Skocz do zawartości

Gpz 500 :)


zciwo

Rekomendowane odpowiedzi

Chwila czasu wolnego i mogłem zrobić jakieś fotki mojego nabytku. Pierwsze moto i jest. Kawasaki GPZ 500 z 2002. Sprzęt oczywiście w wersji 60KM :smile: Muszę przyznać, że powyżej 7000RPM ładnie się zbiera :riding:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

często go widzę . Fajnie wygląda i ten kto go nie dosiadał nie wie albo nie zdaje sobie sprawy jaki jest wygodny . Jak na pierwsze moto po prostu za.....te .

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od nie dawna równeiż posiadam GPZ 500 S i przyznaję pozycja w trakcie jazdy jest bardzo wygodna, więc jestem zadowolony z wyboru go na pierwszy moto. A co do przyspieszneia to rzeczywiście jest kolosalna różnica po przekroczeniu bariery 7000 obr. :decayed: Ładny GPZ @zciwo :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze utrzymany gpz nie jest złym motocyklem...posiadałem takiego i naprawdę chylę czoła...jest już czym poszaleć.. :riding:

Kawa ładnie się prezentuje a na dodatek mało spotykane malowanie :decayed:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GPZ bardzo fajna maszynka :smile: pzdr

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezdecydowanym polecam. ja wybieralem miedzy gpz500, cb500, er5. Wybralem to co bylo w lepszym stanie za kase w ktorej szukalem. Z wyboru jak narazie jestem bardzo zadowolony. Jeszcze dlugo nie bede w stanie wykorzystac jego mozliwosci

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...