Skocz do zawartości

Co ślina naniesie :D


Lachu

Rekomendowane odpowiedzi

hehe to nie zasługa opon........to 954 fireblade :biggrin:  :riding:  :decayed:

Jakiś żel natryskują wewnątrz opony,i to on zasklepia dziury.Nikt nie mówi żeby jeździć po deskach z gwoździami,ale przy jednej dziurce to fajny patent moim zdaniem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Suchy-wolk

    124

  • Piotr

    101

  • Wojtas

    91

  • Bulba

    66

 

 

posmarowane

 

Oni natryskują to pod ciśnieniem i wysoką temperaturą to trochę różnica bo ten żel niejako zespala się w pewien sposób z oponą dzięki wysokiej temperaturze...

Ciekawy patent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rozwalił mnie mój znajomy wczoraj < kierowca puszeczki -tak narzekał na motocyklistów ,że to i owo zawsze na puszki tylko zwalamy winę,a o wypadki sami sobie jesteśmy winni.Teraz gdy sam chciał posmakować jazdy jednośladem no,bo przecież  może na 125cc i co? tekst Q*wa jak oni tymi autami jeżdżą !!! debile -hahahahahaaa myślałem że padnę -taki tekst z jego ust powala na glebę. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moment przejścia z moto na samochód jest dość specyficzny :biggrin:

 

ja już nie lubię jeździć autem .... to jest nudne :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podziękowanie dla motonity, który wczoraj ok. 21:00 na Al. Włókniarzy zwrócił mi uwagę, że jadę puszką (żółtą) na postojowych światłach! Niestety, nie poznałem, kto to był, ale przepraszam za zagrożenie i dziękuję, bo pewnie nie byłem zbyt widoczny!

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam !


 


Mam niewielką prośbę, która może mi ułatwić życie. Problem jest następujący - żeby sprzedawać "światowo" na ebay, muszę posiadać 10 komentarzy od kupujących, zdobycie ich na polskim ebay'u to jak pewnie wielu forumowiczów wie jest katorga i prawie niewykonane jesli chce sprzedać przedmiot w swojej dziedzinie. Popularność naszego rodzimego ebay'a jest niewielka przez to ciężko cokolwiek sprzedać. W związku z tym wystawiłem aukcje ---> TUTAJ  na której można kupić tak naprawdę "nic" i tu jest Wasza rola, wystarczy kliknąć KUP TERAZ i "Oznaczyć płatność jako wysłaną" oraz wystawić komentarz.


 


Dla Was to jest 2 minuty roboty, a dla mnie ogromna pomoc.


 


Z góry dziękuje wszystkim !!


 


Nie pamiętam mojego hasła na forum dlatego pisze z świeżaka polaczonego z fb ;)


Edytowane przez pawelgsr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy założyłeś konto na forum tylko po to aby napisać te wypociny .Tak na marginesie warto by się przywitać a potem pisać posty i dziwnym trafem nie pamiętasz logowania do forum w takim przypadku kontaktujesz  się z administratorem  i z pewnością ci pomoże je odzyskać.

Edytowane przez tomahouk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ludziska dzisiaj przedsiębiorcze... biznes bez wychodzenia z domu i jeszcze myśli, że sobie klientów-frajerów sam napędzi, żeby napędzili mu sprzedaż na eBay... Czy to wie ile kosztuje taki "napędowy zestaw"??? ;-)

Pokolenie instant :-(
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam !

 

Mam niewielką prośbę, która może mi ułatwić życie. Problem jest następujący - żeby sprzedawać "światowo" na ebay, muszę posiadać 10 komentarzy od kupujących, zdobycie ich na polskim ebay'u to jak pewnie wielu forumowiczów wie jest katorga i prawie niewykonane jesli chce sprzedać przedmiot w swojej dziedzinie. Popularność naszego rodzimego ebay'a jest niewielka przez to ciężko cokolwiek sprzedać. W związku z tym wystawiłem aukcje ---> TUTAJ  na której można kupić tak naprawdę "nic" i tu jest Wasza rola, wystarczy kliknąć KUP TERAZ i "Oznaczyć płatność jako wysłaną" oraz wystawić komentarz.

 

Dla Was to jest 2 minuty roboty, a dla mnie ogromna pomoc.

 

Z góry dziękuje wszystkim !!

 

Nie pamiętam mojego hasła na forum dlatego pisze z świeżaka polaczonego z fb ;)

 

 

 

Nie napisałem tutaj aby się Wam (tym którzy wysłaliście odbiegające od mojej prośby odpowiedzi) tłumaczyć i niestety możecie tylko dalej się zastanawiać :smile:

 

Proszę o pomoc tych, którzy mają konto na ebay i wiedzą, że nieosiągalne jest zdobycie (bez prośby na forum) opinii na portalu, gdzie nie odbywa się żadna sprzedaż w mojej dziedzinie i nie jest to dla nich duży problem. 

Z góry dziękuję.

 

P.S. Jesli ktoś ma w play numer, zapraszam do zakupu na tej aukcji i otrzyma doładowanie 5zł za 3,20zł. To nie pusta aukcja, lecz prośba o skorzystanie z oferty, wystawajac na koniec opinię na której mi bardzo zależy  :smile:

Edytowane przez pawelgsr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy dużo więcej, możemy np zacząć kupować i wystawiać opinie, ale negatywne... ;-)

 

:smile::) Typowa odpowiedź małego, zakompleksionego człowieczka spędzającego pół życia przy komputerze.

 

Jeśli uraziłem Twoją dumę wybacz, ale zadaje po to pytanie, żeby uzyskać NA NIE odpowiedź. Wywody lub filozoficzne myśli spotykają się z moim zupełnym ignorowaniem.

 

P.S. Dziękuję, tym którzy napisali na priv z chęcią pomocy.  Zapraszam kolejne osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu:

festiwal swiatła, zablokowana Tuwima, synek "na barana", zaczynamy przechodzić na drugą stronę ulicy, samochody stoją zderzak w zderzak, musze iść kawałek wzdłuż korka, środkiem, żeby znaleźć lukę, kiedy słyszę z góry:

"Tata, tu się motocykle przeciskają !!"

Lepiej na bitumice niż w botanice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Połączenie muzyki z nauką .

ciekawe połączenie :smile:

https://www.facebook.com/SexPantherDJ/videos/755825727818824/?pnref=story

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie muzyki z nauką .

ciekawe połączenie :smile:

https://www.facebook.com/SexPantherDJ/videos/755825727818824/?pnref=story

znajome mi się wydało:

Edytowane przez Arpe (wyświetl historię edycji)

Lepiej na bitumice niż w botanice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...