Skocz do zawartości

Spotkania Choperów-Cruiserów


Micek1968

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bemol

    235

  • Roberto-pol72

    134

  • AndrzejM

    104

  • Micek1968

    102

Mariusz, to świetna strategia :biggrin: , po co sanki, pożyczmy od razu sanie :whistling::decayed: , w końcu Bemol ma moc 1100, to cały kulig pociągnie za sobą a piwko i grzaniec http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif po takim...kuligu bardzo smakuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ndz000, powinieneś wiedzieć że są rzeczy których mężczyzna nie pożycza ;) Barbarelko, sorki, ale moja Lola opon zimowych na wyposażeniu nie posiada http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif

yamaha-stars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobie ......narzucanego stereotypu dzsiejszego człowieka ......przez globalne korporacje....najlepiej w ogóle nie wychodzić z domu......a jeśli już to ....patrz blok reklam w telewizorni....oraz wsiadając do puszki zaopatrzonej w opony zimowe i wszystko co tylko wyłączy Naszą osobowość....indywidualne myślenie.

W jeżdzeniu zimą na motocyklu nic nie ma hardcorowego.....a wystarczy sięgnąć wstecz w lata 70' czy 80' ubiegłego wieku....w tamtym okresie w Polsce było zarejestrowanych c.a. 2 mln jednośladów....i nikt nie uważał, że jazda motocyklem zimą jest na tyle ekstremalna, że ma coś wspólnego ze stylem w muzyce rockowej....w owym czasie zimowe warunki były tak popularne jak kawałki Ireny Santor czy Anny Jantar....a pod pojęciem bielizny termoaktywnej kryła się makulatura z gazet. Sceptycy zaraz napiszą o ....różnicach w mocy....pojazdówWSK vs BMW1250GS...różnicy w gęstości ruchu..... na ulicach wczoraj a dziś .....i pewnie o ekologii ...kożuch z tetrą kontra modny tekstylny garniak z pampersem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezary, możer bardziej chodzi o opony. Może się mylę, ale te współczesne jakoś gorzej trzymają w niskich temperaturach.

Aczkolwiek w tym roku, dokładnie 6 stycznia spotkałem motonitę po Żywcem który miał na kołach w swej 250 tce ( chyba Romet ) opony zimowe.

yamaha-stars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem filmiki z 2011 i 2010. Łańcuchy-samoróbki, motocykle z koszem. Sprzęty którym wywrotka aż tak bardzo nie zaszkodzi. No i pisałem. Do niektórych modeli są produkowane opony zimowe

yamaha-stars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abstrahując... czy kogoś stać na utrzymanie motocykla i czy ktoś lubi się bawić....w

Łańcuchy-samoróbki,

...i woli frędzle od nacinania opon

 

to chyba jednak ...można...jeździć zimą.....hę..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o chyba jednak ...można...jeździć zimą.....hę..?

Póki co, chyba jeszcze do tego nie dojrzałem

Ale chętnie popatrzę jak to robisz ;)

Edytowane przez Bemol (wyświetl historię edycji)

yamaha-stars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie wyobrażam sobie "śmigania" moją Virażką po śniegu... podejrzewam że wyglebiłbym bym się na pierwszym zakręcie więc po co kusić los..

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. dziś godz.20 pod centralem (lub gdziekolwiek indziej)

Spacer po okolicy:. Pabianice, Konstantynów, Aleksandrów, Zgierz, Łódź..

Edytowane przez miqul (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro ma być cieplej. może jakiś plan na spacer? dziś niestety robię za szofera 4 kołami :]

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...