Skocz do zawartości

Yamaha YZF 600R Thundercat


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem przed zakupem maszyny, że jest słabe światło mijania. Prawdopodobnie ktoś musiał wymienić żarówkę u mnie, bo świeci moim zdaniem dobrze, a nawet bardzo dobrze i tak samo jest w przypadku światła drogowego. Przez szybkę nie dojrzałem żadnego napisu na żarówce, co by świadczyło, że jest to markowy produkt - więc trudno mi się teraz odnieść do artykułów z internetu.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowe dwie skromne fotki, na jednej widać założony Zipser:

 

Dołączona grafika

 

Na drugiej, nowa torba na bak, która okazała się bardzo przydatna firmy Kappa:

 

Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta torba jest na magnesy, pasy, czy jedno i drugie?:smile: Opisz ów nabytek tutaj, albo w jakimś dziale z akcesoriami. Już dawno myślałem o czymś w tym stylu :> Jaka cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się jutro zrobić mini-recenzję takiej torby, ponieważ już kilka osób z otoczenia planuje zakup takiego dodatku do motocykla. Jeżeli uda się bez przeszkód dotrzeć do Radomia jutro, to w takiej trasie na pewno zdążę się zapoznać z tą torbą i powiem czy warto.Edit: Torba na magnesy i na paski osobno. Na krótkie trasy starczy magnes (trzyma mocno).

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta torba jest na magnesy, pasy, czy jedno i drugie?:smile: Opisz ów nabytek tutaj, albo w jakimś dziale z akcesoriami. Już dawno myślałem o czymś w tym stylu :> Jaka cena?

 

ffojtus, taki temat już powstał w dziale "Części, akcesoria, odzież, prasa" :smile: Z pewnością Suchy właśnie tam opisze swój nowy zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie stoi na przyzwoitym poziomie, wczoraj i dzisiaj obliczałem Dołączona grafika

 

Na trasie Łódź>Tomaszów Mazowiecki>Radom i z powrotem - na 16 litrach przejechałem 315km, co daje wynik ok.5,07 litra na 100km

 

Na pół trasie Łódź>Stryków>Łęczyca, z powrotem i po mieście - na 16 litrach przejechałem niecałe 300km, co daje wynik ok.5,6 litra na 100km

 

Ciekawe jak prezentuje się wynik na samym mieście, ale myślę, że ok.6-6,5 litra na setkę przy ostrzejszej jeździe.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pochwale się nowych wydechem, ponieważ kilka osób pozytywnie go oceniło. Był to wydeszek powypadkowy, trochę dziurawy, z połamaną i spaloną wełną w środku. Należało więc roznitować tłumik, wyczyścić i okleić powłokę plastikową imitującą Carbon, a kolejno nakleić nową folię/naklejkę carbonową firmy 3M. Jestem zadowolony z efektu, poza opaską, która była robiona na "spontan", aby tylko dzisiaj wydechu mi nie urwało na trasie :biggrin:

 

Po powrocie z Bełchatowa i od rodzinki, trzasnąłem na szybko fotkę z założoną "tuningową" naklejką ARROW Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie stoi na przyzwoitym poziomie, wczoraj i dzisiaj obliczałem Dołączona grafika

 

Na trasie Łódź>Tomaszów Mazowiecki>Radom i z powrotem - na 16 litrach przejechałem 315km, co daje wynik ok.5,07 litra na 100km

 

Na pół trasie Łódź>Stryków>Łęczyca, z powrotem i po mieście - na 16 litrach przejechałem niecałe 300km, co daje wynik ok.5,6 litra na 100km

 

Ciekawe jak prezentuje się wynik na samym mieście, ale myślę, że ok.6-6,5 litra na setkę przy ostrzejszej jeździe.

 

spalanie zależy od tego z kim latasz,nie ma znaczenia czy miasto czy trasa,łyknie 7-8 a nawet więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dawno nie aktualizowałem tego wątku, a często aktualizuję swój zbiór o nowe zdjęcia. Poniżej ostatnie dwie, które wykonał Jacek (dzięki za ciekawe ujęcia):

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Muszę się przyznać, że im dłużej jeżdżę tym motocyklem, tym bardziej go lubię. W tym sezonie (od połowy sierpnia) nabiłem sobie ok.3000km i dopiero teraz się oswajam z jego możliwościami :P W planach mam zamontowanie kufra centralnego.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hehe 3 godziny testowania, albo bym psami poszczuł albo darmo go wam oddał żebyście tylko spokoju trochę dali - żarcik- pozdrawiam i gratuluję uporu

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odświeżę nieco temat, iż przez okres zimowy wiele się zmieniło :smile: Jedna z ważniejszych zmian, to montaż stelażu + płyty + kufra 53l. firmy Kappa. Standardowo wymieniłem wszystkie płyny i materiały eksploatacyjne, tj. 4x klocki z przodu, olej Motul 5100 pół-syntetyk, filtry, 4x świece NGK, płyn chłodniczy, płyn hamulcowy itp.

 

W planach mam jeszcze:

- zmianę kloszy od kierunkowskazów na białe (aby pasowały do odblasków kufra)

- zmianę klamki sprzęgła oraz hamulca na regulowane, krótsze i praktyczniejsze

- zmianę tłumika z rurą dolotową

- zmianę szybki na turystyczną

 

Na dniach postaram się dostarczyć kilka świeżych fotek - niestety nie posiadam żadnych, gdy maszyna była rozebrana, ponieważ w garażu "cimno i zimno" :smile:

 

P.S. Jak myślicie - Czy ta Yamaszka będzie wyjątkowa? :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ze yamahe robisz pod siebie wiec będzie wyjątkowa. Ale z tego co zauważyłem dodajesz jej elementy turystyczne przez co gubi sportowe zacięcie. Turystyczna szybka kufer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co zauważyłem dodajesz jej elementy turystyczne przez co gubi sportowe zacięcie. Turystyczna szybka kufer

Generalnie to przepadam za maszynami sportowo-turystycznymi, stąd takie modyfikacje z mojej strony. Poza tym nie będę robił nic na siłę i bardzo cenie sobie estetykę, czasem bardziej od funkcjonalności :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie, idziesz w dobrą stronę :riding:

 

przynajmniej nie tylko mi będą wrzucać i marudzić, że "zepsułem" moto jeżdżąc z kufrem :laugh2: (kij im w oko http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif a potem taki sam marudzi, że z kaskiem wszędzie musi chodzić, i nie ma gdzie piwa schować po zakupach ;) )

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łysy grzywką...tego nie słyszałem Dołączona grafika

łysy grzywką o kant kuli --> tak brzmi oryginał :smile:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jedną fotkę telefonem, gdy byłem na małej przejażdżce, która zakończyła się po tym jak się zorientowałem, że nie mam przednich kierunkowskazów http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

 

Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładałem ich jeszcze, ponieważ są uwalone i wymagają tzw. pielęgnacji, na którą przyjdzie czas w następny weekend prawdopodobnie :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że sprzęcik bardzo Fajny :)A centralny kuferek nie jest złym pomysłem :smile:

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W najbliższych dniach Yamaszka doczeka się nowej naklejki na bak (tankpad), przezroczystych kloszy na kierunkowskazy oraz nowego wydechu firmy Takkoni :smile: Myślę, że po w/w zmianach mój Thundercat będzie ukończony i w pełni gotowy na kilka następnych sezonów - zaczynam odczuwać, że mój portfel mocno schudł :whistling: Jak tylko mi się uda, wykonam świeże zdjęcia, aby zaprezentować ukończone prace :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thunder ładnie się prezentuje, widać ile pracy trzeba włożyć by być zadowolonym z końcowego efektu i cieszy mnie jeszcze fakt, że nie tylko ja mam świra na punkcie ulepszania maszyny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z każdym rokiem jakaś pierdółka, aż któregoś pięknego roku nie musimy kupować choinki, bo.. mamy moto jak choinka ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...