Skocz do zawartości

FŁM NIGHT 2024 - #9 EDYCJA


Stowarzyszenie FŁM

Rekomendowane odpowiedzi

Stowarzyszenie FŁM

FMWYD29.08ODZWHITE.png.dd8049e65b6e7aab9ca2fa8fc3fedd9b.png

Wielkimi krokami zbliża się 9 edycja wyjątkowego wydarzenia FŁM NIGHT, którą łączymy z multibrandowym salonem Liberty Motors w Łodzi! Dlaczego? Poprzednia edycja odbiła się szerokim echem, postanowiliśmy przebić poprzednią i zrobić jeszcze grubszy event

Przypominamy, że to spotkanie wieczorem, trwające do późnych godzin, czyli czwartkowy spot nocą! Zaplanuj sobie lepiej wolny piątek, aby nie żałować, że ominąłeś/aś FŁM NIGHT 👊

📍 Lokalizacja spotkania, to Rybakówka (adres: Tuszyńska 17, 95-080 Żeromin)

👉 Co czeka Was na miejscu? Restauracja z bogatym menu grillowym do kupienia, napoje chłodzące i jak zawsze pamiątkowe odblaskowe wlepy 🎖

Harmonogram:
19:00 - spotykamy się w Rybakówce
20:45 - ruszamy wspólnie do Liberty Motors w Łodzi
21:15 - 23:59 - korzystamy z wybitnych promocji w sklepie odzieżowym LMS, celebrujemy nocne spotkanie przy muzyce oraz dostępnym Drink Bar'em! (osoby chętne mogą pozostawić motocykl na noc)
00:00 - kończymy i wracamy do domów

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany harmonogramu w zależności jakie będą warunki atmosferyczne. Zakładamy, że noc będzie gorąca! 🌠

Uwaga! Salon Liberty Motors w Łodzi będzie czekał na Was już od godziny 20:00, więc jeśli nie lubicie tłumów, udajcie się na własną rękę na Dąbrowskiego 215 w Łodzi i czekajcie na przyjazd całej ekipy motocyklowej 🏍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra gawiedzi. 

Chce się oświadczyć mojej Magdalenie. 

Czy myślicie że na FLM najt to dobry pomysł. 

Raczej mam na myśli rybakowke niż stripy w liberty potem heheh 

 

Macie jakiś pomysł? 

 

Ja mam, może jakieś kuleczko i fanfary przed ruszeniem w paradę? 

 

Taki mi pomysł wpaść wpadł 

Macie lepszy? 

Pomożecie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2024 o 22:47, Cichy Brus napisał(a):

No dobra gawiedzi. 

Chce się oświadczyć mojej Magdalenie. 

Czy myślicie że na FLM najt to dobry pomysł. 

Raczej mam na myśli rybakowke niż stripy w liberty potem heheh 

 

Macie jakiś pomysł? 

 

Ja mam, może jakieś kuleczko i fanfary przed ruszeniem w paradę? 

 

Taki mi pomysł wpaść wpadł 

Macie lepszy? 

Pomożecie? 

Moja nie wiedziała co chce na gwiazdkę i wypaliła, że jej wystarczy jajko niespodzianka. Jak powiedziała tak zrobiłem. Otworzyłem ostrożnie papierek, wyjąłem z środka zabawkę i włożyłem pierścień. Delikatnie zawinąłem w oryginał i tak położyłem pod choinką. Wszyscy wiedzieli, że jajko jest dla niej, więc czekało pod choinką. Przy otwieraniu prezentów nie wiem kto był w większym szoku, ona czy rodzina ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...