Skocz do zawartości

Video-Zaproszenie Na Ślub Dominiki I Łukasza [30.06.2012 G. 18:00]


Jedi

Rekomendowane odpowiedzi

Co tam na wyprawialiście?? Mnie niestety impreza o mineła bo bylem na konkurencyjnym ślubie i weselu, w dodatku bez motocykla :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zidus

    26

  • Thebestof78

    13

  • jaquzie

    12

  • Julka

    9

Ja widziałam już policję przy Wróblewskiego jak ruszyła do chłopaków na kogutach, co dalej nie wiem. My odpadliśmy przy Mickiewicza.

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na sygnale to chyba na mnie wjechali :P I jeszcze coś tam machali że im skrzyżowanie blokujemy ale co tam :smile: Jakby ktoś miał filmik spod kościoła jak paliłem laczka to może się podzielić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie miśki przyjechały wezwane przez Strasznika Miejskiego co mu przeszkadzało, że się na kopercie zatrzymaliśmy :smile:

A swoją drogą czemu zgubiliśmy młodych ?? Zatrzymali się na Rzgowskiej i Paderewskiego na środku skrzyżowania i tyle ich widziałem bo musiałem się zbierać do domu :sad2:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś miał filmik spod kościoła jak paliłem laczka to może się podzielić :P

To nie było TV http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcielibyśmy z żoną serdecznie podziękować za obecność, super eskortę, blokowanie skrzyżowań i niezapomniane wrażenia. Jak na razie nie dostaliśmy ani mandatu za akcję pod galerią ani faktury od księdza za mycie kostki pod kościołem :-) Jak tylko dostaniemy zdjęcia i film to udostępnimy :-)

 

A swoją drogą czemu zgubiliśmy młodych ?? Zatrzymali się na Rzgowskiej i Paderewskiego na środku skrzyżowania i tyle ich widziałem bo musiałem się zbierać do domu :sad2:

 

Para Młoda musiała poczekać na kamerzystę który utknął w korkach samochodowo - motocyklowych. Na szczęście ponownie połączyliśmy się na Politechniki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko okej tylko po co to blokowanie skrzyżowań rond i przejeżdżanie na czerwonym a po 3 kilometrach stanie i gotowanie maszyn przez 10 minut?

ja też się urwałem wcześniej na wiadukcie z politechniki tym bardziej że nie można było pod sale jechać

jeszcze raz sto lat w szczęściu dla młodej pary :whistling:

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej eskorcie to mówią ludzie na mieście kompletnie nie związani ze ślubem i motocyklami ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelacyjny pomysł , rewelacyjny film ,że mi te 12 lat tebu brakowało pomysłów :rolleyes:

Trzeba poprawkę zrobić ;P a przy okazji może nowszy model :smile:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo miałem koledze zaproponować ;)

zawsze można nagrać część 2, tylko co na to obecna żona/partnerka ? :biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ps. albo nie pamiętam, albo przegapiłem, albo za dużo wypiłem - jakieś foty lepsiejsze? film?

 

ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisza głucha, pan młody na forum ostatni raz był 5 lipca jak widać po logowaniu

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli albo podróż poślubna, albo złośliwcy mogliby pomyśleć, że pan młody chciał jedynie załatwić sobie obsadę i atrakcję na ślub?

 

miejmy nadzieję, że to 1 ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba napisać mu sms :biggrin: Gościu wrzucaj film z parady bo jak nie to wiesz... fifarafa nie wzywaj policji a nikomu nic się nie stanie :biggrin: czekamy z niecierpliwością! FŁM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć profesjonalnych niestety jeszcze nie ma, ale ponieważ jestem szczęśliwą posiadaczką amatorskich z kilku aparatów dzielę się nimi umieszczając w galerii :biggrin:http://motocykle-lodz.pl/gallery/album/220-parada-slubna-30062012-dominika-i-lukasz/ Byłoby miło gdyby inni też to uczynili a są tacy - widać na fotkach :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Anutka, coś już wreszcie można objerzeć dzięki Tobie ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja fotki robiłam ale tylko tego smerfa w wielki kasku na CBR :smile:

 

http://motocykle-lodz.pl/gallery/album/178-parada-slubna-30062012/

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie profesjonalne zdjęcia będziemy mieli pod koniec przyszłego tygodnia. Niestety trochę to trwa, ale mam nadzieję że przełoży się to na atrakcyjność zdjęć. Jak tylko coś będzie od razu wrzucimy na forum. Na film niestety trzeba będzie poczekać trochę dłużej :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...