Skocz do zawartości

15.06 W Zoo Impreza Dla Dzieci Niepełnosprawnych


Vereena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich dzisiaj poznanych i tych jeszcze nieznajomych!

 

Jutro - czyli w piątek 15.06 jest w łódzkim ZOO impreza - DREAMNIGHT Wieczór Marzeń dla dzieci niepełnosprawnych.

 

Dlatego też serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcieliby pomóc i nie boją się pogody, która jest ostanio nieprzewidywalna, do podjechania i sprawienia radochy dzieciakom niedowidzącym, niedosłyszącym etc.

 

Chodzi o to, żeby pozwolić dzieciom pooglądać/podotykać motocykle, posadzać i "powozić" po terenie. "Jazda" to tak naprawdę poturlanie się w tempie spacerowym po alejkach ZOO.

 

Ze względu na miejsce (i dzieci i zwierzaki) będziemy musiały/musieli ;) zachowywać się dośc spokojnie - bez specjalnego hałasu (do odcięcia), prędkości czy zagrażania bezpieczeństwu.

 

Spotykamy się chwilę przed 19 na parkingu przy bramie wjazdowej ZOO - róg Konstantynowskiej i Krzemienieckiej (czyli przedłużenia Krakowskiej), tam gdzie się idzie do Ogrodu Botanicznego. Około 19 wjeżdżamy na teren i jak skończą się występy na scenie pojdeżdzamy pod imprezownię i dzieci.

 

Na poprzednich tego typu imprezach dzieciaki się bardzo cieszyły i dosłownie "lepiły" do motorów. Mam nadzieję, że w tym roku bedzie co najmniej tak samo sympatycznie.

 

 

 

Czekam jutro i pozdrawiam serdecznie.

 

Ewa

tel. 532 727 900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzejdzej , ja też mam moto u Jakubka , ale coś pomyślę i na bank o ile deszcz nie przeszkodzi będziemy z xantonem . Zawsze mogę na plecy dzieciaki i brrruuummm brrruuummm do przodu , będzie oryginalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chetnie podjade o ile sie wyrobie.

 

Ps. Pamietajcie o DB Killerach, bo ostatnia zyrafa nam zdechnie.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja yoshimura mnie wyklucza. Padla by polowa zwierzat. Szkoda tych zyraf... nie dosc ze malo w naszym Zoo zwierzakow, to jeszcze padly 2 takie piekne i wielkie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinGraczykLDZ

Dawno nie byłem w naszym zoo ... nigdy w życiu nie jeździłem motocyklem pomiędzy zwierzakami - jeśli pogoda pozwoli to będę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pogoda dziś dopisuje wiec pewnie podskoczymy ;).

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję połączenie przyjemnego z przyjemnym i pożytecznym :biggrin: Dziś mieliśmy się spotkać z tymi, których wczoraj zniechęciła pogoda, o 19 na rogu Piłsudskiego i Piotrkowskiej. Moja propozycja jest taka, że na rogu Piłsudskiego i Piotrkowskiej spotykamy się o 18 i o 18:30 wyjeżdżamy do ZOO :smile: Kto nie chce/nie może/ma bliżej do miejsca docelowego, jedzie prosto do ZOO i spotykamy się tam wszyscy o 18:50 :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich Kolegow i Kolezanki (wiem ze jest od tego powitalnia ale w pracy jestem;P) Bardzo fajna akcja:D Ja i moja kawusia piszemy sie na to:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonaly pomysl.

Zatem do 18:00 pod Centralem II

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to może się wybiorę pod central. Moja młoda się ucieszy jak wszyscy razem pojedziemy.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...