Skocz do zawartości

Pierwszy Zlot Motocyklowy Koluszki


Dann

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.koluszki.pl/art/3050/przed_i_zlotem_motocyklowym_w_koluszkach

 

Druga sprawa jest taka że teraz koluszki w każdym zakamarku są remonty dróg itd wiec by dojechać do urzędu miasta w Koluszkach trzeba objazdem sie toczyć :riding:

.

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie coś mało chętnych z forum na wycieczkę do Koluszek...

jak i same Koluszki na stronie internetowej coś zamilkły...

 

4 dni do zlotu... powinny być już podane informacje z ich strony :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co kto leci ? Zbiórka gdzie ? Ogarnijmy ten temat albo go zostawmy.

Ja bym poleciał z plecakiem jako że o 14 jest jakaś tam śmieszna zbiórka to proponowałbym spotkać się o !13.15 STACJA M1!

 

określcie się kto byłby chętny, bo nie wiem co robić w niedziele :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja i tak jak pojadę to prosto z Batorówki lub z domu więc na zbiórkę się w łodzi nie stawiam :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich jak zlot nie wypali to zrobimy nalot na jakaś jadłodajnie "Kriada" :riding:

 

Cisza jest i wydaje mi się że będzie zrobili dużo krzyku i chyba będzie klapa..oby nie :whistling:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Słyszałem że ma się pojawić jakaś grupa co skakali na motocyklach na zlocie w Opocznie.

 

Przy okazji PIERWSZEGO ZLOTU ma postać KLUB MOTOCYKLOWY W KOLUSZKACH.

 

Każdy najeżdża. Ale myślę że liczy się najbardziej pomysł spotkania. Od czegoś trzeba zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koluszkach w tej chwili nie pada jak ktos ma ochote zapraszam jak coś to spotykamy sie z grupą z Koluszek o 13.40 w Koluszkach na ul.brzezińskiej a Wigury (na światłach) jest tam po prawej stronie jadąc od Brzezin do Koluszek parking jak coś mój nr 604937692 ...

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak kolumna moto przejechał przez Gałkówek w obstawie policji i straży pożarnej, trochę maszyn było, więc chyba zlot się udał...

Niestety obowiązki zatrzymały mnie w domu i z bąblami machaliśmy stojąc przed bramą... :sad2:

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda pod koniec nie dopieściła ale było warto w skali od 1 do 10 daje 9. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif ...Ci co nie byli niech żałują grochówka była mniam mniam :riding: Coś trochę organizacja szwankowała http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif ...Ale to szczegóły.. :decayed: :decayed: Strzelam na ślepo było koło 50 sztuk motocykli :decayed:

 

 

 

P.S dużo ludzi wychodziło przed bramę .... :riding:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy zlot to naprawdę było bardzo dobrze. ; ) Niech żałują Ci co nie byli i potrafili tylko krytykować na forum.. ; ] Organizacja miała pewne niedociągnięcia, ale na pierwszy raz było ok. ; p Z tego co wiem to było ponad 100 sztuk ; D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało można powiedzieć że zlot jak na pierwszy sie udał. Było troche osób z Tomaszowa, Łodzi a i nawet trafiła sie grupa z Warszawki. Nie było tak źle jak sie zapowiadało :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jak na pierwszy raz bylo niezle.Ja przed grochowka sie odlaczylem dzialac w ogrodku.Ale bylo zacnie.Czekam na przyszly rok,moze bedzie wiecej atrakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak na pierwszy raz to było OK, w przyszłości życzę organizatorom żeby było tylko lepiej, miło było poznać ludzi z okolicy z którymi czasem się mija. Przypadkiem zasłyszałem że wydano ponad dwieście porcji grochówki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atrakcji trochę mało było licząc pokazy straży czy deszczyk http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif Ale moim zdaniem jeżeli będzie ten zlot pielęgnowany i co roku będzie się odbywał będzie miał aprobatę społeczności motocyklowej to na pewno będzie można napisać Dużymi literami ZLOT MOTOCYKLI KOLUSZKI! http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko urzędnicy i organizatorzy zapomnieli o jednym,to że oni mają wolną sobotę to nie znaczy że inni nie pracują i o nich też trzeba pomyśleć,bo to są normalni ludzie którzy pracują i mają rodzinne obowiązki,a motocykl jest pasją i przyjemnością w wolnym czasie...

Każdy szanujący się zlot jest organizowany w Niedzielę,a nie w sobotę o 14-tej,szkoda że nie o 9-tej!!!!!!!

Pozdrawiam wszystkich którzy nie mieli szans pojechać!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy szanujący się zlot jest organizowany od piątku do niedzieli z następującym rozkładem:

Piątek

- zjazd ludzi i szaleństwo do odciny

Sobota

- dojeżdżają niedobitki i ciąg dalszy szaleństwa

Niedziela

- wszyscy się rozjeżdżają

Przynajmniej tak było za starych dobrych czasów na zlotach u Marynarza w Ozorkowie, gdy jeszcze motóra mało kto miał :smile:

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal istnieją takie Zloty i to nie tylko u Marynarza...bo to są prawdziwe Zloty, moim zdaniem takie kilkugodzinne zjazdy nie powinno nazywać sie zlotami tylko jakoś inaczej... ale to tylko moje skromne zdanie, w sumie najważniejsze żeby spotkać sięa reszta to sprawa umowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak spotkać się i przeprowadzić bardzo obszerną rozmowę na temat triki Jarka :riding: :riding:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...