Skocz do zawartości

Co ślina naniesie :D


Lachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Suchy-wolk

    124

  • Piotr

    101

  • Wojtas

    91

  • Bulba

    66

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sadistic.pl/muzyka-w-dzien-dobry-tvn-vt236933.htm

 

fajna, fajna, ale jesli chodzi o "granie" to się nie postarała :P

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padłam

 

http://allegro.pl/kawasaki-gpz-750-ninja-niemiec-plakal-jak-sprzedaw-i3633942457.html

 

"Witam wszystkich poszukiwaczy wspaniałych Motocykli. Posiadam do sprzedania wyjątkowy sprzęt jakim jest prawdziwy ścigacz z filmu TOP GUN KAWASAKI GPZ 750 Nindza. Motocykl został sprawdzony od Niemca który w 2003r płakał jak sprzedawał. Do dnia dzisiejszego dzwoni aby silnika posłuchać. KAWKA wrażenie robi takie że jak ją wiozłem ją z Krakowa to prostytutki na A1 brawo biły. Jeśli natomiast chodzi o moc to ma taką że na każdym biegu dęba staje. Na pytanie czy bierze olej odpowiadam bez zastanowienia ,, a co ma dawać???" Przebieg oczywiście do uzgodnienia. Wydech ma taki że cała ulica wstaje tak jak ja chce oczywiście toningowany. Chromy takie że gałki oczne siadają. Lakier na specjalne zamówienie kładziony u szwagra w stodole. Światła ma takie że jak długie włączę to się trawa na poboczu pali. Siekier została po ostatniej zabawie w Dziewczopolu. Siekiery w tej cenie nie oddam!!! Jak mój kumpel Jastrząb na zabawę pojechał do Wietrzychowic to się k**wy w dzwiach dusiły. Informacje dodatkowe: - pali gume na każdym biegu, - staje na przednim i tylnym kole, - prędkość maksymalna kole 300, a na liczniku ma 260 - łańcuch bezpieczeństwa założony z 2 powodów przed złodziejem i zakładam go gdy jeżdze powyżej 200km/h abym na wózku nie jeździł - komplet dokumentów, karta pojazdu dowód opłaty. Jeśli jesteś kawalerem lub panną to dzięki temu sprzętowi spokojnie znajdziesz swoją drugą połówkę. Jeśli masz żonę to możesz być pewny że po powrocie do domu będziecie się kochać ze szczęścia przez kilka dni i nocy. Motocykl sprowadziłem dla syna ale po badaniach okazało się że to mojego kumpla dziecior. Wszelkie informacje pod nr telefonu 512 929 023"

"Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się kto się wozi niebieskim Triumphem Daytona po Łodzi?

- Podobno dzisiaj @Fazerro go upolował i kierownik mnie zna  :blink:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha. :biggrin: w pewnym momencie już widziałem jak wyjeżdża pod prąd :smile:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macix zaczynasz być sławny

 

jaka sława? co ma zdjęcie z wypadku do sławy? 

Zazdrość....ludzka nie zna granic  :blink:  :blink:

Edytowane przez Dann (wyświetl historię edycji)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...