Skocz do zawartości

Poszukuję Fachowca Przy Zakupie Yamaha Fz6


uajka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję fachowca z Łódzkiego, który oglądnąłby dla mnie w sposób profesjonalny 2 motory.

Czy znacie jakieś namiary na taką osobę?

 

Motor

Yamaha fz6 s fazer 2005-2006

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt lepiej zapłacić za pracę mechanika tego czy innego :smile: niż poźniej jak kwiatki wychodzą bo "kolega" powiedział... zwłaszcza, że takie FZ6 parę groszy kosztuje... Powodzenia w zakupie.

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie Suchy albo Scoti i temat pójdzie do śmieci - nie było wizyty w Przywitalni. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif :biggrin:

prawda!

 

uajka - zapraszamy do powitalni http://motocykle-lodz.pl/forum/4-powitalnia/

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi i za linka.

W powitalni już złożyłem wizytę, przepraszam że dopiero teraz.

 

Arecki, a można się z nimi jakoś skontaktować, jeśli się ich nie zna?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W powitalni już złożyłem wizytę, przepraszam że dopiero teraz.

Nie wiem czy ja jestem ślepy i nie widzę Twojego przywitania się... Nie wystarczy otworzyć linka i go zamknąć, trzeba się przywitać.

 

Ech, brak kultury się szerzy.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu takie ważne jest wpisanie się w powitalni?? i czemu pierwsze co robi ktoś zaraz po przeczytaniu posta to sprawdza czy się przywitał??? tak z ciekawości pytam bo od zawsze mnie to pytanie męczy

 

Suchy; Jesteś pewien, że to odpowiedni dział do pitolenia? Opis powitalni mówi "Przywitaj się i zapoznaj z regulaminem, zanim zaczniesz cokolwiek pisać."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pamiętaj nie w piątek . Jak pojedziesz to dowiesz się czemu

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...