Skocz do zawartości

Co ślina naniesie :D


Lachu

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiek rst1000

 

 

Nie, nie jest, przynajmniej w moim przypadkuNie wiem jak wy, ale ja nie moge jeździć z otwarta szybka powyżej 60-70 km/h, bo zwyczjanie wieje mi w oczy. Serio jadąc bez kasku w nieco większą prędkością jesteś w stanie obserwować drogę i jej otoczenie?

 

Bo Ty szatan na motocyklu jesteś B) .  .... do 50, czy naaaawet 60 można bez kasku jak w Neapolu. Trzeba uważać na owady i to jest realny powód zakładania kasku poniżej tych prędkości. Oczywiście jest pytanie o kulturę jazdy ale na filmie widać, że wszyscy dają radę. I grubi i chudzi i starzy i młodzi.

 

 

 

No bez głupot. To że nie ma realnego zagrożenia jak jedziesz 30 km/h że się sam rozwalisz (mimo tego że jest, ale załóżmy że nie ma), nie oznacza, że ktoś w Ciebie nie wjedzie.

 

Ja lubie takie klimaty jak w Neapolu. Marynarka i wyjazd na kolacje motocyklem . Tylko mi tej możliwości bez kasku brakuje i błękitu morza Tyrreńskiego. Piotrkowska jest, pogoda też, no ... niewiele potrzeba do innego klimatu.

large.593303dbf0906_NapisthebeginerR.jpg.d8326e9181116ec3f6b8722b716ec5c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Suchy-wolk

    124

  • Piotr

    101

  • Wojtas

    91

  • Bulba

    66

Udupiłem na mieście. Jak amator. Pan egzaminator niedobry wpuścił mnie w szereg uliczek jednokierunkowych i kazał z nich skręcać :sad2:

 

all right partner, keep on rollin' baby!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie załamuje się. Boli tylko ta kwota z kosmosu. 180zl. Masakra. Chociaż w sumie do egzaminu wykorzystuje się motocykl, samochód i pana Mietka z WORDu :smile:

 

all right partner, keep on rollin' baby!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo Ty szatan na motocyklu jesteś B)
nope, nie jestem, prędkości przelotowe raczej turystyczne :riding: . O tych owadach też miałam napisać, przypomniało mi się jak jakiś owad - olbrzym wkleił się centralnie w szybkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Udupiłem na mieście. Jak amator.

Słabo się modliłeś pod katedrą w sobotę ;) .Powodzenia,dasz radę.

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to nie jest szczescie

To co to jest ????

 

 

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów Profi dało ciała. Czemu nie zobaczyłem tematu o ich czarnym PR zanim do nich wszedłem. Jak zwykle cena mnie skusiła i teraz żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jezeli to nie jest szczescie To co to jest ???? To jest idealne dostosowanie prędkosci do warunków drogowych :smile:

 

I idealne przewidywanie zachowań innych uczestników ruchu, ale przyznać trzeba, miał fart.

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co u nich załatwiałeś ?

Kurtkę zamówiłem. Opisałem w temacie o ich czarnym PR. A jeszcze wczoraj byłem w Inventecu i ta Shima X-Mesh jest mega za***ista :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wiem w którą stronę się odkręca i przykreca to poradzę sobie sam z wymianą sprzęgła w Bandicie? :smile:

 

all right partner, keep on rollin' baby!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwójny fart w ciągu 15 minut :smile:

W drodze powrotnej o mały włos miałbym twarde spotkanie z sarną- kilka metrów. Już pod chałupą babka zdechła. Klema z aku spadła-wystarczyło zepchnąć do garażu. Fart jak ch..j.

Edytowane przez Dawid Xrv (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdawał ktoś z Was egzamin w dużym deszczu? Podobno mogę dojechać na Word i dowiedzieć się ze jednak nie mam dzisiaj egzaminu ze względu na warunki pogodowe.

 

all right partner, keep on rollin' baby!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za moich czasów (2008r) deszcz nie był przeszkodą w odbywaniu egzaminów, jedynie egzaminatorzy byli mniej skłonni do sprawdzania umiejętności hamowania awaryjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zdawałem w deszczu (nie jakimś suepr) i egzamin się odbył

 

mój brat zdawał w duuuużym deszczu (jak wejchał na mieście w kałużę to moto zwolniło momentalnie o 20 km/h) - ale egzamin się normalnie odbył, a lało strasznie

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno ?

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tyle mocno, że musiałem przerwać egzamin  B)

Mina policjantów bezcenna!  :P

 

Na odstresowanie podjadę dzisiaj do dzieciaków na DD2 chyba żeby popatrzeć na uśmiechnięte pyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...