Skocz do zawartości

Historia edycji

gary

gary

@Munga, znakomity post! O zmowach cenowych nie wiedziałem ale za to cieszy mnie shit storm jaki rozpętuje się po ujawnieniu ściemy covidowej. No może nie u nas w PL jeszcze ale w końcu i tutaj dotrze.

Jakby to wszystko ująć jednym zdaniem, ostatnie latka dobitnie pokazały, że system nas okrada, truje, okłamuje, a niektórych "w imię boże" molestuje... Nadal wierzę, że nie cały świat taki jest i oddolne inicjatywy mogę zdziałać cuda (patrz. Stowarzyszenie Bronimy Munduru dla  Przyszłych Pokoleń, Braterstwa Ludzi Wolnych).
Ogólnie Matrix i jak w Matrixie - większość nie chce z niego wyjść.

Co u mnie? Super, w piątek 10 stopni sucho, dawno już w marcu na moto nie śmigałem, a w piątek się udało :) 

 

gary

gary

@Munga, znakomity post! O zmowach cenowych nie wiedziałem ale za to cieszy mnie shit storm jaki rozpętuje się po ujawnieniu ściemy covidowej. No może nie u nas w PL jeszcze ale w końcu i tutaj dotrze.

Jakby to wszystko ująć jednym zdaniem, ostatnie latka dobitnie pokazały, że system nas okrada, truje, okłamuję, a niektórych "w imię boże" molestuje... Nadal wierzę, że nie cały świat taki jest i oddolne inicjatywy mogę zdziałać cuda (patrz. Stowarzyszenie Bronimy Munduru dla  Przyszłych Pokoleń, Braterstwa Ludzi Wolnych).
Ogólnie Matrix i jak w Matrixie - większość nie chce z niego wyjść.

Co u mnie? Super, w piątek 10 stopni sucho, dawno już w marcu na moto nie śmigałem, a w piątek się udało :) 

 

gary

gary

@Munga, znakomity post! O zmowach cenowych nie wiedziałem ale za to cieszy mnie shit storm jaki rozpętuje się po ujawnieniu ściemy covidowej. No może nie u nas w PL jeszcze ale w końcu i tutaj dotrze.

Jak by to wszystko ująć jednym zdaniem, ostatnie latka dobitnie pokazały, że system nas okrada, truje, okłamuję, a niektórych "w imię boże" molestuje... Nadal wierzę, że nie cały świat taki jest i oddolne inicjatywy mogę zdziałać cuda (patrz. Stowarzyszenie Bronimy Munduru dla  Przyszłych Pokoleń, Braterstwa Ludzi Wolnych).
Ogólnie Matrix i jak w Matrixie - większość nie chce z niego wyjść.

Co u mnie? Super, w piątek 10 stopni sucho, dawno już w marcu na moto nie śmigałem, a w piątek się udało :) 

 

×
  • Dodaj nową pozycję...