Skocz do zawartości

Niebezpieczne Miejsca Łódź I Okolice


Zyygy

Rekomendowane odpowiedzi

aż się kusi powiedzieć ,,daj kamienia'' bo on zawinił. nic nie zaszkodzi spróbować. najwyżej odmówią i nic sie nie stanie. tak czy siak jadąc tamtędy jakoś schodzę z obrotów:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO juz gdzieś było. To że kamień na drodze sie pojawił to nie ich wina a kto go tam przerzucił nie znajdą. Do tego przyjąłeś mandat za spowodowanie zagrożenia czyli przyznałeś się, że jesteś niebezpieczny.

O ile stówki bym nie przyjął to tu tak jak napisał ścigacz raczej nie masz szans, chociaż byłbym za tym by ci się

 

pamiętaj "ridrick"o jednym, mandat karny, to masz sprawę załatwioną na miejscu, a jak idziesz da sądu i cię skażą to masz prawomocny wyrok za wykroczenie i wówczas, możesz mieć problem jak potrzebujesz zaświadczenie o niekaralności, za przestępstwa i wykroczenia w ruchu drogowym, takie zaświadczenia potrzebują choćby instruktorzy nauki jazdy.

udało.

Nie jestem instruktorem i raczej nie będę wiec mnie wali. Po drugie wcale nie jestem pewien że tak to wygląda bo inaczej każdy instruktor by musiał mieć w zasadzie zerowe konto.

A to że nie zgadzam się ze zdaniem i oceną policjanta nie powinno skutkować większą karą. W tym wypadku dla mnie ewidentnie wyszła k... z policjanta.

Nie dość, że chłopak się wywalił i wpędził w koszta przez syf na drodze to jeszcze doje... mu że nie umie jeździć i stanowi zagrożenie :sad2:. Do tego nękają kolegów którzy twierdzą inaczej.

 

PS

w sumie to z tego wypadku by można osobny wątek do dyskusji zrobić bo mamy mały bałagan.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiem się w takim razie jak to wygląda u adwokata bo mam znajomka i czy warto. czy wogóle jest światełko na wygrana w takiej sprawie bo to sa koszta. i jesli będą ok to jade z koksem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kpt. Bomba

A to że nie zgadzam się ze zdaniem i oceną policjanta nie powinno skutkować większą karą. W tym wypadku dla mnie ewidentnie wyszła k... z policjanta. Nie dość, że chłopak się wywalił i wpędził w koszta przez syf na drodze to jeszcze doje... mu że nie umie jeździć i stanowi zagrożenie . Do tego nękają kolegów którzy twierdzą inaczej.

Moj kumpel mial podobny przypadek. Zaliczyl szlifa na przejsciu dla pieszych, poobijal moto i wlasny tylek. Nic wiecej sie nikomu nie stalo. Jakis nadgorliwy piesek chcial mu wlepic mandac za "niedostosowanie predkosci do warunkow na drodze". Moim zdaniem przesada bo nic sie nikomu nie stalo, koles tylko sobie narobil szkod przez nasz ukochany chlorokauczuk a misi mu jeszcze chcial dorzucic bonusa.

 

Co do rejestru sadowego to trafiaja tam wyroki za przestepstwa umyslne. Kolizje konczace sie w sadzie sa wykroczeniami wiec nie stwarza to problemu przy ubieganiu sie o zaswiadczenie o niekaralnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj niestety jest problem z tym "Niedostosowanie prędkości do warunków na drodze" bo bardzo wiele sytuacji można pod to podciągnąć i niestety jeśli muszą uzbierać dużo kasy z mandatów będą się starali to wykorzystywać:sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GerwazKNZ do Twojej wiadomości

Kodeks Postępowania w Sprawach o Wykroczenie

Art. 101. § 1.Prawomocny mandat karny podlega uchyleniu, jeżeli grzywnę nałożono za czyn niebędący czynem zabronionym jako wykroczenie. Uchylenie następuje na wniosek ukaranego złożony w zawitym terminie 7 dni od daty uprawomocnienia się mandatu lub z urzędu.

§ 2.Uprawnionym do uchylenia prawomocnego mandatu karnego jest sąd właściwy do rozpoznania sprawy, na którego obszarze działania grzywna została nałożona. W przedmiocie uchylenia mandatu karnego sąd orzeka na posiedzeniu. Przed wydaniem postanowienia sąd może zarządzić stosowne czynności w celu sprawdzenia podstaw do uchylenia mandatu karnego.

§ 3.Uchylając mandat karny nakazuje się podmiotowi, na rachunek którego pobrano grzywnę, zwrot uiszczonej kwoty.

 

Zapewne dostałeś MKK-mandat karny kredytowany, w takim razie mandat ten jest prawomocny z chwilą jego przyjęcia (złożenia podpisu), więc wylicz dobrze, bo po terminie to już nic nie zdziałasz.

Edytowane przez slaw (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

: (07 wrzesień 2012 - 11:30 ) UWAGA ,UWAGA .ACHTUNG, ACHTUNG, Do wszystkich za***rdalac,zy uwaga no olej na delu prawy pas, na wysokosci krancowki w strone al. ofiar teroryzmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy nie rozlany celowo.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, bo myslalem ze na tym wlasnie oleju motong sie polozyl.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z auta na drogę wylał się olej. Od razu kilka kraks

Jechałem tam kilka godzin temu i myślałem że z jakiejś ciężarówki wysypał się jakiś pył z cegieł czy coś, a to strażacy wysypali sorbent...Pełno w oczach tego miałem. Traktorowa, Rąbieńska, Krakowska - jedna wielka piaskownica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo Solidarności od Kopcińskiego do Telefonicznej w stronę Dołów, ogromna plama oleju, na początku pomiędzy 2, a 3 pasem od prawej strony, później chyba na drugim pasie. Prawie się dzisiaj na niej wyłożyłem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleksandrowska w obu kierunkach.... ni z gruchy ni z pietruchy dziury na środku pasów. Teraz niby mają remontować ale i tak warto uważać

 

Rozkopują "pas zieleni" na środku, trafiają się kamienie i piach na jezdni. Zwłaszcza uwaga na lewy pas! Edytowane przez AbiSh (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Uprzedzam po raz kolejny że na Aleksandrowskiej prawa ręka z manetki. CO dzień zmienia się miejsce ograniczenia ruchu bo co rusz zamykają inny pas. Obecnie najgorzej jest przy skrzyżowaniu z Rydzową w stronę aleksa - tuż przed światłami zdarty asfalt i żużel z kamieniami na wierzchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na ulicy Slaskiej na dabrowie na wysokosci przejazdu kolejowego z automatycznymi zaporami pekla chyba jakas rura i jest pelno wody na ulicy.... ciezko to samochodem przejechac a co dopiero jednośladem

Motocykle , samochody to dla większości ludzi maszyny do

przemieszczania się z punktu A do punktu B. Ale dla takich jak ja to coś

więcej, silnik jest jak drugie serce a, akumulator, rozrusznik,

przerywnik, cewka, świece są jak respirator, który ciągle to serce

przywraca do życia i nie da się tego wszystkiego opisać słowami

bo to jest miłość i pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja radzę uważać na skrzyżowaniu Broniewskiego - Rzgowska. Jadąc od ronda i na skrzyżowaniu w kierunku CZMP. Przy samych światłach jest pełno oleju na środku. Sam bym się wyłożył przez zblokowane koło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Wschodniej, przez to ze od jakiegos czasu robia remont nawierzchni, to polecam uwazac na sypki zwir, np. na skrecie w Rewolucji

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzyżowanie Kolumny/Rzgowska/Paradna - jadąc od strony Wiskitna w kierunku ulicy Paradnej duuużo kamieni i piasku na jezdni zaraz przed przejściem dla pieszych przy BP.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

na narożnym rondzie dellowy jadąc od strony krańcówki do rokicińskiej na zewnętrznym pasie leży bardzo duży kamień

 

poza tym przez ronda płyną strugi wody więc uważajcie przy "schodzeniu na kolanko" :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na narożnym rondzie dellowy jadąc od strony krańcówki do rokicińskiej na zewnętrznym pasie leży bardzo duży kamień

 

poza tym przez ronda płyną strugi wody więc uważajcie przy "schodzeniu na kolanko" :smile:

Marta, jak już widziałaś kamień to mogłabyś posprzątać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...