Skocz do zawartości

Kamera Cyfrowa Full Hd - Przymiarki


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa Contoury. Jeden to Contour plus, drugi Contour GPS. Mam też Gopro Używam ich w samochodach rajdowych, montując na klatce. Obejmują całego kierowcę razem z nogami ( widać wtedy jak sobie radzi z operowaniem pedałami). Na "bajku" montuję za pomocą uchwytu ( takiej przyssawki)na bak. I widać wszystko. Niewatpliwie Contour łatwiejszy w obsłudze. Szybkie uruchamianie i wyłączanie( jak jest jakaś akcja nie trzeba szukać przycisku). Mogę pożyczyć któregos z Contourów na ewentualne testy. Jak coś zapraszam. Mozna sobie ponagrywać i sprawdzić.

 

Jeszcze jedno. Jakość obrazu bardzo podobna. Poprostu wypas. Wszystkie szczegóły, piękne kolory, obraz nadąża za prędką akcją. Nic się nie wiesza. bateria stracza na wiele godzin upalania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro masz to będziesz wiedzieć, w jakim formacie zapisywane są dane czas, gps, prędkość?

czy istnieje możliwość zapisu na klatce przy 30fps?

czy oprócz tego istnieje możliwość zapisu do pliku txt (lub xml)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zieloego pojęcia. Jestestem codziennie na kościuszki przy sądzie. Jeśli chcesz to wpadnij i zobacz. może sam na spokojnie ogarniesz. Trzeba ściągną odpowiednie oprogramowanie. Ja używam tylko do nagrywania. Poźniej ogladamy i analizujemy, ewentualnie dajemy filmy uczestnikom pojeżdżawek jako pamiątkę. Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pracujemy blisko siebie. Aplikację już zainstalowałem, ale nie można z niej wywnioskować w jakim formacie obsługuje np współrzędne. Zapewne zapisuje w jednym w formatów (DMS i/lub DM i/lub DD i/lub DMF). Jeśli !=DMF to konwersja do DMF to pikuś, jeśli format jakiś inny to może być problem a mam konkretne wymagania :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja ma możliwość otwierania informacji GPS z innych źródeł więc może nie będzie tak źle.

Ja mam contoura hd1080 którego mam na kasku ale może na contour+ się skuszę.

 

Na jakść ciężko narzekać natomiast mam pecha do kart microSD.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz te fotki większej rozdzielczości?

 

mam ale nie wiem jak zlinkowac by z miniatur otwierac normalne... pozniej sprawdze w domu :smile:

 

PS po wizycie w domu i mailu od Suchego-Wolka (nie wiem czy się odmienia ;)) fotki w akceptowalnej rozdzielczości ;) i proponuję przeniesienie do części, akcesoria...

Edytowane przez elfeti (wyświetl historię edycji)
motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...