Skocz do zawartości

Turystyk


Andrzej 50

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich, potrzebna wasza podpowiedz. Szukam fajnego turystyka- co możecie z własnego doświadczenia polecić. Fajny turystyk - Honda Pan Europa, przymierzałem się ale dolne przeszczepy mi już nie urosną ogarniam to tylko palcami szkoda bo piękny, później było BMW LT i tu już lepiej ale gabaryty Przedstawiłem pośrednio mój typ-klimat co ja rozumiem FAJNY Turystyk /GL odpada/ Chętnie przysiądę do FJR ale nie znam nikogo kto ma. Domyślam się ,że dużego wyboru "chyba" nie będę miał do mojego 173 cm. wzrostu tak żeby nie zapuszczać paznokci żeby pewniej dostać asfaltu😀 Chopper,Cruiser jestem otwarty. Będę wdzięczny za Wasze podpowiedzi doświadczenie LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

Wiem, że to inny klimat ale na Twoją przypadłość mogę polecić Ci Tiger'a 800. Sam mam 170cm i obie stopy niemal na płasko (a z żoną to już całkiem :)).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw s1000xr 😎

1000km na raz to żaden problem 🙃

R1200GS brałeś pod uwagę?

Chyba, że budżet mniejszy, to i Yamaha FZ1s jest wbrew pozorom świetnym i szybkim turystą, z wyprostowaną pozycją. No i 150KM.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziękuje za podpowiedzi wszystkie propozycje przeszukałem w necie i póki co Yamaha FZ doszła do listy za ok. 20 już coś fajnego się znajdzie. Zobaczymy co czas pokaże.Temat otwarty może jeszcze ktoś coś podpowie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś coś powie o tych modelach Honda CBF 1000,  Znalazłem ładna Honde NTV Deauville 700 to co udało mi się doczytać to przy moim wzroście powinno być OK NTV-ka śliczna😀

Edytowane przez Andrzej 50 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś coś powie o tych modelach Honda CBF 1000,  Znalazłem ładna Honde NTV Deauville 700 to co udało mi się doczytać to przy moim wzroście powinno być OK NTV-ka śliczna

NT700VA - bardzo wygodny, bezawaryjny turystyk. Przy moim wzroście 182 cm nie narzekałem na wygodę. Same plusy od spalania zaczynajac w trasie przy normalnej jeździe spalanie między 4,2 a 5 litrów.
Minus jedyny w mojej ocenie to moc - ale tylko dlatego, że na wyprawy dalekie (Rumunia, Bałkany …..) z kolegami, którzy mieli pojemności 1200+ było trochę męczące.
Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2022 o 22:24, resenok napisał:


NT700VA - bardzo wygodny, bezawaryjny turystyk. Przy moim wzroście 182 cm nie narzekałem na wygodę. Same plusy od spalania zaczynajac w trasie przy normalnej jeździe spalanie między 4,2 a 5 litrów.
Minus jedyny w mojej ocenie to moc - ale tylko dlatego, że na wyprawy dalekie (Rumunia, Bałkany …..) z kolegami, którzy mieli pojemności 1200+ było trochę męczące.
Polecam emoji106.png

No tak 700 do poj.1000+wypada blado, masz racje ale jako spokojny turystyk myślę ,ze OK Jade w sobote na przymiarke do NTV-ki zobaczymy jak wypadnie moje 173 cm. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota minęła na przymiarkach- męka. Decyzja podjęta Honda Deauville😁 Moze nie ten dział ale ktoś poleci fajnego mechanika który przejrzy moto. I jeszcze jedno pytanie PT przed rejestracja czy po. Pozdrawiam LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej gratulacje i pociechy z nowego nabytku.
Niech wozi bezpiecznie.
Deauville z PL? Mogę polecić mechanika z Konstantynowa lub Zgierza.
Moja już tylko na fotach uśmiech przywołuje ….
daba9e5cc70d20f17ff35f572dea91d4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Deauville z PL? Mogę polecić mechanika z Konstantynowa lub Zgierza.

Dzięki resenok

 Jedna znaleziona z PL ale chwilowo zarezerwowana, druga sprowadzona Jak bede mial juz na placu to odezwe sie na namiary mechanika. Obie niby wszystko OK no ale.

 

Edytowane przez Andrzej 50 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moto już na placu i pierwsza jazda zaliczona. Cacunio wszystko jest OK. Ale lepiej jak ktoś z doświadczeniem obejrzy moja ślicznotkę. Jeśli ktoś może dać namiary na sprawdzonego mechanika to będę wdzięczny Pozdrawiam  LWG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

DEAUVILLKA juz na placu zarejestrowana i po przeglądach, skończyło się tylko na wymianie części płynów. Kanapa przerobiona tylko odpalać i jeżdzić

20220416_112918_HDR.jpg

20220413_183324.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...