Skocz do zawartości

Czeska Przygoda - Szkolenie Szosowe


Kawasaki Tłokiński

Rekomendowane odpowiedzi

Kawasaki Tłokiński

 

913644930_Zasobnik-obraz.thumb.jpg.c44a7bed8434b388656fbaf0a72d1978.jpg

Naucz się poprawnej techniki skrętu w 1 dzień!

Jako firma wyznaczająca kierunki, a nie podążająca po utartych ścieżkach postanowiliśmy zaoferować Ci coś, czego nie zaoferował jeszcze żaden Dealer w Polsce!

Czeska Przygoda - to dzień pełen wskazówek, praktycznych ćwiczeń i dobrej zabawy na drogach pełnych zakrętów, których nie znajdziesz w centralnej Polsce.

Zbyt często spotykamy się z podejściem, że balans ciałem jest lekiem na całe zło - chroni przed wypadnięciem z drogi przy dużych prędkościach. Czas skończyć z tym stereotypem raz na zawsze!

Jeżeli masz dość niepotrzebnej teorii i czerpania przyjemności z jazdy wyłącznie na wprost, to szkolenie jest dla Ciebie strzałem w 10!

Zacznij jeździć jak Wielcy Mistrzowie MotoGP.

>> https://lodz.kawasaki.pl/szkolenie-motocyklowe-czeska-przygoda <<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czy to szkolenie jest dla mnie?

 

Tak! Szkolenie dedykowane jest dla osób, które chcą podnieść swoje umiejętności i nauczyć się świadomego wchodzenia w zakręty. Szkolenia odbywa się na własnym motocyklu.

Przy okazji: @Kawasaki Tłokiński https://skrivanek.pl/slowko-tygodnia-dedykowany-kontra-przeznaczony/

Edytowane przez karwoj25 (wyświetl historię edycji)

GS500 icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...