Skocz do zawartości

Historia edycji

NoPel

NoPel

Witam. Jak niektórzy wiedza sprzedałem rometa... właściwie z jednego powodu - nie jechał 😕

I, kupiłem aprilie rs50.

Powiem tak, jechałem nią z radomia, i 4 opinie:

JA PIERD**** JAKIE TO NIEWYGODNE

JA PIERD**** JAK TO WCHODZI W ZAKRĘTY

JA PIERD**** JAK TO PRZYŚPIESZA

JA PIERD**** JAK TO WYGLADA

 

Hehe, oczywiście żartuje, ja nie bluźnię, chodzi mi o to, że:

Jest strasznie wygodna, ale wwidzialem o tym - po 140km jazdy, nie czuje szyi. Ale ta pozycja, jak na prawdziwej szlifierce <333

Jak wchodzi w zakręty? Wyjeżdzamy z radomia, pierwszy mocniejszy zakręt, ja lekok skręciłem kierownicą, i prawie na przeciwny pas wyleciałem o.O. wystarczy leciutko przeciwskrętem zadziałać, a już kładzie się w zakręt. Przyczepność wzorowa. Oczywście wszystko poruwnuję z rometem, który był lipą.

Z przodu zawias marzochii, gigantyczna średnica goleni, bardzo dobrze zstrojony. Z tyłu nie wiem co, ale poczułem każdą nhawet najmniejsza dziure na d*pie :biggrin:. Ale, wiedziałęm że tak będzie. Wkońcu to... cóż, chyba mogę powiedzieć że ścigacz.

Dałem 7200zł. '08 rok, przebieg 3kkm, ale rzeczywiscie chyba taki jest,m opony takie jak byly od razu, i baaardzo mało zejchane.

Silnik igła, bez tuningu,ale będzie tuning na 100%. Na 10000% sam wydehc, bo jak wiadomo w 2T dużo daje.

Co dalej.. nie wiem co, jestem tak podniecony, że aż mi sie łapy trzęsą.

Zobaczycie go na zlocie czw., bo na ten ew. nastpeny na 100% wpadne.

Pozdrawiam, LwG

 

NoPel

NoPel

Witam. Jak niektórzy wiedza sprzedałem rometa... właściwie z jednego powodu - nie jechał :/

I, kupiłem aprilie rs50.

Powiem tak, jechałem nią z radomia, i 4 opinie:

JA PIERD**** JAKIE TO NIEWYGODNE

JA PIERD**** JAK TO WCHODZI W ZAKRĘTY

JA PIERD**** JAK TO PRZYŚPIESZA

JA PIERD**** JAK TO WYGLADA

 

Hehe, oczywiście żartuje, ja nie bluźnię, chodzi mi o to, że:

Jest strasznie wygodna, ale wwidzialem o tym - po 140km jazdy, nie czuje szyi. Ale ta pozycja, jak na prawdziwej szlifierce <333

Jak wchodzi w zakręty? Wyjeżdzamy z radomia, pierwszy mocniejszy zakręt, ja lekok skręciłem kierownicą, i prawie na przeciwny pas wyleciałem o.O. wystarczy leciutko przeciwskrętem zadziałać, a już kładzie się w zakręt. Przyczepność wzorowa. Oczywście wszystko poruwnuję z rometem, który był lipą.

Z przodu zawias marzochii, gigantyczna średnica goleni, bardzo dobrze zstrojony. Z tyłu nie wiem co, ale poczułem każdą nhawet najmniejsza dziure na d*pie :biggrin:. Ale, wiedziałęm że tak będzie. Wkońcu to... cóż, chyba mogę powiedzieć że ścigacz.

Dałem 7200zł. '08 rok, przebieg 3kkm, ale rzeczywiscie chyba taki jest,m opony takie jak byly od razu, i baaardzo mało zejchane.

Silnik igła, bez tuningu,ale będzie tuning na 100%. Na 10000% sam wydehc, bo jak wiadomo w 2T dużo daje.

Co dalej.. nie wiem co, jestem tak podniecony, że aż mi sie łapy trzęsą.

Zobaczycie go na zlocie czw., bo na ten ew. nastpeny na 100% wpadne.

Pozdrawiam, LwG

 

PS: Fotka, taka na szybko. Sorka za fryzure... :biggrin:

Dołączona grafika

×
  • Dodaj nową pozycję...