Skocz do zawartości

Drugi Widawski Zlot Motocyklowy 15-16 Sierpnia 2012


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Mi obojętne ale może na 10 rzgów a potem widawa

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Dann

    8

  • Thebestof78

    6

  • jaquzie

    5

  • elfeti

    5

Top użytkownicy w tym temacie

to może zbierze się grupa która odpuszcza Rzgów bo ja chcę się wyspać i pomieszkać chwilę w domu :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może zbierze się grupa która odpuszcza Rzgów bo ja chcę się wyspać i pomieszkać chwilę w domu :smile:

 

Marta w domu ludzie umierają http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif a pomieszkać zdążysz :smile: wniedziele

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak moje 2oo jutro nie naje się prądu i go nie wyrzyga to się piszę, na razie dziś musiała maszyna zostać w pacy a ja załatwić podwózkę :sad2: i też wtedy tylko Widawa...

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety nie będzie na imprezie z racji problemów zdrowotnych, ale sprecyzujcie się, gdzie chcecie się spotkać i o której. W razie czego można podzielić spotkanie na dwie tury (wcześniejsza i późniejsza). Po południu chciałbym zamieścić stosowne info.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem bardzo chętny na drugą część jutrzejszego dnia czyli na Widawę. I chętnie bym skoczył z Wami wszystkimi. Czy 14 to nie za wcześnie ? Bo przecież 2 godziny do rozpoczęcia będą. Nie lepiej godzinę później i koło 15stej ruszyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ludzi, tyle pomysłów :biggrin: Rzgów, Widawa, Skorzęcin, Spała... godzina 10, 11, 12, 14, 15...

ja więc mówię pass, i pojadę gdzie pojadę ;)

do zobaczenia może na trasie.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ludzi, tyle pomysłów :biggrin: Rzgów, Widawa, Skorzęcin, Spała... godzina 10, 11, 12, 14, 15...

ja więc mówię pass, i pojadę gdzie pojadę ;)

do zobaczenia może na trasie.

 

Co prawda to prawda ale głownie pogoda ma kluczowe znaczenie dla mnie>?

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam dosyć deszczu http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem bardzo chętny na drugą część jutrzejszego dnia czyli na Widawę. I chętnie bym skoczył z Wami wszystkimi. Czy 14 to nie za wcześnie ? Bo przecież 2 godziny do rozpoczęcia będą. Nie lepiej godzinę później i koło 15stej ruszyć ?

 

Ja proponuję zbiórka 14 stacja BP koło Matki Polki. Roland jadą dwie 500 tj. Redsik i ja więc dwie godziny jak najbardziej :smile:

Zanim zbierze sie grupa i wyjedziemy to będzie na pewno trochę po 14. Możemy się ewentualnie gdzieś dogadać z grupą która będzie lecieć ze Rzgowa.

 

Nawet jak będziemy wcześniej w Widawie to można odpocząć i rozejrzeć się przed paradą.

 

Oby tylko pogoda dopisała.

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie padać to też się pojawię to nawet trzy "500" będą w grupie;D możliwe że uda mi się wyciągnąć też kogoś z "cięższym sprzętem" z Ozorkowa to będzie jeszcze większa gruoa, ostatecznie już 14 na BP? To jest na skrzyżowaniu Rzgowskiej-Kolumny/Paradna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 14 dokładnie tam :smile: Haser przemyśl sprawę czy chcesz jechać koło mnie bo ja jestem mistrz prostej i nie umiem poboczem mijać :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widawa zaliczona. Momentami mrzawka, ale nie było tragedii. Parada strasznie długa, przez wszystkie okoliczne wiochy, zapach nawozu, ale naprawdę mega frekwencja biorąc pod uwagę pogodę. Około 500 maszyn. Po drodze jeszcze zrobiliśmy nalot na Rzgów i zgarnęliśmy 3 pierwsze miejsca na najgłośniejsze wydechy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...