zabytkowych, głównie to były motocykle produkcji angielskiej, ale jeden zwrócił moje zainteresowanie8c084e4142d058151405343ed6647b33.jpg9cb33ef012f9c16f1b2d762626dac73a.jpg

Edytowane przez Aroon77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...