Skocz do zawartości

Historia edycji

Munga

Munga

No i po 'lekturze'. Czyli wychodzi to, co niewielu lekarzy mówiło wcześniej. Tylko teraz poparte to jest danymi. Najlepsze jest to, że ciągle spychają stare szczepionki, bo naprodukowali tego badziewia, kiedy od pół roku wiemy, że 'delta' szalaje, a zaraz wjeżdża omicron. Czyżby firmami kierowała chęć zysku? A nie pomocy? No jestem w szoku. 

Po raz kolejny wyszło na moje, czyli 'chłopski rozum' i dane + medycyna, a nie dopasowywanie narracji do kreowania rzeczywistości. Kto miał umrzeć ten umrze i po temacie. A, że da się upchnąć do tego kilka dodatkowych rzeczy + dodatkowa kontrola społeczeństwa? A co tam, kto by się tym przejmował. Przecież mamy demokrację, po 'nas' nie przyjdą, prawda? Prawda...? 

Munga

Munga

No i po 'lekturze'. Czyli wychodzi co niewielu lekarzy mówiło wcześniej. Tylko teraz poparte to jest danymi. Najlepsze jest to, że ciągle spychają stare szczepionki, bo naprodukowali tego badziewia, kiedy od pół roku wiemy, że 'delta' szalaje, a zaraz wjeżdża omicron. Czyżby firmami kierowała chęć zysku? A nie pomocy? No jestem w szoku. 

Po raz kolejny wyszło na moje, czyli 'chłopski rozum' i dane + medycyna, a nie dopasowywanie narracji do kreowania rzeczywistości. Kto miał umrzeć ten umrze i po temacie. A, że da się upchnąć do tego kilka dodatkowych rzeczy + dodatkowa kontrola społeczeństwa? A co tam, kto by się tym przejmował. Przecież mamy demokrację, po 'nas' nie przyjdą, prawda? Prawda...? 

×
  • Dodaj nową pozycję...