Skocz do zawartości

Spotkania Choperów-Cruiserów


Micek1968

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bemol

    235

  • Roberto-pol72

    134

  • AndrzejM

    104

  • Micek1968

    102

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie, czy wolnobieżni nie mieliby ochoty spotkać się przy piance i porozmawiać na temat minionego sezonu i posnuć plany na przyszły ?

 

Może czwartek byłby dobrym dniem? Knajpka dowolna.

yamaha-stars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O a to ciekawe. A jak tą osobę/osoby rozpoznać w tłumie ?

 

no nie wiem, po oczach ;)

mnie poznać zawsze można, ale

tym razem mnie nie było :smile:

thumb_flm_1400674132__kofi.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pora odświeżyć wątek. Pogoda coraz piękniejsza. Dajcie znać w przypadku kolejnego zjazdu miłośników truskawek itp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to dziwne. Znam takich którzy w listopadzie przy tej samej temperaturze na moto już nie wsiedli a teraz rwą się do jazdy 

yamaha-stars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też komin przewietrzyłem

Bo w listipadzie to już ziąb a tera ciepełko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pogoda dziś była dobra na pierwszy wiosenny oblot ale niestety aby moto wygrzebać ze snu to jeszcze muszę poczekać :sad2:


Jakie to dziwne. Znam takich którzy w listopadzie przy tej samej temperaturze na moto już nie wsiedli a teraz rwą się do jazdy 

 

A bo wiesz jak jest ... człowiek wiosną tęskni żeby sobie już polatać.. szczególnie jak taka pogoda jak dziś :smile:

Edytowane przez Micek1968 (wyświetl historię edycji)

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latałem! Dziś dziewiczy przelot nad Piotrkowem, trochę też po Łodzi. Dziewiczy, bo pierwszy raz dosiadłem moją nową maszynę. Spisała się bosko! Znacie przypadki, że po pierwszym razie można się zakochać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kiedyś się najebałem i zakochałem w barmance :smile:

 Panie władzo, ma pan rację, niestety, zdarzyło mi się przekroczyć prędkość. Zdaję sobie sprawę z tego, że było to bardzo nieodpowiedzialne, że naraziłem innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo, ale... Jechałem szybko, gdyż...lubię zapie..lać  :moto: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kiedyś się najebałem i zakochałem w barmance :smile:

nie było źle........ przecież mogła się rano okazać barmanem ;)

thumb_flm_1400674132__kofi.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejas Wszystkim !

Moja Hania dziś wróciła od doktora po niezbędnych zabiegach. Nie mogłem jej odpuścić symbolicznej rundki chociaż tylko po parkingach.

Wojtek_78  wspomniał o truskawkach :smile: Na pewno przypomnę na forum o tej imprezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda cudna pozazdroscic latajacym ja niestety z racji wymiany oponki nie moglem ale i tak mam satysfakcje bo pierwszy raz w zyciu latalem w swieta Bozego narodzenia i drugiego stycznia :smile: wiec sezon rozpoczety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na wspólne spotkanie wolnobieżnych na przykład podam datę oczywiście jak będzie pogoda  5/kwietnia na przykład zalew w strykowie  oczywiście można troche zmienić date i miejsce ???????????????????????????????   ????????????????????   ????

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ok zróbmy 12 kwietnia Bemol-wi bedzie pasowało a i Kofi dokończy wakacje   :smile: ,fajnie że jest kilu chętnych

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...