Skocz do zawartości

Co ślina naniesie :D


Lachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Suchy-wolk

    124

  • Piotr

    101

  • Wojtas

    91

  • Bulba

    66

No 600setki z Hemi mają ciężko, kolega miał taki silnik w Jeep SRT8 i mówił, że ściga się tylko z motorami. Tam jest silnik 6.1 chyba niecałe 500km w serii, ale za***iście duży moment obrotowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z Torunia mówił dla państwa Adam "Bednar" Bednarek..."

I jebs na czerwonym przez skrzyżowanie...

Podwójna ciągła, zielona strzałka, postój na przejściu dla pieszych i na koniec ten przelot na czerwonym...

Ucieczkę przed Policją też wrzuciłbyś do sieci?

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie oglądam firmów Bednara.

Już na początku jego vlogowania powiedziałem Mu, że denerwuje mnie jego głos i te yyy, eee i pociąganie nosem.

Teraz obejrzałem minutę jakiegoś nowego materiału i już nie ma yyyeee itp. Ale jest wiecej pozery :smile: Bednar naoglądał sie innych i pojawiło się "siemaneczko" i jakieś bluzgi co mnie wydaje się nie naturalne.

Ale jeśli innym to odpowiada, subskrubują to ich sprawa.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie oglądam firmów Bednara.

Już na początku jego vlogowania powiedziałem Mu, że denerwuje mnie jego głos i te yyy, eee i pociąganie nosem.

Teraz obejrzałem minutę jakiegoś nowego materiału i już nie ma yyyeee itp. Ale jest wiecej pozery :smile: Bednar naoglądał sie innych i pojawiło się "siemaneczko" i jakieś bluzgi co mnie wydaje się nie naturalne.

Ale jeśli innym to odpowiada, subskrubują to ich sprawa.

Po prostu to co widzisz to bardziej wyluzowany ja :smile: Nie uwierzysz ale przy piwku byś zauważył. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo Luczyn ma mega ogarnięty humor i za***iście montuje filmy, Bednar porostu mówi co myśli jest wyluzowany (możesz coś jeszcze wymyślić, żeby zwiększyć liczbę widzów - ale nie wiem co).

Jest jeszcze Adam moto vlog (jest naturalny), ma on 27.900 subów i chyba jest to max na dzień dzisiejszy na taki kanał. 

Jest też fajny jest Polski moto vlog ma aż 89.000 subów, ale nagrywa w USA więc ma większe możliwości. Takie moje przemyślenia. Sam bym kupił kamerę i zaczął coś nagrywać, ale narazie kolokwialnie mówiąc - wypowiem nie modne słowo "brak kasy"

Edytowane przez karp2000 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i pamiętam, że Bednar apelowałeś o konstruktywną krytykę. Nie mówię że nie jesteś sobą, bo jednak jakiś tam "oglądaczy" masz. W moim odczuciu, jest coś nie tak i koniec. Jedni lubią twarożek ze szczypiorkiem a inni nie i dlatego ten świat jest ciekawy ;)

 

Dla mnie szczery, prawdziwy a w dodatku ciekawy jest CODAmoto vlog. Czasem nawet coś z nim popisze na fejsie jak coś ciekawego dzieje sie w Łodzi. Np namawiałem go ostatnio by odwiedził tor w Łodzi i przejechał sie bus pasem :smile:

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i pamiętam, że Bednar apelowałeś o konstruktywną krytykę. Nie mówię że nie jesteś sobą, bo jednak jakiś tam "oglądaczy" masz. W moim odczuciu, jest coś nie tak i koniec. Jedni lubią twarożek ze szczypiorkiem a inni nie i dlatego ten świat jest ciekawy ;)

 

Dla mnie szczery, prawdziwy a w dodatku ciekawy jest CODAmoto vlog. Czasem nawet coś z nim popisze na fejsie jak coś ciekawego dzieje sie w Łodzi. Np namawiałem go ostatnio by odwiedził tor w Łodzi i przejechał sie bus pasem :smile:

Szanuje to. Ja Cody akurat nie trawie. I go nie oglądam ale.mam kilku których obczajam sukcesywnie. Normalna sprawa. Dzięki i szerokości!

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piuriel - jak grill? Karp był?

Karpia nie było, ale po "paru" piwkach postanowiliśmy grać w szachy o 2a.m

Dwa mecze, których prawie nie pamiętam a wygrałem :smile:

Dobrze było, po upalnym dniu na moto organizm się domagał :cheers:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpia nie było, ale po "paru" piwkach postanowiliśmy grać w szachy o 2a.m

Dwa mecze, których prawie nie pamiętam a wygrałem :smile:

Dobrze było, po upalnym dniu na moto organizm się domagał :cheers:

Zdecydowanie musimy się napić razem. Uwielbiam szachy ;) Dawno nie grałem ale tu picie będzie priorytetem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Licealistki i gimnazjalistki rządzą dzisiaj ;) Pamiętajcie że od 15 roku życia już może być Wasza

 

No chyba że ktoś jest zboczony i zamiast patrzeć na d*py woli obchody bombardowania Wielunia :biggrin:

Edytowane przez karpiu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licealistki i gimnazjalistki rządzą dzisiaj ;) Pamiętajcie że od 15 roku życia już może być Wasza

 

No chyba że ktoś jest zboczony i zamiast patrzeć na d*py woli obchody bombardowania Wielunia :biggrin:

 

Rafał czyżby to już ten wiek zbreźniku? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...